مقامات محلی از سراسر شهرستان ریورساید گرفت و به گوشه های خود را در روز دوشنبه جلوتر از آنچه مطمئن است به یک ستیز مبارزه بر آینده این شهرستان گسترده سفارشات در محل شامل coronavirus در روز سه شنبه هیئت ناظران نشست.

این سوال که آیا Riverside County باید ادامه صدور خود را در بهداشت عمومی سفارشات در بخشنامه بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر و یا تسلیم به ایالت دستورالعمل چندپاره و فاقد تأثیرگذاری سنتی اتحاد و باطل هنجارهای. این گودال دموکرات ها و جمهوری خواهان در برابر حزب دیگر اعضا و منجر به یک نمونه نادر در کدام شهر, دولت فدرال و مقامات اظهار کرده اند به طور مستقیم در مورد یک مورد تحت بررسی توسط مقامات شهرستان.

سرپرستان V. مانوئل پرز و کارن اشپیگل یک دموکرات و جمهوری خواه معرفی حرکت به لغو قیصر سفارشات تنها یک روز پس از تمدید آنها تا ماه ژوئن 19. قیصر است نه اظهار نظر در ایده.

اما مقامات دیگر نیست, تجزیه کلمات خود را. در اینجا یک بررسی از جایی که آنها ایستاده است.

بیشتر: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. Coronavirus تست سطوح ناکافی و تحلیل نشان می دهد

به نفع rescinding قیصر سفارشات

بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی

در نامه ای به سرپرستان مجلسی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جاشوا بونر تاکید کرد نیاز به بازگشایی اقتصاد محلی و محدودیت.

“ما اعتقاد داریم اقتصاد ما را رنج می برند شدید آسیب غیر قابل برگشت اگر زمان خاموش شدن امتداد به ماه های تابستان” بونر نوشت: در این نامه است. “خرده فروشی, مواد غذایی و نوشیدنی, مهمان نوازی و بیشتر در حال حاضر دچار ضرر و زیان عمده با توجه به خاموش کردن. در حال حاضر کسب و کار ما نگاه دوباره به زودی و بازگشت به برخی از ظاهر عادی و فعالیت های اقتصادی شده است که معوق به سقوط است.”

چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز

پرز می خواهد به آسانسور قیصر بهداشت عمومی سفارشات به منظور از بین بردن سردرگمی است که ساکنان زمانی که نیاز به حرکت از شهرستان و دولت دستورالعمل. در حال حاضر که Newsom یک برنامه روشن برای بازگشایی پرز گفت: آن را حس می کند به چین با ایالت دستورالعمل به جای تکیه می کنند به طور انحصاری در شهرستان ریورساید عمومی وزارت بهداشت.

“بخش مهمی از تلاش های ما این است که مطمئن شوید که ما نیروی کار آماده و کسب و کار آماده هنگامی که دولت حرکت به مرحله بعدی در آن نقشه راه” او گفت: روز شنبه یک روز پس از معرفی این حرکت به لغو سفارشات.

Indio شهردار گلن میلر

میلر گفت که او به نفع آرامی بلند کردن سفارشات و هماهنگی با ایالت دستورالعمل.

Indio چهار کشته و 138 تایید موارد COVID-19 — بیش از هر شهر دیگر در دره. اما میلر گفت: آن بالا کل نسبت به Indio بالا جمعیت و این واقعیت است که این شهر خانه امکانات مانند یک دادگاه و یک ماموریت نجات. در بیش از 91,000 ساکنان Indio تقریبا 40,000 بیشتر ساکنان از نخل کویر دره بعدی بزرگترین شهرستان.

“هر تست مثبت بد است. ما #1 تعهد است به مطمئن شوید که ما ساکنان امن هستند اما وجود دارد می آید یک زمان هنگامی که شما باید برای باز کردن همه چیز,” او گفت:.

دوم منطقه سرپرست کارن اشپیگل

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ریورساید در دوشنبه اشپیگل اعتبار Riverside County ساکنان با زیر اجتماعی فاصله و صورت-پوشش دستورالعمل و مشخصه این شهرستان مهار و تلاش به عنوان یک موفقیت است. در سفارش برای شهرستان برای بازگشایی, او گفت: ناظران باید بلند محلی بهداشت عمومی دستورات سختگیرانه تر از این ایالت حداقل است.

“این چیزی است که این همه در مورد: ما می خواهیم به طور مستقیم تراز با فرماندار بنابراین کسب و کار ما می تواند به بالا و در حال اجرا هنگامی که او می گوید به,” او گفت:.

اولین منطقه سرپرست کوین Jeffries

سرپرست کوین Jeffries همچنین با تاکید بر نیاز به لغو محدودیت و بازگشایی اقتصاد محلی اما به عقب رانده برابر “بازگشایی” معترضان که مطرح کرده اند صدای خود را در امپراتوری درون مرزی و ادعا گسترده تعطیلی و صورت-پوشش اجباری آنها را انکار حقوق اساسی.

“من می خواهم استدلال می کنند که با پوشیدن یک ماسک و پایبندی به قانون اساسی ما و اصلاحات خود را در واقع دست به دست” او گفت:. “ما می توانیم احترام و تضمین این حقوق اساسی است که این کشور کمک های مالی هر فرد است و ما می توانیم می گویند لطفا پوشند که ماسک اگر میخوای خارج است.”

حتی اگر برخی از مناطق روستایی شهرستان کالیفرنیا مانند Lassen, Modoc, تثلیث و سیرا هیچ تایید موارد COVID-19, Jeffries خواسته Newsom به نظر ریورساید شهرستان به عنوان یکی از اولین برای پیشبرد به “فاز 2” و محدود بازگشایی.

“ما باید اقتصاد ما به بازگشایی شده است. ما نمی توانیم به پرداخت هزینه برای ما ارائه خدمات به ساکنان امروز با یک بسته اقتصاد است. آن را نمی خواهد برای حفظ خود است. ما خواهد بود با مواجهه با بزرگ اخراج و کاهش زیادی اگر ما از این اقتصاد باز” او گفت:.

ریورساید شهردار فرسوده Bailey

ریورساید شهردار فرسوده بیلی گفت: اقدامات پیشگیرانه باید اجازه Riverside County شامل coronavirus و جلوگیری از رسیدن به ICU و تخت بیمارستان ظرفیت — که بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر بینی اتفاق می افتد در اواسط ماه آوریل است.

“ما یک جنگ در دو جبهه با ویروس و اقتصاد” بیلی گفت. “ما لازم نیست که یک افزایش در بیمارستان … اما اقتصاد ما این است که درد و رنج. ما شهر و شهرستان بودجه در معرض خطر هستند و با بیش از 190,000 تعداد مدعیان بیکاری در شهرستان ما, ما باید به نوبه خود توجه ما را به جنگ در اقتصاد ما.”

اگر چه شهر ریورساید 734 مورد و 40 مرگ بیلی برجسته چگونه از 60 درصد از بيماران را در خانه سالمندان ساکنان و کارکنان. با شواهدی وجود دارد که موارد متمرکز در نقاط مانند خانه های سالمندان بیلی گفت: آن را حس می کند اجازه می دهد تا کسب و کار به آرامی بازگشایی شده است.

“بهداشت و ایمنی, عشق و نفرت,” او گفت: “اما ما باید به آماده بازگشایی شده است.”

در برابر rescinding قیصر سفارشات

در کنگره ایالات متحده رائول رویز, D-نخل کویر

روز جمعه این پزشک گفت: خورشید صحرا که او فکر آن را بیش از حد به زودی به فشار برای بازگشایی داده تست سطح در جوامع مانند شرق Coachella Valley.

“اگر وجود دارد یک تلاش متمرکز برای خلبان یک پروژه برای تست همه خانواده ها در مکه برای coronavirus و برای انجام تست آنتی بادی” این کنگره گفت: ارائه مثال “سپس ما می توانیم پادمان موجود در این جامعه به شروع به قرار دادن مردم به کار می کنند.”

بعد او گفت KESQ که بازگشایی می تواند طولانی اقتصادی ضربه ناشی از COVID-19 تعطیلی.

“ما در حال رفتن به مجبور به تعطیل کردن اقتصاد بارها و بارها است که فقط رفتن به ادامه و بدتر شدن کسب و کار و اقتصاد برای افراد” رویز گفت.

U. S تشکر. علامت Takano D-ریورساید

Takano گفت که او نمی متقاعد شده scrapping قیصر بهداشت عمومی سفارشات چیزی که حق را فقط رتبهدهی نشده است.

“من نگران هستم توسط سرپرستان’ پیشنهاد برای لغو این COVID-19 بهداشت عمومی سفارشات … هر گونه اقدامات مربوط به بهداشت عمومی ساخته شده در طول این همه گیر و بدون مشورت و تایید علمی و کارشناسان پزشکی خطرناک هستند.” او گفت:.

تعداد موارد تایید شده در این کنگره اضافه شده ساخته شده آن را دشوار است برای توجیه بازگشایی Riverside County قبل از جاهای دیگر در Caliornia.

“Riverside County همچنان به عنوان یکی از شهرستانهای در کالیفرنیا است که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 با بالاترین تعداد موارد است. دکتر قیصر سفارشات و همکاری Riverside County ساکنان کمک کرده اند جلوگیری از افزایش در سیستم بهداشت و درمان و کمک به ما برای جلوگیری از یک کشنده بدترین سناریو است.”

مجلس خوزه مدینا D-ریورساید

مدینه گفت که او “عمیقا نگران” توسط سرپرستاران پیشنهاد.

“این بی دقتی پیشنهاد گردید و به عنوان ما همچنان به مبارزه COVID-19 و دیدن تعداد موارد افزایش در شهرستان ما,” او گفت:. “در طول این زمان آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که تصمیم گیری رانده است و علم داده است. بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول’ خیلی زود می تواند به طور بالقوه اثرات فاجعه. ما نیاز به هر اقدام احتیاطی برای محافظت از جامعه ما است. من مخالف پیشنهاد مطرح شده توسط ما County سرپرستان و اصرار آنها را به تجدید نظر در آن است.”

Inland Empire کار شورای AFL-CIO

این 298,000-عضو ائتلاف محلی اتحادیه های کارگری در نامه ای به سرپرستان سرزنش آنها را برای توجه به “حداقل” و نه مصرف کارگران به حساب زمانی که برنامه ریزی در لغو سفارشات.

“رهبری شما نشان داد به عنوان یک هیئت مدیره در حال حاضر کاهش یافته خود را آخرین اقدام به قرار دادن همه ما در راه آسیب است. این حرکت یک مثال روشن از قرار دادن سود قبل از مردم و روشن disprect به جامعه ما و خط مقدم کارگران” دبیر اجرایی-خزانه دار ریکاردو کیسنرس نوشت. “این وحشتناک است که شما باید buckled به فشار توسط اتاق بازرگانی و در حال حاضر به چشم پوشی از کارشناسان بهداشت و درمان در نتیجه این یک مسئله سیاسی به جای انسانیت مسئله است.”

پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege & شهرستان کوچلا Councilwoman مگان Beaman جکینتو

دو Coachella Valley مقامات لعنتی هیئت ناظران در یک بیانیه مطبوعاتی صادر دوشنبه برای اولویت بندی خواسته های رهبران کسب و کار بیش مقامات بهداشت عمومی.

“در حالی که ناظران’ پیام بر روی این موضوع تمرکز زیادی بر روی آنچه به آنها تماس بگیرید ‘هماهنگی با دولت’ حقیقت این است که دولت صرفا مجموعه ای از حداقل احتیاطی” آنها نوشت. “وجود دارد بیشتر مشورتی و راهبردی و جامعه متمرکز راه برای ما ساکنان بازگشت به کار و بازگشت به مدرسه و بازگشایی کسب و کارهای محلی و در این روند ما خواهد بود به احتمال زیاد برای جلوگیری از بیشتر و به طور بالقوه بدتر اقتصادی وقفه.”

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه 1197 و اینلند امپایر کار رئیس شورای جو Duffle

زمانی که ابداع طرح های خود را به تدریج بازگشایی, شهرستان سرپرستان انجام داده بود کمی برای رسیدن به گروه های کارگری از جمله کسانی که به نمایندگی از کارگران خط مقدم Duffle گفت. اصرار خود بر استفاده از ایالت استانداردهای وی افزود: یک راه عبور طول مسئولیت تصمیمات بحث برانگیز.

“این بچه ها می خواهید به نگاهی به 180 و زدن توپ به دولت است. این مسخره,” او گفت:. “این فقط به نظر می رسد مانند یک cop-out به طوری که آنها می توانید می گویند:” خوب برو بحث به دولت است.”

“اگر ما این کار را انجام نمی, راست, ما فقط در حال رفتن به کشیدن بر روی بازیابی,” او اضافه شده است. “سریعتر ما خلاص شدن از شر این (همه گیر) سریعتر ما می توانیم همه چیز به حالت عادی بازگشت. ما نمی توانیم فداکاری مردم به خاطر بهبود اقتصادی.”

Coachella شهردار استیو هرناندز

هرناندز که همچنین با این نسخهها کار به عنوان پرز رئیس ستاد در این شهرستان هیئت ناظران گفت که او مخالف این حرکت به لغو قیصر سفارشات به خصوص به این دلیل که تعداد موارد در کوچلا همچنان به رشد.

“راه من در این است که هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام شود تا در توجه به ارائه دستورالعمل برای کارگران ضروری. هیچ مشکلی وجود دارد با دره به عنوان یک کل شروع روند اما سوال این است که آیا ما در واقع حرکت وجود دارد,” او گفت:.

هرناندز گفت: کار خود را به عنوان شهردار شد برای حمایت Coachella ساکنان بدون در نظر گرفتن پرز ،

“من فکر می کنم من باید حفظ آنچه که من کار حرفه ای است و من ارائه شده به نظر من. من همچنین فکر می کنم این مهم است به درک که در آن او را از آمدن” او گفت:.

Indio عضو شورای شهر اسکار Ortiz

در یک Facebook پست که در آن او برچسب گذاشته شده توسط هر یک از سرپرستان و دیگر مقامات محلی Ortiz تاکید بر نیاز به منطقه ای پاسخ.

“اگر La Quinta, Coachella یا نخل کویر تصمیم می گیرد که آنها می خواهند برای باز کردن رستوران ها علیه بهداشت عمومی کارشناسان مشاوره ما ساکنان مجبور خواهد شد برای کار تحت شرایط خطرناک و خطر سلامت خانواده خود و یا خطر از دست دادن شغل خود را,” او گفت:. “ما در حال حاضر دیده می شود منطقه ما رقابت برای دیدن که می تواند باز بماند طولانی ترین طول اولیه تعطیل کسب و کار..

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de