کالیفرنیا شکایت بارگذاری, بلند کردن اجسام بیش از اتهام نقض قانون کار

لس آنجلس (AP) — کالیفرنیا تحت پیگرد سوار-نقطه شرکت Uber و Lyft ادعا آنها misclassified رانندگان خود را به عنوان پیمانکاران مستقل تحت دولت جدید قانون کار.

دادستان کل خاویر بکررا اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری. قانون کار شناخته شده به عنوان AB5 در نظر گرفته و ملت را دقیقترین آزمون, زمان اثر Jan. 1 و باعث می شود آن را سخت تر برای شرکت ها برای طبقه بندی کارگران به عنوان پیمانکاران مستقل به جای کارکنان که به عنوان حداقل دستمزد و مزایای کارگران جبران خسارت.

Uber و Lyft نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

می خواهید بیشتر طلایی دولت خبر ؟ ثبت نام برای ما کالیفرنیا عضویت در خبرنامه امروز.

کالیفرنیا نشان دهنده Uber و Lyft, بزرگترین منبع درآمد. شرکت ها و همچنین به عنوان Doordash هستند بودجه رای گیری ابتکار کمپین حذف رانندگان از قانون در حالی که به مزایای جدید مانند پوشش مراقبت های بهداشتی. این طرح به احتمال زیاد به واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر.

یک قاضی فدرال در ماه فوریه را رد بارگذاری و Postmates’ درخواست یک دستور مقدماتی است که باید آنها را معاف از قانون است. اما به طور جداگانه یک قاضی فدرال در ماه ژانویه به طور نامحدود مسدود شده این قانون را از استفاده از بیش از 70 ، 000 مستقل كانون تصمیم گیری آن است که preempted توسط قوانین فدرال در تجارت بین ایالتی.

دولت و قوه مقننه نیز با توجه به اصلاح قانون هر چند قانونگذاران در حال تقسیم آیا برای گسترش و یا محدود آن را به عنوان گروه های دیگر — از جمله نویسندگان و عکاسان — ادعا آنها صدمه دیده اند آن را از طریق عواقب ناخواسته.

دولت طرح دعوی در دادگاه مدعی است که Uber و Lyft نمی پرداخت به اندازه کافی مالیات حقوق و دستمزد به عنوان یک نتیجه از misclassification. کت و شلوار به دنبال جبران برای دستمزد پرداخت نشده بدهکار به رانندگان مدنی مجازات و دائمی حاکم است که منع شرکت از misclassifying رانندگان در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر