چند آمریکایی ها امروز زنده تا کنون دیده اند بیکاری اعداد به عنوان بد به عنوان آنها در حال حاضر. اقتصاددانان تخمین می زنند که بین 13 درصد و 18 درصد از ما کارگران بیکار هستند — بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ.

آن را وسوسه انگیز برای دیدن است که شکل را به عنوان تا حدودی اجتناب ناپذیر تاسف اما اجتناب ناپذیر هزینه اقتصادی مستند. این که چرا کنگره تا اضطراري جلوگيري از مزایای بیمه بیکاری.

اما به عنوان یک تعداد انگشت شماری از کشورهای اروپایی نشان داده اند که توده بیکاری نیست داده می شود. این یک سیاست انتخاب است.

در این ویدئو ما توضیح دهید که چگونه و چرا انگلستان و دانمارک و هلند انتخاب یک مسیر متفاوت است. با کمک اقتصاددان هایدی Shierholz از موسسه سیاست اقتصادی ما کشف اینکه آیا ما هنوز هم می تواند جلوگیری از میلیون ها نفر بیشتر زیان کار است.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب از جمله پوشش ما از coronavirus. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de