مارس 4 است که شاید بهترین و شناخته شده به عنوان “روز قبل از Cinco de Mayo” — مگر اینکه شما از طرفداران جنگ ستارگان است. در این مورد, شما ممکن است عادت کرده اند به فکر این تاریخ ممکن است به عنوان چهارمین … همانطور که در “ممکن است نیروی با شما.”

قطعا این است که چگونه دیزنی می خواهد ما را به این فکر می کنم در غیر این صورت دمای تاریخ. همیشه از آن به دست آورد و لوکاس فیلم در سال 2012, دیزنی, جشن روز جنگ ستارگان در مارس 4, همراه اول رسما سازماندهی جشن گرفتن محل on May 4, 2013. چه جنگ ستارگان diehards آمده اند به انتظار از این رویداد سالانه در حال تن فروش در حق رای دادن merch و زنده عینک در دیزنی پارک به عنوان به خوبی به عنوان مستقل حوادث در میله بولینگ کوچه و سینما که دعوت طرفداران به اشتراک گذاشتن شادی از سری فیلم های مورد علاقه خود را.

به عنوان coronavirus همه گیر مانع 2020 نسخه از “تعطیلات” دیزنی است که با تمرکز بر این فرصت را به بازار خود دیزنی+ پخش آنلاين خدمات با گسترش خدمات فروشگاه از محتوای جنگ ستارگان. کسی پیش بینی این سقوط آزاد از فصل دو تا از این Mandalorian ممکن است درک جدید از پشت صحنه نگاه در جنگ ستارگان, درام, debuting در دوشنبه. اولین قسمت از دیزنی گالری: Mandalorianیک هشت قسط ساخت-از سری است که در حال حاضر در جریان است. امیدوارم این نمایش را فراهم جدید کودک سیاه Yoda محتوا به coo در.

اما این کوچک سیب زمینی در مقایسه با آوریل 4 بزرگترین انتشار: دیزنی+ ورود دسامبر, جنگ ستارگان: قسمت نهم — ظهور اسکای واکر ، کلاهدوز به حق رای دادن گسترده اسکای واکر حماسه. این فیلم در حال حاضر در دسترس در جریان پلت فرم به عنوان یک ویژه مارس چهارم هدیه آن شد که بنا به گزارش ها انتظار می رود برای رسیدن به دیزنی+ در ژوئیه اما دیزنی ضربه تا آن جریان تاریخ انتشار دو ماه در میان همه گیر به عنوان آن را انجام داده است و با دیگر tentpole فیلم دیزنی+ آغاز بکار.

مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد چقدر خوب یک هدیه این است که با توجه به افزایش اسکای واکر شد صریحا تحقیر توسط منتقدان. Vox را Alissa Wilkinson اعطا فیلم فقط 1.5 ستاره (از 5) در نقد و بررسی, نوشته:

آیا این چیزی است که مخاطبان تقاضا از حق رای دادن است ؟ فیلم که تهیه کردن به چه راحت و capitulates به باسمهای طرفداران ؟ که احساس به عنوان اگر آنها فقط تیک تاک جعبه در یک چک لیست? شما می توانید می گویند من این را خیلی جدی اما من فکر می کنم یک سری به عنوان مهم به فیلم — و به میلیون ها نفر از مردم — به عنوان Star Wars شایسته است جدی گرفته شود.

و Vox امیلی VanDerWerff مشابه نوشت که فیلم “احساس می کند مانند یک چک لیست است که مدیر و همکاری نویسنده J. J. Abrams است که به طور سیستماتیک کار را از طریق.” او اشاره کرد که افزایش اسکای واکر رنج می برد از هر دو فن-آشنائی لحظات است که غفلت تاسیس خطوط طرح و شخصیت انگیزه و ایثار احساس شد که در آن “مهندسی معکوس” به یک جریان اصلی رسید.

افزایش اسکای واکر به پایان رسید تا با 52 درصد “فاسد” نمره از گوجه فرنگی فاسد در یک قطره از آن بیشتر در بارة پیشینیان. که باعث می شود آن را بیشتر تمسخر جنگ ستارگان فیلم از دهه اما هیچ پوست دیزنی, بینی, پس از فیلم هنوز ساخته beaucoup دیگران: افزایش اسکای واکر فروش بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان به پایان رسید و 2019 به عنوان ششم-بزرگترین فیلم سال است. (همچنین برای آنچه در آن ارزش, فن سرویس بود لذت حداقل برخی از. من آن را دوست داشت!)

در سمت به علاوه برای طرفداران جنگ ستارگان که در نظر نهمین فیلم به یک عظیم اتلاف وقت وجود دارد یکی دیگر از ستارگان آخر رها در دیزنی+ برای روز جنگ ستارگان. طولانی در حال اجرا در مجموعه تلویزیونی انیمیشن Star Wars: The Clone Wars, داستان که مجموعه ای است بین قسمت دوم و قسمت سومرا درجه آن سری آخر در مارس 4.

بررسی منجر به این نتیجه شده اند ، “جنگ های کلون‘ نهایی قسمت های شده اند افزایش سطح تعالی در همه جنبه ها: نمره, انیمیشن, نوشتن, مسدود کردن صدای بازیگری کارگردانی و تصاویری” نوشت: Kevin Johnson, the a. v. Club, پس از سری قسمت یکی مانده به آخر.

کلون جنگ آغاز شد و با اکران فیلم در تابستان سال 2008 به دنبال یک همراه و همدم تلویزیون سری بعد که همان سال است. نشان می دهد پخش کارتون های شبکه تا زمانی که دیزنی کسب Lucasfilm در نتیجه خود را لغو ناگهانی در اوایل سال 2013 در طول آن فصل پنجم. دیزنی به تازگی در کنترل گسترده جنگ ستارگان کانن و یکی از اولین تلاش های پاره که canon راه را به پایین. جنگ های کلونبه نظر می رسید تبدیل به یک قربانی از ستارگان جهان گسترش تنظیم مجدد.

زمانی که جنگ های کلون لغو شد, یک ششم و پس از آن-فصل نهایی در حال حاضر تولید و به پایان رسید. دیزنی کاهش یافته و فصل در Netflix بکشد در سال 2014 — اما آن را به عنوان تصور به عنوان کلون جنگ‘ تاریخ و زمان آخرین در سمت چپ آن سری بدون نتیجه گیری مناسب است. پس از فن اعتراض دیزنی اعلام کرد در سال 2018 است که آن را در جنگ های کلون را برای یک فصل نهایی آن پس از آن-unnamed جریان خدمات. این سابقه طولانی باعث می شود که نشان می دهد ممکن است 4 آخر احتمالا در این سال مهم ترین و یا حداقل منحصر به فرد جنگ ستارگان رویداد روز. (تمام شش فصل گذشته در دسترس هستند در دیزنی+ و همچنین برای تازه واردان به اتمام است.)


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de