80 چیزهایی که ما یاد گرفته در قرنطینه (و امیدوارم که به یاد داشته باشید)

شانس هستند اگر شما یک انسان بر روی سیاره زمین شما به تازگی به مدت چهار تا شش هفته (یا بیشتر) در برخی از نوع قرنطینه — خود-تحمیل دولت-

موظف و یا ترکیبی از هر دو. مگر, البته, شما مراقبت از سلامت کارگران ضروری کارمند و یا سایر شرایط تخفیف این بدان معنی است که شما نمی تواند با خیال راحت قفل خودتان دور در خانه در حالی که بدانند چه و نساجی برای استفاده به عنوان موقت کاغذ توالت یا اینکه به شراب خواری ببر پادشاه یا عشق کور است ،

پس چرا کل جهان را به یک جمعی کند ؟ چرا که ما هیچ ایمنی به رمان coronavirus COVID-19 بسیار مسری است و آنچه به نظر می رسد بسیار مرگبار (به افراد خاصی) بیماری تنفسی است که ضعف بیمارستانها در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 3.1 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 227,000 از ژانویه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد هیچ درمان واقعی (شما می توانید تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده و یا پرتوهای نور با وجود رئیس جمهور سوء ظن) و هیچ واکسن اگر چه دانشمندان و متخصصان پزشکی محققان و بیل گیتس در حال تقلا برای پیدا کردن هر دو.

در عین حال اجتماعی فاصله شده است توقف-اندازه گیری فاصله به کمک شامل گسترش COVID-19 و “پهن کردن منحنی” هر کس عبارت مورد علاقه برای استفاده از انزوا و کاهش مقدار و انسان آلوده به ویروس برای جلوگیری از inundating سیستم مراقبت های بهداشتی و کشتن هر کس.

بله, ما به دست آوردن جدید ویروسی واژگان در طول قرنطینه اما چه چیز دیگری ما آموخته اند در میان این جهانی مکث ؟ و چه معنی درس درباره همدلی انعطاف پذیری و انسانیت مشترک ما خواهد شد و ما را با ما به عنوان ما حرکت رو به جلو — نقاب و دست-بررسی — به آینده ؟ دیگر نسبت به یک فرد بهتر و هرگز رستوران مسلم دوباره…

1. چه شش فوت از هم جدا در واقع به نظر می رسد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند مردم عمل اجتماعی فاصله برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 که اساسا به معنی ایستاده شش فوت از هم جدا از یکدیگر به طوری که شما نمی توانید با فشار آلوده گو قطرات بر روی افراد دیگر است. اما “شش فوت” یک مفهوم دشوار به درک برای کسانی که بدون آگاهی فضایی. بنابراین در اینجا چیزهایی را که تا شش فوت: دو نرمال سگ ایستاده بینی به دم, دو, چرخ دستی های مواد غذایی, یک شخص در یک کلاه بالا تخمگذار بر روی زمین یک جدول اتاق ناهار خوری, وان حمام, سه بازوی دهانه و شش پنجم دنی DeVitos.

2. وجود چند نام برای همان بیماری است.

رمان coronavirus در همان خانواده به عنوان سارس و MERS می رود توسط COVID-19 یا SARS-CoV-2. و آن رفت و یک سوم نام و نام خانوادگی — چینی “ویروس” — اما رئیس جمهور تهمت تصمیم به توقف استفاده از این اصطلاح که او ابداع کرد و در اواخر ماه مارس پس از اشاره به آن را بسیار نژادپرست است. اگر چه باید منصفانه 1918 آنفولانزای همه گیر است که هنوز هم به نام “آنفولانزای اسپانیایی” و یکی می توانید تصور کنید چند مردم اسپانیا صورت گرفت موضوع را با که.

3. هیچ کس واقعا نمی داند که فرماندار میسوری نام.

به ارمغان آورد به استارک امداد در طول این بحران بهداشت عمومی است که در واقع هیچ کس واقعا به نظر می رسد به دانستن نام فرماندار میسوری. وجود دارد یک زن و شوهر از برجسته حدس بزند: مایک “پرشن” شاید و یا شاید مایک “پارسونز”? شاید آن را “Mikes”? در هر صورت با توجه به این واقعیت او واقعا انجام می شود بسیار حتی در مواجهه با جهانی همه گیر — و هیچ کس رای دادند و او را به هر حال به نظر می رسد بعید است که مردم در حال رفتن به رفتن به پایین از این در هر زمان به زودی.

4. همه ما باید بسیار سپاسگزار برای همه است که ما در زندگی است.

حتی اگر شما COVID-19 اگر شما دسترسی به هر نوع از مراقبت های بهداشتی شما در حال حاضر انجام بهتر از بسیاری از نقاط جهان.

5. به شکل تحت اللفظی از COVID-19.

به نظر می رسد مانند یک Koosh توپ و یا آی فون جوانه emoji.

6. چه pangolin است.

