این Santorini خانه در پالم اسپرینگز در فروش برای حدود 3 میلیون نفر است. اتمام عکس

این Santorini, خانه, یک خانه منحصر به فرد با الهام از جزایر یونانی واقع در کوهستان محله مسا در پالم اسپرینگز در بازار برای $2.975 میلیون.

چهار اتاق خواب و سه حمام است سایت مد شاخه و برجسته بود در طول مدرنیسم سقوط پیش نمایش در ماه اکتبر 2019.

صاحب دن والنتینو یک کارگزار املاک و مستغلات و طراح است که بازسازی حدود نیم دوجین خانه بیش از 15 سال گذشته خریداری ملک در غرب Camino Alturas کمی بیش از سه سال پیش.

زمانی که او برای اولین بار تور اموال آن را انجام نمی, برای او, با قارچ-شکل خط و گرد ویژگی های — آن را بسیار “1970” و در شکل Valentino گفت. اما خاطرات سفر به Santorini رخنه کرد به سر او و او آمد تا با یک چشم انداز برای ایجاد یک شیک گریز از خانه که برانگیخته آرامش و صلح از جزیره یونانی.

پس از آن 18 ماه و حدود 1 میلیون نوسازی در زمان ملک از خرابی به طراح با پیشرفت فیزیکی است که شامل تغییر در اطراف پنجره ها و موقعیت و پستو و پله ها. طرح نهایی ویژگی های مواد طبیعی مجموعه ای در برابر خامه دیوارهای سفید و آبی لهجه با سفارشی پس از اتمام مانند وارداتی کاشی و درب از یونان و روستایی و اصلاح تیرهای از یک قرن پنسیلوانیا انبار.

گذشته از الهام نوسازی نهایی لوکس Santorini خانه ممکن است آن خصوصی محیط طبیعی و هیبت الهام بخش دیدگاه ها در تمام جهات.

“آن چنان آرام وجود دارد” والنتینو گفت. “شما می توانید برای همیشه حق با شما هستیم تا در برابر سنگ. این رو بسیاری از زیبایی های طبیعی آن است.”

این خانه در اصل طراحی شده توسط معمار ویلیام نیکلسون در دهه 1970 با استفاده از میلگرد مش فریم و بتن قرار داده بر باد بالن هوا به آن پیازی شکل است.

در علاوه بر این به 3000 فوت مربع از فضای زندگی ملک گسترده صندلی در فضای باز مناطق از جمله استخر و آبگرم کوهستان مشاهده دک و گودال آتش به علاوه اضافی از 20 ، 000 فوت مربع از فضای در فضای باز برای حوادث و یا پارکینگ. بالاترین نقطه از خانه به پشت بام پاسیو پوشش گنبدی شکل سقف است که دیده شده توسط یک راه پله مارپیچ.

والنتینو که لیست خانه خود را از طریق آژانس و والنتینو Valentino گفت: این طرح بود که همیشه برای فروش خانه پس از اجاره آن را برای فیلم شاخه و شاخه های عکس و رویدادهای دیگر. گذشته شاخه در صفحه اصلی برجسته شد در تبلیغات را برای مکان هایی مانند Nordstroms بوستون مناسب Annie Selke کاج مخروط تپه و داش & يزد.

والنتینو نیز اجاره خانه برای رویدادهای مختلف. این خانه که قرار است میزبان یک کوکتل پذیرش برای سرآشپزها و مهمانان از نخل کویر غذا و شراب جشنواره که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که او تصمیم گرفت به استفاده از خود را “کار عشق” به عنوان یک تعطیلات اجاره, اجاره برای او تصور که مالک بعدی خواهد بود قادر به فرماندهی چهار رقم شبانه رای اگر آنها می خواستند برای اجاره آن را.

و اگر Valentino تقریبا فکر دو بار در مورد مثال های لوکس قطعه ملک در جهانی همه گیر او تصمیم گرفت که این هنوز در زمان مناسب با توجه به برنامه های خود را. او در حال حاضر چندین تماس و اموال متصلب تا هزاران نفر از نمایش ها در وب سایت املاک و مستغلات Redfin و Zillow.

و او فکر می کند که تقاضا برای خواص در پالم اسپرینگز شهر با پایین مسکن موجودی قبل از همه گیر ضربه قوی.

“من فکر می کنم زمانی که این واضح تر و مردم راحت بیرون رفتن دوباره من فکر می کنم بازار واقعا می تواند را خاموش و دوباره,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم که می خواهند به خارج از شهرهای بزرگ پس از آنچه اتفاق افتاده است.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر