دموکرات ها باید به اصلاحات رای گیری یک nonnegotiable پایه برای آینده محرک لایحه

به روز رسانی ممکن است 4: تحقیقات جدید از یک گروه از دانشمندان علوم سیاسی تأکید می کند که پست الکترونیکی-در رای گیری در کلرادو مطرح شده مردم در انتخابات بیش از 10 امتیاز در میان آسیب پذیر ترین جمعیت از جمله کم درآمد رای دهندگان و بهره مند جمهوری خواهان و دموکرات ها به همان اندازه. آن را پشتیبانی قدرتمند برای این استدلال که پست الکترونیکی-در رای گیری باید جهانی قابل دسترس برای ماه نوامبر انتخابات است. زیر قطعه ساخت که بحث در اصل منتشر شده در تاریخ 8 آوریل سال 2020 است.


سیاسی آب و هوا در ایالات متحده است پر سر و صدا. این Covid-19 همه گیر آویزان بیش از همه چیز حتی به عنوان یک دوجین دیگر مسائل — نفت بحران تقسیم حزب دموکرات و فاسد استیضاح رئیس جمهور — رقابت برای ما اندک باقی مانده توجه است.

به که در هم و برهم, من می خواهم به معرفی آنچه که من امیدوارم که توجه داشته باشید از وضوح یک نقطه ثابت که در اطراف همه آمریکایی ها از ایمان خوب باید قادر به تجمع.

به شوخ طبعی: آمریکایی ها نیاز به امن و عادلانه انتخابات فدرال در ماه نوامبر.

تاریخ انتخابات است و نمی تواند تغییر بدون عمل کنگره. این کشور در یک شکننده بی محل در حال حاضر هرج و مرج در انتخابات بازدید swathes بزرگی از جمعیت به عنوان نامشروع می تواند نکته آن به تمام عیار بحران قانون اساسی و یا حتی خشونت است. این را مسئله برای کشور است.

وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از توصیف این انتخابات به عنوان خطر بیافتد; او را متهم مخالفان تقلب در انتخابات, آیا او برنده یا نه. او در حال حاضر تلاش برای تقلب در سال 2020 انتخابات رو استیضاح برای آن فقط یک زن و شوهر از ماه/قرن ها پیش است و بدون شک ادامه تلاش حتی به عنوان او رمپ تا اتهامات علیه دموکرات ها. او فرض دموکرات ها را در انجام دقیق همان چیزی: تقلب و او را متهم به خیانت.

صدای جیر جیر خود را در اوایل ماه آوریل دستگیر استدلال خود را موجز:

و که در آن تهمت می رود جناح راست دولت, رسانه, رهبری, Fox وحی را دنبال کنید. آنها را از پشت او را با تئوری های توطئه در مورد تقلب انتخابات که حداقل برخی از بخش بزرگی از هسته محافظه کار پایه را باور خواهد کرد.

اما آنچه اتفاق می افتد در اطراف حاشیه مهم است. متعهد پارتیزان خواهد شد تا همان راه صرف نظر از این واقعیت است که رای گیری است نه حزبی (یوتا قرمز دولت 100 درصد رای-با-سیستم پست الکترونیکی.) اما است که برگ های بزرگ, fuzzy, نیمه درگیر کلاس از رای دهندگان که به نظر از انتخابات خواهد بود به شکل توسط شخصی خود تجربه کنند و این سیگنال ها را دریافت می کنند از منابع قابل اعتماد در مورد اعتبار روند.

بهترین راه برای دموکرات ها را به اطمینان حاصل شود که ماه نوامبر انتخابات به عنوان آزاد و عادلانه در میان coronavirus همه گیر است آنها را. بهترین راه برای آنها را در این زمان باقی مانده است به پیاده سازی دسترسی جهانی به پستی-پرداخت الکترونیکی-در آراء با تمدید مهلت سرویس بودجه و عملکرد خدمات پستی. (این است که نه تنها اصلاحات مورد نیاز, اما از آن است که ستون فقرات است.)

تنها راه برای دموکرات ها به امن است که سیاست است که آن را غیر قابل مذاکره خط پایین — یک بیماری از رای گیری از طریق هر محرک بیشتر صورتحساب. این امر می تواند دشوار استراتژی سیاسی به دنبال از طریق در حال اجرا ضد ملی دموکرات نهادی کمرویی و ترس در مورد نگه داشتن پول نقد و بیکاری برای کسانی که واقعا به آن نیاز دارید. آنها خواهد بود حمله بی رحمانه با حق و مائو-maued بی وقفه توسط میانه صاحب نظران که نظرات آنها به جایزه.

اما آن چیزی که حق انجام میدهند به طوری که آنها باید آن را انجام دهید و از آن دفاع بدون عذرخواهی. این باید به یک پیام جنگ آنها می توانید برنده شوید. اگر نه چه خوب هستند ؟

آن را ممکن است به نظر می رسد آشکار است که می گویند که انتخابات آزاد و عادلانه مهم در یک دموکراسی است. اما در این سال آنها به هیچ وجه مطمئن باشید.

کارشناسان اجتماعی می گویند فاصله می تواند شش ماه گذشته یا بیشتر و حتی پس از آن این امکان وجود دارد که این ویروس می تواند به صورت دوره بازگشت های مختلف در شهرستانها و یا مناطق occasioning جدید stay-at-home سفارشات. حتی کره جنوبی و سنگاپور, مکان های که در آن ویروس پاسخ در نظر گرفته شده است نمونه که فکر می کردند که ممکن است رسیدن به پایان دور در حال حاضر reinstituting اجتماعی فاصله گرفته است. بدون یک واکسن وجود ندارد و برخی از برنامه در هر نقطه در جهان برای چگونگی ظهور در طرف دیگر از این چیز.

در مقایسه با کسانی که دو کشور ما را به پاسخ بوده است شکست مفتضحانه. آمریکا بیش از 12000 گزارش مرگ و میر سوم-بیشترین تعداد در جهان پس از ایتالیا و اسپانیا. ما محزون می خوانی در تست و ردیابی دو ابزار کلیدی برای آوردن این ویروس را تحت کنترل است. و هنوز هم وجود دارد هیچ منسجم فدرال برنامه ریزی برای امن مورد نیاز تجهیزات پزشکی تا سطح شیب دار, تست و یا اجتماعی فاصله را به یک جای امن پایان.

آن را ممکن است به سادگی نمی توان امن برای بیرون رفتن و رای دادن در فرد در میان جمعیت از افراد دیگر در ماه نوامبر.

مگر اینکه تغییرات ساخته شده انتخابات محوری انتخاب بر میلیون ها نفر از آمریکایی ها به خصوص کسانی که از بیشترین جمعیت های آسیب پذیر (افراد مسن مردم رنگ افراد با شرایط پزشکی مزمن): رای و ایمنی در معرض خطر و یا جست و خیز رای گیری برای ایمن ماندن.

هیچ دموکراسی ارزش نام می توانید اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.

رای گیری از طریق پست طراحی نشده است به یک حزب و یا دیگر یک مزیت است. “این نه حزبی می گوید:” کهربا McReynolds مدیر عامل شرکت ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه “این مورد مطمئن شوید که هر رای دهنده می تواند رای در امن و موثر و راه امن.” (بیشتر در مورد این زیر.)

با این وجود روشن است که کسی و یا برخی از سازمان در سمت راست به تازگی مشغول به کار شده است برای متقاعد کردن جمهوری خواهان در غیر این صورت.

زمانی که دموکرات ها پیشنهاد اصلاحات رای گیری برای فاز 3 محرک لایحه تهمت هشدار داد از “سطح رای گیری که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

در مصاحبه اخیر بحث در مورد گرجستان آینده اولیه انتخابات, دولت, مجلس, دیوید Ralston اذعان کرد که اگر هر رای دهنده یک پست الکترونیکی-در absentee ballot آن “قطعا درایو مشارکت” اما که خواهد بود “بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران در گرجستان است.”

جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر معتقد است که وادار کردن رای دهندگان به خطر زندگی خود را بهتر است به رای گیری از طریق پست. “در سراسر جهان ما تا به حال مردم در دموکراسی به رای که زندگی آنها در معرض خطر به دلیل حق رای بود خیلی ارزشمند گفت:” خورنده داشتند ، “اکثر آمریکایی ها خواهد بود بسیار بد از تغییرات قابل توجهی در توانایی ما برای رفتن بازیگران در یک رای گیری در فرد قطعا در این نقطه است.”

خانه مهمترین مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کننده تضرع کننده, توماس Massie حتی توییتی که “جهانی رای از طریق پست خواهد بود پایان جمهوری ما به عنوان ما آن را می دانم.”

واشنگتن پست دیو Weigel گزارش چند نمونه از جمهوری خواهان در سراسر کشور حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری — به طور عمده به نظر می رسد چرا که گروه آنها به عنوان لیبرال از جمله دموکرات ها از آن پشتیبانی می کند.

هنگامی که فشرده محافظه کاران به طور کلی می گویند که آنها در مخالفت با پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل پتانسیل برای تقلب. اما روشن است که آنچه را که آنها واقعا ترس بیشتر مردم (مردم اشتباه) رای گیری.

هر دو ترس نابجا هستند.

آمریکا انتخابات کمک کمیسیون انتشار سالانه دولت انتخابات و رای گیری نظر سنجی (EAVS). 2018 نسخه گزارش دولت از پست الکترونیکی-در رای گیری و رای گیری اولیه:

همه ایالت ها اجازه می دهد برای برخی از فرم توسط ایمیل رای گیری و فرد در رای گیری اولیه حداقل برای برخی از بخش های داخلی و بین مردم عادی اگر چه چگونه است که اتفاق می افتد در عمل متفاوت است به طور گسترده ای. سه متحده [کلرادو, اورگان و واشنگتن] اداره خود را در انتخابات به طور کامل توسط ایمیل و چهار متحده باید همه-با-پست الکترونیکی رای گیری در حوزه های قضایی محلی را انتخاب کنید. حدود یک چهارم از ایالت ها نیاز به فرد در اوایل رای دهندگان به ارائه یک بهانه است. تقریبا یک سوم از ایالات به مراکز رای و یا رای دهندگان اجازه می دهد به بازیگران آراء در هر مکان سنجی در صلاحیت این دادگاه ها.

به عنوان 2017 EAVS گزارش نشان داد درصد از آمریکایی ها در اوایل غایب و یا پست الکترونیکی رای گیری دو برابر از 24.9 میلیون دلار در سال 2004 به 57.2 میلیون در سال 2016 به حدود دو نفر از هر پنج آراء بازیگران.

early, absentee, and mail voting EAVS

تا سال 2018, درصد رای گیری از طریق پست رسیده تقریبا 26 درصد بیش از یک نفر از هر چهار آمریکایی رای دهندگان.

EAVS voting EAVS

این روند به خصوص تلفظ در غرب که در آن 68 درصد از رای دهندگان رای دادند از طریق پست در سال 2018 است.

تحلیلگران انتظار می رود تعداد کسانی که به افزایش در سال 2020 است. پس از 2018, میشیگان و پنسیلوانیا و ویرجینیا نقل مکان کرد به هیچ بهانه ای غیابی کالیفرنیا منتقل شده به 100 درصد پست الکترونیکی-در رای گیری برای بیش از نیمی از جمعیت آن و هاوایی رفته 100 درصد است. جری Langeler مدیر ارتباطات و پژوهش در ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه به من گفت که در صورت عدم وجود این ویروس در آنها انتظار داشتند پست الکترونیکی-در رای گیری اعداد به آمار اواسط 70s در غرب و حدود 30 درصد در سراسر کشور در سال 2020 است. (در حال حاضر با این ویروس هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.)

که تقریبا یک سوم از جمعیت و همه در آبی متحده است. یوتا 100 درصد پست الکترونیکی-در سیستم رای گیری. شهرستانهای مجبور به انتخاب کردن در; نهایی شهرستان را در سال گذشته است. (این واشنگتن ماهانه داستان بازگو بیمار گسترش است.)

“بودن بسیار قرمز ایالت” یوتا مدیر از انتخابات جاستین لی گفت Weigel “ما دیده نمی شود هر چیزی که کمک می کند تا یکی از طرفین بر دیگری در همه.”

قرمز نبراسکا اجازه می دهد تا هر شهرستان با 10 ، 000 ساکنان و یا کمتر به تغییر به پست الکترونیکی-در رای گیری. “روستایی نقاط کشور مزایای فوق العاده از این نوع سیستم می گوید:” McReynolds; آن می تواند نجات ساکنان روستایی از درایوهای های طولانی برای رای گیری ، در سال 2018 انتخابات ایالتی رای دهندگان در نبراسکا به طور متوسط 58 درصد; مشارکت مردم در چهار شهرستان با پست الکترونیکی-در رای گیری به طور متوسط 71 درصد است.

در داکوتای شمالی, 31 53 شهرستان منتقل شده به پست الکترونیکی-در رای گیری. حتی قرمز تگزاس اجازه می دهد تا هیچ بهانه ای برای دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری غایب … برای رای دهندگان 65 ساله و مسن تر. (مانند مدیکر اما برای رای گیری در دسترس!)

یکی دیگر از فن: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رای غایب در فلوریدا چند هفته پیش.

پست الکترونیکی-در رای گیری افزایش یافته است و میزان مشارکت در آن قرمز متحده فقط به عنوان آن را در آبی متحده و هیچ شواهدی وجود ندارد که آن را به افزایش مشارکت مردم به طور نامتناسبی در میان رای دهندگان دموکرات.

بلکه رای-توسط-mail در درجه اول به نظر می رسد برای افزایش مشارکت مردم در میان کم گرایش رای دهندگان بدون قوی حزبی فایل پیوست (کارش رای دهندگان و یا UAFs).

آن عقل متعارف در سیاست آمریکا که UAFs تمایل به رای دموکراتیک زمانی که آنها نشان داد تا آنجا که UAFs تمایل به خوشه در جمعیت های آسیب پذیر. اما به عنوان زمان سیاسی استراتژیست و تحلیلگر Celinda دریاچه می گوید: “که می تواند شامل مردم رنگ در شهرستانها داخلی, اما آن را نیز می تواند شامل سفید مردم در تریلر پارک در کارولینای شمالی است.” آن را برگ برنده خود او می گوید که لغو عقل متعارف.

در سال 2016 افزایش مشارکت مردم آورده UAFs کردن حاشیه به اردوگاه خود نمی کلینتون. همان اتفاق می افتد در سال 2020 است. پس از همه این گروه که در میان پست الکترونیکی-در رای گیری به نظر می رسد بیشترین افزایش مشارکت در انتخابات است که رای دهندگان 65 ساله و مسن تر. است که دقیقا یک باک دموکراتیک جمعیتی.

فقط وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در رای گیری نامتناسب مزایای دموکرات. یک فوریه سال 2020 بررسی 12,000 غیر از رای دهندگان توسط شوالیه بنیاد به این نتیجه رسیدند که “اگر همه آنها رای دادند و در سال 2020 غیر از رای دهندگان را اضافه کنید تقریبا برابر با سهم رای به کاندیداهای دموکرات و جمهوری خواه.”

بدون در نظر گرفتن که نباید نقطه. “این هم پیچیده از انتخابات سیاست ها و روش حزبی با نتایج مفید نیست به کسی می گوید:” McReynolds. “این که چه کسی رای نمی دهم که چه کسی برنده است.”

با پست الکترونیکی-در رای گیری بیشتر مردم رای بدهند. و آنها آن را دوست دارم. Rozan Mitchell, قبلا, انتخابات, مدیر, Salt Lake County گفت: ماهانه: “من نمی دانستم که چقدر مهم است که به برخی از مردم که آنها می توانند که رای آنها را در پست الکترونیکی نشستن در میز آشپزخانه و واقعا مطالعه کردن مسائل. من احساس می کنم مانند رای-با-ایمیل رای دهندگان بسیار آگاهانه تر از میانگین رای دهندگان که فقط می خواهد به نشان می دهد تا در روز انتخابات.”

هیچ شهرستان و یا دولت که به تصویب رسید پست الکترونیکی-در رای گیری قرمز یا آبی می خواهد برای رفتن به عقب.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد و گفت که رای گیری از طریق پست باعث فریب دادن آسان است. که نادرست است. در واقع آن را می سازد فریب فوق العاده دشوار است. فیل Keisling سابق, اورگان, وزیر امور خارجه, چه کسی معرفی شده است که دولت الکترونیکی در سیستم رای گیری, توضیح می دهد که چرا:

پست الکترونیکی مبتنی بر سیستم های رای گیری امروز به مراتب کمتر خطرناک تر از بسیاری از مکان سنجی انتخابات دقیقا به این خاطر که آنها توزیع برگه های رای (و انتخاباتی خطر) در چنین غیر متمرکز در راه است. به هر منطقی شانسی برای موفقیت تلاش سازمان یافته برای فریب دادن یک پست الکترونیکی مبتنی بر سیستم و نظارت آن باید شامل صدها (اگر نه هزاران) جداگانه اعمال همه آنها فردی و جنایت است که باید هر دو رخ می دهد و غیر قابل تشخیص برای هر گونه شانس موفقیت.

کنتراست که به خطرات ذاتی در محل رای گیری انتخابات که به طور فزاینده ای متکی مستقیم-ضبط الکترونیکی (DRE) سیستم های رای گیری و نرم افزار اختصاصی سیستم که هر دو ضبط و شمارش آرا. یک نرم افزار موفق هک به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار دهد هزاران نفر از آرا. این تفاوت بین “خرده فروشی” تقلب و “عمده فروشی” تقلب.

رأی-با-ایمیل باعث می شود عمده فروشی تقلب اما غیر ممکن است. رای دهندگان دست علامت برگه کاغذ و دریافت یک ترمینال با یک کد است که اجازه می دهد تا آنها را به مسیر خود رای به عنوان درآمد حاصل از آن را از طریق سیستم و اطمینان از آن است که به درستی شمارش. این یک trackable مقاله سیستم — فقط آنچه در انتخابات کارشناسان امنیتی توصیه می کنند. (به عنوان طولانی به عنوان آن را به خوبی انجام می شود البته; طراحی مهم است.)

چرا که این سیستم نمی گیرد در رای گیری غرفه مردم تمایل به تصور ترسناک حالات موجب سوء استفاده شوهران کنترل شبان و یا دیگر بازیگران بد کنترل و یا در غیر این صورت تاثیر افراد دیگر رای. بنابراین این مهم است به یاد داشته باشید این است که به خوبی طراحی پست الکترونیکی-در سیستم های رای گیری هر کسی که می خواهد می تواند هر زمان قبل از روز انتخابات, رفتن به یک مکان سنجی گزارش که رای خود شد عباس (یا فقط اشتباه) و درخواست تعویض انتخابات. وجود مکانیسم های در محل برای ثبت و پیگیری هر گونه مشکلات, اما آنها فقط به نظر نمی رسد اتفاق می افتد در هر مقیاس قابل ملاحظه. (در اینجا محافظه کار میراث بنیاد در تلاش برای ساخت یک جفت برانگیزی منابع داستان از 20 سال پیش به یک مورد که پست الکترونیکی-در رای گیری علل تقلب; شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا آن را قانع کننده باشد.)

ساکنان انتظار در خط برای ساعت ها به رای دادن در میلواکی ویسکانسین در 7 آوریل.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

تنها جدی مدرن مورد انتخابات حیله در ارتباط با پست الکترونیکی-در رای گیری مرتکب شد توسط شما حدس زده آن خواهان. همانطور که نیویورک تایمز گزارش داده است که نامزد جمهوری خواه مارک هریس قرارداد با عمل L. مک کرا Dowless جونیور در یک طرح بسیار آشکار حتی پسر او فکر می کردم او باید بر آن است. و آن را تقلب انتخابات آن بود که عربستان عملیات فریب رای دهندگان نادرست غیابی در انتخابات بودند و قرار بود نسبتا اداره. و آنها گرفتار شده بودند!

این محل را به طور کامل تکرار مکررات در مورد رای-توسط-mail; من توضیح داد که آن را به طور کامل در یک پست از 2017 و دیگری از سال 2018 است. کافی است برای گفتن پست الکترونیکی-در سیستم های رای گیری باید به خوبی تثبیت رکورد استفاده می شود به طور منظم توسط ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها بدون حادثه به طور مداوم افزایش مشارکت مردم و همواره محبوب که در آن آنها اجرا شده اند.

و وجود دارد به سادگی هیچ راه دیگری برای اطمینان از همه دسترسی به رای گیری بدون آنها را مجبور به رای گیری شلوغ ،

دموکرات ها را محدود اهرم در واشنگتن, DC, راست, در حال حاضر, اما آنها برخی از.

روشن است در حال حاضر که 2 تریلیون دلار بازیابی بسته است که کنگره با تصویب در هفته گذشته است که به سادگی نمی تواند به اندازه کافی. بیکاری و بالا رفتن سرسام آور است به بالاترین سطح خود تا کنون تولید ناخالص داخلی در حال سقوط سریع تر از آن را تا کنون است و این ویروس حتی وارد در بسیاری از مکان ها به صورت جدی. وجود خواهد داشت بسیار بیشتر اقتصادی درد و دررفتگی جلوتر و تقاضا برای کنگره به انجام بیشتر. در حال حاضر بحث فاز 4 محرک آغاز شده است.

دموکرات ها به نظر نمی رسد اما جمهوری خواهان نیاز بعدی محرک لایحه بیش از آنها را. تهمت می توانید چرخش هر روز از جلسات مطبوعاتی و او عظیم رسانه ای دستگاه است که کار خواهد کرد برای محافظت از او را از پاسخگویی اما صدها هزار نفر از مرگ و میر و تاریخی افسردگی چه هستند. علوم سیاسی نشان می دهد که رای دهندگان تمایل به نگه داشتن این حزب در قدرت مسئول شرایط خود را به خصوص در اجرا تا انتخابات. (هر چند که دانشمند علوم سیاسی لری بارتلس منبع بسیاری از این تحقیقات به من گفت: “هیچ کس واقعا نمی داند که آیا تجربه گذشته مربوط است در شرایط فعلی ما.”)

اگر هیچ محرک پس از فاز 3 درد و رنج خواهد بود وسیع و بی امان و جمهوری خواهان به احتمال زیاد برای گرفتن فشار از سرزنش. آنها این را می دانند. بنابراین آیا آنها آن را بپذیرد یا نه آنها نیاز به تصویب یکی دیگر از محرک لایحه.

دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان بنابراین هیچ لایحه می گذرد مگر اینکه آنها به توافق برسند. که به آنها می دهد اهرم.

من نوشت: یک پست طولانی در مورد برخی از چیزهایی که باید گنجانده شده در این لایحه (و یا صورتحساب) با تمرکز بر سرمایه گذاری های بلند مدت برای سرعت بخشیدن به تغییر به انرژی پاک. اما اگر من مجبور به انتخاب یک موضوع است که دموکرات ها باید کاملا اصرار دارند در یک بسته اصلاحات که بدون آنها باید حاضر به تصویب یک لایحه آن خواهد بود اصلاحات رای گیری.

رأی-با-ایمیل است نه یک گلوله نقره ای یا تنها اصلاحات رای گیری مورد نیاز است. سناتور ctq و Ron Wyden معرفی یک لایحه با یک بسته اضطراری رای گیری اصلاحات. دفاع از دموکراسی برنامه دارای یک لیست خوب از اصلاحات از جمله منظقه رای گیری (برای کسانی که با هیچ آدرس دائمی) و تعدادی از اقدامات امنیتی مانند پس از انتخابات ممیزی. این Brennan Center for Justice تا لیست خود را با قابل توجهی با هم همپوشانی دارند. (دریاچه همچنین تاکید کرد در همان روز ثبت نام یک اصلاح بسیاری از ایالت ها از جمله یوتا استفاده کرده اند برای افزایش مشارکت مردم است.

اما بسیاری از اصلاح طلبان معتقدند که جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری هسته امن و انتخابات سیستم. این ساده ترین و قابل اطمینان ترین راه برای اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند شرکت به خصوص در زمانی که رفتن به پای صندوق های رای می تواند خطرناک باشد. دموکرات ها باید بر روی آن اصرار دارند.

به عنوان Axios اسناد مختلف وجود دارد رای گیری اصلاحات در حال فکر در کشورهای مختلف در پاسخ به این رمان coronavirus — و بسیاری از کشورهای به احتمال زیاد برای دریافت در در عمل است. اما اساسی امنیت انتخابات فدرال نمی تواند به سمت چپ به طور کامل به دولت.

جمهوری خواهان ادعا می کنند به مخالفت با Klobuchar/Wyden لایحه به دلیل فدرالیسم. متحده مسئول قانون انتخابات آنها می گویند; هیچ “یکی از اندازه متناسب با تمام” رویکرد کار خواهد کرد. اما این لایحه مانند رای گیری لایحه اصلاحات از آمریکا ماه گذشته نمی دیکته روش های خاص و یا نیروی انسانی آن را به سادگی تحمیل چند پایه شرایط است که باید برای انتخابات به دفعات مشاهده شده به صورت آزاد و عادلانه است. یک جهانی است دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری.

بدون در نظر گرفتن جمهوری خواهان هستند به احتمال زیاد به مبارزه فدرال رای دادن اصلاحات با همه چیز آنها اگر فقط به این دلیل آنها به طور غریزی مبارزه با همه چیز دموکرات ها می خواهند این روز است. و به طور معمول آنها را هماهنگ رسانه های ماشین پشت سر به آنها حمله و browbeat مخالفان خود را. آنها را متهم دموکرات تلاش برای دکل انتخابات است. آنها را متهم دموکرات “بازی سیاست” برگزاری محرک مورد نیاز برای نامربوط حزبی دلایل. آنها را به چرخش رسانه های جریان اصلی به ارائه همه چیز به عنوان یک سیاسی داد و بیداد به جای مبارزه با بیش از اساسی رأی است.

همه از آن است که قابل پیش بینی به عنوان خورشید در حال افزایش است.

فاز 3 محرک مبارزه ارائه نمی دهد بسیار به دلیل امیدواریم که دموکرات ها در حال حاضر به ایستادن به این نوع از (در حال حاضر numbingly آشنا) قلدری. زمانی که آنها به عقب رانده روی مضحک شرکت ها سادگی و کری رو محافظه کاران بلافاصله سوار “دموکرات تاخیر بهبودی” به عناوین رسانه ها و دموکرات ها بلافاصله شروع به عرق کردن. به آنها اجازه دهید DC رسانه های رسیدن به آنها — و محافظه کاران آن را پیدا بدیهی آسان به دستکاری DC رسانه ها. (تهمت خود را به معنای واقعی کلمه مسخره خبرنگاران برای چنین مکنده برای هر “جدید تن.”)

هنوز هم ریسک بیش از حد بالا هستند در این زمان. بیشتر به هرج و مرج و عدم اطمینان وجود دارد به عنوان نوامبر روش فرصت های بیشتری وجود دارد خواهد بود برای فریب دادن و کمتر به آمریکا اعتماد خواهد کرد نتایج انتخابات.

اگر کشور می خواهد به انجام انتخابات آزاد و عادلانه آن نیاز به شروع به آماده سازی در حال حاضر. روش نیاز به در محل قرار داده; مردم نیاز به استخدام; خدمات پستی نیاز به فله. (مرکز مدنی طراحی شده است یک ابزار عالی کیت برای پوسته پوسته شدن پست الکترونیکی-در رای گیری; ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه است برنامه ریزی دقیق برای گرفتن پست الکترونیکی-در رای گیری ملی در ماه نوامبر; ملی نیروی کار در انتخابات بحران خود مجموعه ای از Covid-19 مربوط پیشنهادات نیز شامل جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری.)

دموکرات ها نیاز به آماده سازی خود را برای مبارزه از زندگی خود را. هر طرفدار سیاست اجتماعی خواهد شد wrested از دست سرکش جمهوریخواهان در سنا از طریق نیروی سیاسی است. از آن خواهد شد یک مبارزه یک بازی مرغ نه مشترک هر دو حزب در روند دموکراتیک reveries. آنها نیاز به یک پوست ضخیم و کارهایی وحدت. اما آنها برخی از قدرت اگر آنها مایل به استفاده از آن.

اگر دموکرات ها نمی توانید از یک نمایشگاه عکاسی در رقابت در ماه نوامبر در یک سیستم سیاسی در حال حاضر به شدت کج شده در برابر دموکراسی و در مقابل دموکرات ها — همه رویاهای خود را از اقدام در تغییر آب و هوا, مراقبت های بهداشتی و مهاجرت اصلاحات به هیچ چیز و کشور انتخاب می شدند خدمت می تواند به خوبی از هم جدا آمده در درزهای.

آنها باید نگه داشتن خط در انتخابات آزاد و عادلانه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrakameralı su tesisatçısıAşk Büyüsübuy stripe account