این ناز, کون پوسته پوسته anteaters تصور می شده است متوسط میزبان برای COVID-19 که ممکن است شروع به پریدن کرد از خفاش به pangolin به انسان در بازار در ووهان چین — که در آن ویروس نشات گرفته است. در نور گیر چینی وزارت جهاد کشاورزی به تازگی منتشر شده یک لیست از تایید زمینی حیوانات است که می تواند مورد استفاده برای مواد غذایی; pangolins نه ظاهر را. بنابراین به نظر می رسد برای جلوگیری از غذا خوردن آنها را. یا خفاش ها. یا انسان است.

7. چگونه به چهره ما.

نیست. این که چگونه میکروب ها به بدن می شود.

8. برای همیشه باید حداقل دو هفته’ ارزش کاغذ توالت.

انجام دهد. این است که چگونه شما پاک, ته قنداق تفنگ خود را.

9. هر آهنگ با 20-دوم گروه کر.

“نگه داشتن دست پاک یکی از مهم ترین گام های ما را می تواند به جلوگیری از بیمار شدن و گسترش میکروب به دیگران می گوید:” CDC. و بهترین راه برای نگه داشتن خود را رقم بیماری رایگان است برای شستن دست های خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه یا زمان آن طول می کشد به خواندن “تولدت مبارک” دانلود آهنگ دو — بارها و بارها و بارها در طول روز است. بنابراین در حالی که به کشف اهمیت بهنگام بهداشت و ذهن بیحس کننده تکرار از آواز خواندن تولدت مبارک برای خود آنها نیز کشف هر آهنگ با یک 20-دوم گروه کر برای شکستن یکنواختی از حمام کارائوکه. دفعه بعد که شما دستهای خود را تلاش آواز کر به دالی پارتن را “جولین,” “ملکه We Will Rock You,” بیانسه “Love on Top” پرنس “تمشک Beret” فلیتوود مک “لغزش” رفته “آفریقا” Lizzo را “حقیقت لطمه می زند” یا استعداد “من Sharona (تاج).”

10. هر کس در جهان دارای یک گیتار آکوستیک.

و نکته شیشه است در نظر.

11. این ویروس در معرض نابرابری نژادی در آمریکا

Coronavirus تا به حال مخربی روی آفریقایی جامعه است. در میشیگان, برای مثال, این گروه باعث می شود تا 13.6 درصد از جمعیت اما یک سوم از دولت coronavirus موارد و 41 درصد از آن مرگ. در سنت لوئیس شهر اولین سیزده میلادی به همه مردم سیاه و سفید. نسل نژادپرستانه مسکن و اقتصادی, شیوه های به دام افتاده اند بسیاری از مردم از لحاظ اقتصادی در افسرده محله که در آن ساکنان به مراتب بیشتر احتمال دارد که از قبل موجود شرایط پزشکی مانند دیابت و آسم و فشار خون بالا و بیماری های قلبی و چاقی است. یک تناسب تعداد کاهش درآمد ساکنان نیز کار در صنعت خدمات که در آن کارکنان در تماس نزدیک با مردم است.

12. همه ما دوستان جریان عبور.


13. چگونه برای کشتن یک مرد با استفاده از یک ببر و ماهی ساردین و روغن.

کارول.

14. ببر می گرفتن coronavirus.

بنابراین می تواند به شیر. هشت گربه سانان در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از عقد قرارداد آن را از یک کارمند باغ وحش.

15. خانه گربه ها همچنین می توانید گرفتن coronavirus.

پت felines در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus در اواخر ماه آوریل پس به احتمال زیاد آن را از انسان است. CDC در حال حاضر توصیه های اجتماعی فاصله پروتکل برای حیوانات به عنوان آنها را برای مردم. بیشتر گربه احزاب است.

16. چه در داخل هر اواخر شب میزبان نمایش و تلویزیون لنگر خانه به نظر می رسد.

جیمی فالون دارای یک اسلاید.

17. تکواندو زوم است.

و چگونه به نوبه خود خود را به صحبت کردن سیب زمینی.

18. جدید رسمی جنوبی St. Louis County شعار: من burnouts یا من مرگ است.

جنوب شهرستان ساخته شده در اخبار برای یکی از مهمترین جنوبی-شهرستان, به دلایل تا کنون در ماه آوریل پس از جمعیت جمع آوری شده در droves رونی را پلازا در سپپینگتن به انجام یک دسته از burnouts در سایه یک TGI جمعه با وجود اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله دستورالعمل به معنای آهسته گسترش coronavirus. پلیس تماشا در هدایت ترافیک به عنوان gearheads پوست کنده بورنی پس از بورنی با بسیاری از جمعیت در واقع ایستادن در مقابل اتومبیل به آنها کردند. اساسی مهارت های بقا ممکن است فاقد اینجا اما شما یک بار که تیر می کشید؟! با شکوه است.

19. که ما هرگز در مورد شکایت داشتن صبر دو ساعت برای یک جدول در یک رستوران دوباره.

به یاد داشته باشید خوردن در رستوران ها?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر