Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

Coronavirus موارد همچنان به افزایش در کالیفرنیا باعث شهرستانها شهرستانها و دولت به منظور ساکنان خانه بمانند.

به عنوان Coachella ساکنان دره هولناک با کروناویروس-مربوط به سرفصل های هر روز اعم از بهداشت آمار به رویداد محلی لغو آن می تواند طاقت فرسا به غربال کردن از طریق اطلاعات برای پیدا کردن پاسخ.

خورشید صحرا می خواهد برای پاسخ به سوالات خود را.

لطفا ثبت coronavirus-سوالات مرتبط با از طریق فرم زیر و یا ایمیل آفتاب صحرا خبرنگار بهداشت نیکول هیدن در Nicole.Hayden@desertsun.com. ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این مقاله به عنوان ما دریافت سوال اضافی.

ادامه مطلب پاسخ به برخی از سوالات متداول در زیر فرم.

آیا من نیاز به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که من بیرون بروید ؟

Riverside County صادر سفارش آوریل 4 برای ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی. شهرستان مقامات می گویند پارچه پوشش ترجیح داده می شوند.

یک پارچه پوشش قادر است شسته شود و در پایان هر روز در حالی که یک کاغذ ماسک را باید پس از هر بار استفاده دور انداخته گفت: Riverside County سخنگوی خوزه Arballo.

در پاسخ به صعود مستمر در موارد Riverside County مقامات بهداشت نیز منع مردم از خوشه بندی در پیاده روی trailheads. Arballo گفت: مسئولان شهرستان ترجیح می دهند که افراد نمی ترک خانه های خود و حتی برای تنه زدن در اطراف بلوک, اما نمی خواهد دستگیری افراد برای انجام این کار است.

“جاگر و کوهنورد نیاز به پوشیدن پوشش صورت هنگامی که آنها را به عنوان” Arballo گفت. “اما واقعا ما ترجیح می دهند آنها در خانه بمانند.”

این بخشنامه می آید به عنوان یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان داد که تحت شرایط مناسب قطرات مایع از عطسه, سرفه و فقط بازدم می تواند سفر بیش از 26 فوت و معطل شدن در هوا برای چند دقیقه — چهار برابر بیشتر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری 6-حکومت پا.

نویسنده لیدیا Bourouiba که متخصص در دینامیک سیالات و به عنوان استاد در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: این مطالعه نشان می دهد که بزرگترین خطر این است که هنوز هم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی کار با بیماران آلوده.

چه پناهگاه در محل سفارش چیست ؟

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل سفارش در مارس 19, کارگردانی تمام ساکنان کالیفرنیا به ماندن در خانه برای کمک به مبارزه با گسترش بیشتر coronavirus.

Newsom گفت: کالیفرنیا هنوز هم می توانید بیرون بروید و انتخاب کنید تا مواد غذایی و نسخه تحت فرمان اجرایی. او شناسایی 16 زیرساخت های حیاتی بخش — از جمله کسانی که به ارائه مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و انرژی و اخبار — که باز باقی خواهد ماند. وقتی پرسید که چگونه پناهگاه در محل سفارش در ماه مه گذشته Newsom گفت: آن وابسته به مردم است و رفتار و چگونه دولت قادر به مهار این ویروس.

“این یک پویا وضعیت” Newsom گفت. “من انتظار ندارم که این به بسیاری از بسیاری از ماه اما برای زمان حال ما شناخت بعد از هشت هفته” که به ویژه مهم است. “ما می خواهیم این اعداد را باید در زباله دانی تاریخ است.”

مسئله تقلید سفارشات در حال حاضر به محل قرار با منطقه خلیج شهرستانهای استان و شهرستان از پالم اسپرینگز. در حالی که مقامات در حال تشویق مردم به نه حتی جمع آوری در گروه های کوچک در طول این زمان آنها را تشویق به پیاده روی و افزایش خارج با یک شخص دیگر به عنوان طولانی به عنوان یک فاصله شش پا است نگهداری می شود بین مردم است.

بیشتر: Newsom سفارشات ایالت پناهگاه در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر

بیشتر: مرکز خرید وستفیلد در پالم دزرت می بندد اما ضروری ‘ خرده فروشان

بیشتر: پالم اسپرینگز کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند در پناهگاه در محل

آیا من می توانم میزبان مهمانی های شام? هیئت مدیره بازی ،

دولت توصیه کرده است در برابر حتی کوچک کرده است. مقامات و کارشناسان مشاوره در برابر داشتن دوستان برای شام و یا جمع آوری برای یک شب فیلم و یا هیئت مدیره بازی شب. حتی با گروه های کوچک ایجاد 6 پا از فاصله بین مردم می تواند چالش برانگیز. همچنین چیزهایی مانند به اشتراک گذاری مواد غذایی, لمس کردن سطوح مشترک و یا دست زدن به بازی هیئت مدیره قطعه است که دیگران نیز لمس باید اجتناب شود.

متناوبا, پیاده روی و پیاده روی در خارج با فقط یک یا دو نفر دیگر تشویق می شوند که در آن اجتماعی فاصله آسان تر است برای حفظ هر چند مقامات بخواهید که شما رانندگی به مسیرهای اما پیاده روی در محله شما.

ایده های دیگر عبارتند از FaceTime و یا اسکایپ جلسات گروه; شروع Netflix باشگاه با دوستان به همه تماشای همان نشان می دهد و یا فیلم در همان زمان در خانه جداگانه; و یا بازی بازی های آنلاین با دوستان و یا خانواده.

چگونه می توانم دریافت مواد غذایی در طول مستند?

پناهگاه-در محل به منظور اجازه می دهد تا ساکنان به ترک خانه های خود برای انجام فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی. بسیاری از فروشگاه ها هستند اجازه می دهد سالمندان تنها به فروشگاه در اولین ساعت از روز.

پالم اسپرینگز Unified School District خود در حمل و نقل دانشجویی رانندگان اتوبوس تحویل شده اند وعده های غذایی رایگان به خانواده های منطقه را به مطمئن شوید که بچه ها هنوز غذا خوردن در حالی که مدارس تعطیل هستند.

پیدا کردن مواد غذایی بانک که در خدمت شرقی رودخانه و جنوب سان برناردینو شهرستان است که در ادامه به ساکنان اجازه می دهد تا انتخاب کنید تا وعده های غذایی در مکان های مختلف در سراسر دره.

برای سالمندان که می خواهید به ثبت نام برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ تماس (760) 323-5689 و یا بازدید mizell.org/meals/meals-on-wheels.

انواع مواد غذایی-خدمات تحویل هنوز فعال هر چند برخی از سفارش بار برای تحویل مواد غذایی خدمات رزرو شده اند ، راهنمای خدمات تحویل را می توان در اینجا یافت نشد.

بیشتر: پالم اسپرینگز متحد ارائه بیش از 17,400 وعده های غذایی برای دانش آموزان در طول خاموش کردن

بیشتر: Coronavirus: چگونه برای کمک به دیگران در Coachella Valley

آن را امن برای دریافت مواد غذایی در طول ارشد, خرید ساعت ؟

تصدیق کرد که افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 تعداد فزاینده ای از فروشگاه ها اختصاص زمان و یا باز کردن زودتر برای ارشد خریداران و دیگر گروه در معرض خطر.

اما Tania الیوت مربی بالینی از بیماری های عفونی در NYU Langone می گوید او نمی آن را توصیه. “است که به یک از امنیت کاذب,” او گفت:. “با تشویق افراد با بیماری های مزمن به بیرون رفتن در یک زمان اختصاص داده شده, شما هنوز هم در معرض آنها را به یک دسته از مردم دیگر و اگر یک نفر در جمعیت که آلوده است و سپس این ویروس گسترش یافته است.”

الیوت گفت که او می خواهم به جای دیدن فروشگاه محدود کردن تعداد افرادی که می توانید وارد کنید در طول مدت زمان داده شده به طوری که وجود دارد افراد کمتری در فروشگاه. او همچنین تشویق افراد سالم به انجام خرید. تعدادی از Coachella Valley فروشگاه اتخاذ کرده اند محدودیت ظرفیت در موسسات خود را.

برخی از فروشگاه ها هستند اجازه می دهد خریداران در اگر آنها صورت پوشش.

چه coronavirus?

کروناویروس یک خانواده از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری هایی مانند سرماخوردگی, سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. از زمان شیوع بیماری جدید بیماری رسما به نام COVID-19 که علل مشابه بیماری تنفسی علائم به عنوان گونه های دیگر.

COVID-19 در اصل به نام “رمان coronavirus” برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر 2019. اولین عفونت در ارتباط بود به یک بازار در ووهان چین — شهر 11 میلیون نفر است. آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه انتقال گشوده اما برخی از محققان می گویند pangolins یا anteaters ممکن است یک واسطه میزبان به گفته محققان در جنوب چین کشاورزی دانشگاه.

Coronavirus: در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

چه علائم کروناویروس?

علائم اولیه ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض و شامل تب و سرفه خشک و خستگی و دشواری در تنفس و تنگی نفس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. موارد گزارش شده را در بازه زمانی از علائم خفیف است که می تواند با برخورد با ماندن در خانه در حال استراحت و ماندن هیدراته به بیماری شدید است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و حتی مرگ شود.

این بیماری باعث پنومونی و ریه ضایعات در برخی از بیماران.

علائم شده اند در مقایسه با کسانی که از آنفولانزا یا سرماخوردگی. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال. اما, های مسدود شده و آبریزش بینی هستند اغلب اولین نشانه برای نشان دادن در coronavirus بیماران.

که بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?

به طور کلی آمریکا است که در پایین خطر ابتلا COVID-19 با توجه به CDC.

تعدادی از افراد آسیب پذیر در Coachella Valley بیشتر از سایر نقاط کشور است که ارائه دهندگان محلی نگران است.

در پالم اسپرینگز 30 درصد از جمعیت بیش از 65 با توجه به سرشماری ایالات متحده. در سراسر کشور که تعداد زیر 15 درصد است. برای بیشتر شهرستان ریورساید و سان برناردینو شهرستان و مناطق این تعداد 25 درصد با توجه به Marketplace تجزیه و تحلیل.

CDC گفت: افراد بالای 65 سال بسیار بیشتر احتمال دارد به شدت علائم این بیماری و نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

علاوه بر این, Coachella Valley یک عفونت HIV رای است که 400 درصد بیشتر از میانگین ملی با توجه به صحرا ایدز پروژه. در حال حاضر وجود دارد 4,000 مشتریان دریافت مراقبت در DAP.

Coronavirus: Riverside County, توصیه به سالمندان برای جلوگیری از بزرگ تجمعات عمومی

چگونه می توانم محافظت از خودم از coronavirus?

ایالت کالیفرنیا در ریورساید شهرستان و شهر پالم اسپرینگز باید تمام دستوراتی برای تشویق مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. ماندن در منزل بهترین راه برای جلوگیری از گسترش و محافظت از خودتان.

گسترش ویروس در بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر و از طریق قطرات تنفسی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا با توجه به CDC.

شستن دست مناسب با ماندگاری حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون مطمئن شوید برای شستن تمام راه را تا به مچ دست خود را نیز ضروری استراتژی برای مبارزه با این بیماری است.

کارشناسان همچنین می گویند نگه داشتن دست های خود را دور از چشم و بینی و دهان کمک خواهد کرد که حفاظت از coronavirus.

اگر شما باید خانه خود را ترک برای رفتن به خرید مواد غذایی و یا انجام دیگر کارهای ضروری که CDC توصیه می کند اجتماعی فاصله 6 تا 8 فوت و برای جلوگیری از تعاملات اجتماعی مانند دست تکان دادن.

شما نمی نیاز به یک N95 ماسک صورت, مگر اینکه شما COVID-19 یا در حال نشان دادن علائم با توجه به CDC. هنگامی که افراد سالم خرید N95 ماسک, آن طول می کشد تا منابع از سلامت کارگران و بیماران تشخیص داده شده که به آنها نیاز دارید بیشتر.

بیشتر: سلامت مقامات می گویند نه به صورت خود را لمس. که سخت تر از آن برای تلفن های موبایل

اگر چه من شده اند در معرض coronavirus? می توانم تست شده ؟

اگر شما شده اند در یک منطقه که در آن شما ممکن است در معرض به کسی که با کروناویروس و یا شما فکر می کنید علائم CDC توصیه می کند که شما در خانه بمانند جز به دنبال مراقبت های پزشکی.

شما باید با دکتر خود تماس بگیرید اگر شما در زندگی می کنند و یا سفر به یک منطقه شناخته شده coronavirus شیوع داشته اند تماس نزدیک با کسی که در سفر به یک منطقه با شیوع و یا تا به حال تماس نزدیک با فرد آلوده به گفته CDC. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برنامه ریزی تست در دسترس است در اینجا.

تماس با دکتر خود, مراقبت های فوری و یا بیمارستان قبل از اینکه شما به دنبال مراقبت اجازه می دهد تا کارکنان به آماده شدن برای سفر خود را به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران.

تماس 9-1-1 بلافاصله اگر شما با داشتن مشکل در تنفس.

پوشیدن ماسک به مطب دکتر برای محافظت از دیگر بیماران است.

اگر شما بیمار به اندازه کافی به حکم بستری در بیمارستان های CDC توصیه می کند که شما در خانه بمانند در حالی که دوره نقاهت جلوگیری از حمل و نقل عمومی و عمومی در مناطق دور ماندن از دیگران و اجتناب از تماس با حیوانات خانگی و حیوانات جداگانه خود را به اتاق خود را به دور از مشاوره ازدواج و مشاوره نیست سهم حمام و سرویس بهداشتی در خانه و به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا نوشیدنی است.

آیزنهاور سلامت ایجاد کرده coronavirus خط برای مردم به تماس بگیرید به بحث در مورد هر گونه قرار گرفتن در معرض و یا نشانه نگرانی. خط کارکنان است 24 ساعت در روز توسط پرستاران ثبت نام شده در (760) 837-8988.

کسانی که می خواهند برای آزمایش می توانید تماس بگیرید 800-945-6171. تست مکان های در دسترس هستند در Indio, رودخانه, دریاچه Elsinore و پرریس.

قرار ملاقات می تواند با تماس با 800-945-6171 و نتایج به طور معمول دو تا چهار روز برای آمدن به عقب با توجه به شین Reichardt سخنگوی دانشگاه ریورساید نظام سلامت است.

بیشتر: در اینجا چگونه شما می توانید آزمایش برای coronavirus در Coachella Valley

بیشتر: 5 چیزهایی که باید در مورد شما خود نیاز به قرنطینه با توجه به کروناویروس

می تواند به شما گرفتن ویروس از افرادی که مرده ام?

راه اصلی این ویروس است که به فکر گسترش از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه و این نگرانی پس از مرگ, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما مردم باید در نظر لمس کردن بدن از کسی که مرده است از COVID-19 CDC می گوید.

وجود دارد هیچ خطر شناخته شده در ارتباط با اینکه در همان اتاق در یک مراسم تشییع جنازه و یا ملاقات با بدن کسی که درگذشت COVID-19 CDC می گوید. بوسیدن, شستشو و عایقی باید اجتناب شود و در بدن تهیه شده است اگر ممکن است. اما نگه داشتن دست یا بغل کردن و یا پس بدن آماده شده است برای مشاهده برخواهد داشت ممکن است کمتر از خطر CDC می گوید.

می توانید این ویروس منتقل می شود از طریق پست الکترونیکی ؟ من باید جلوگیری از ارسال پستال کارت ؟

احتمال انتقال از طریق پست الکترونیکی خود را بسیار پایین الیوت می گوید. “بخش هایی از این ویروس می تواند سقوط در سطوح و زنده ماندن بر روی سطوح تا 72 ساعت است. اما شما باید به خیلی شرایط خوبی برای این اتفاق. بنابراین احتمال خواهد بود بسیار کوچک حتی با هیچ احتیاطی” او گفت:.

الیوت توصیه به مردم برای قرار دادن ایمیل خود را را در یک بشقاب پلاستیکی به جای به طور مستقیم در یک آشپزخانه و یا میز برای استفاده از یک درب بازکن نامه و شستن دستها پس از دست زدن به ایمیل.

پژوهش در چه مدت یک ویروس ممکن است زندگی می کنند در سطوح در حال تحول است. CDC گفت: به احتمال زیاد بسیار کم خطر انتقال COVID-19 از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته “به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح.”

اما یک مطالعه اخیر نشان داد که دوام ویروس می تواند تشخیص داده و تا سه ساعت بعد از آن در هوا تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

چگونه بسیاری از موارد تایید شده اند در Coachella Valley?

 • دوشنبه, مه 4: مقامات گزارش 174 موارد جدید و 20 جدید مرگ و میر آوردن مجموع به 4,354 و 181 مرگ و میر.
 • یکشنبه, مه 3: مقامات گزارش 16 مورد جدید و جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 4,180 و 161 مرگ و میر.
 • پنج شنبه, آوریل 2: مقامات گزارش 85 موارد جدید و 5 جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 4,164 و 161 مرگ و میر.
 • چهار شنبه, آوریل 1: مقامات گزارش 48 موارد جدید و 7 جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 4,079 موارد و 156 مرگ و میر.
 • پنج شنبه, آوریل 30: مقامات گزارش 89 موارد جدید و جدید 6 و میر آوردن مجموع به 4,031 موارد و 149 مرگ و میر.
 • چهار شنبه, آوریل 29: مقامات گزارش 207 مورد جدید و 2 جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 3,942 موارد و 143 مرگ و میر.
 • روز شنبه, مارس 28: مقامات گزارش 92 جدید موارد جدید مرگ و میر آوردن مجموع به 3,735 موارد و 141 مرگ و میر.
 • دوشنبه, آوریل 27: مقامات گزارش 80 موارد جدید و 23 جدید و میر آوردن مجموع به 3,643 موارد و 141 مرگ و میر.
 • پنج شنبه, مارس 26: مقامات گزارش 154 موارد جدید و جدید, مرگ آوردن به کل به 3,563 موارد و 118 مرگ و میر.
 • چهار شنبه, مارس 25: مقامات گزارش 94 جدید موارد و پنج جدید و میر آوردن مجموع به 3,409 موارد و 117 مرگ و میر.
 • سهشنبه, مارس 24: مقامات گزارش 14 مورد جدید و جدید و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که در حال حاضر 563 موارد مثبت و 23 ویروس های مربوط به مرگ و میر.
 • دوشنبه, مارس 23: مقامات گزارش 134 موارد جدید و جدید, مرگ, آوردن مجموع به 3,218 موارد و 100 مرگ و میر.
 • یکشنبه, مارس 22: مقامات 124 گزارش موارد جدید و شش جدید و میر آوردن مجموع به 3,084 موارد و 99 مرگ و میر.
 • روز شنبه, مارس 21: مقامات گزارش 113 مورد جدید و هشت جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 2,960 موارد و 93 و میر.
 • دوشنبه, آوریل 20: مقامات تایید 209 موارد جدید آوردن مجموع به 2,847 و 10 جدید مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر به 85.
 • پنج شنبه, مارس 19: مقامات تایید 36 موارد جدید آوردن مجموع به 2,638. تعداد کل مرگ و میر, آمار 75.
 • روز شنبه, آوریل 18: مقامات بهداشت تایید 145 موارد جدید آوردن مجموع به 2,602 فتح کرد گرفته شد.
 • سهشنبه, مارس 17: مقامات بهداشت تایید 193 موارد جدید آوردن مجموع به 2,457.
 • دوشنبه, مارس 16: مقامات بهداشت تایید 159 موارد جدید آوردن مجموع به 2,264.
 • یکشنبه, مارس 15: مقامات بهداشت تایید 144 موارد جدید آوردن مجموع به 2,105.
 • سهشنبه, آوریل 14: مقامات بهداشت تایید 210 موارد جدید آوردن مجموع به 1,961.
 • جمعه, مارس 13: مقامات بهداشت تایید 132 موارد جدید آوردن مجموع به 1,751.
 • یکشنبه, آوریل 12: مقامات بهداشت تایید 188 موارد جدید آوردن مجموع به 1,619.
 • چهار شنبه, مارس 11: مقامات بهداشت تایید 81 موارد جدید آوردن مجموع به 1,431.
 • جمعه, آوریل 10: مقامات بهداشت تایید 70 موارد جدید آوردن مجموع به 1,350.
 • پنج شنبه, آوریل 9: مقامات بهداشت تایید 101 موارد جدید آوردن مجموع به 1,280. مرگ و میر در حال حاضر مجموع 33.
 • چهار شنبه, آوریل 8: مقامات بهداشت تایید 163 موارد جدید آوردن مجموع به 1,179. مرگ و میر در حال حاضر مجموع 32.
 • سهشنبه, آوریل 7: مقامات بهداشت تایید 70 موارد جدید آوردن مجموع به 1,016. مرگ و میر در حال حاضر مجموع 28.
 • دوشنبه, آوریل 6: مقامات بهداشت تایید 147 موارد جدید آوردن مجموع به 946. مرگ و میر در حال حاضر مجموع 25.
 • یکشنبه, آوریل 5: مقامات بهداشت تایید 134 موارد جدید آوردن مجموع به 799. مرگ و میر در حال حاضر مجموع 19.
 • روز شنبه, آوریل 4: مقامات بهداشت تایید 27 موارد جدید آوردن مجموع به 665. مرگ و میر افزایش به 18.
 • جمعه, آوریل 3: مقامات بهداشت تایید 145 موارد جدید آوردن مجموع به 638. مرگ و میر افزایش به 15.
 • پنج شنبه, آوریل 2: مقامات بهداشت تایید 64 موارد جدید آوردن مجموع به 493. مرگ و میر افزایش به 14.
 • چهار شنبه, آوریل 1: مقامات بهداشت تایید 58 موارد جدید آوردن مجموع به 429.
 • سهشنبه, مارس 31: Riverside County مقامات بهداشت تایید 80 موارد جدید آوردن مجموع به 371. مرگ و میر افزایش به 13.
 • دوشنبه, مارس 30: مقامات بهداشت تایید 58 موارد جدید آوردن مجموع به 291. یکی اضافی مرگ آوردن مجموع تا 9 مرگ و میر.
 • یکشنبه, مارس 29: مقامات بهداشت تایید 38 موارد جدید آوردن مجموع 233.
 • روز شنبه, مارس 28: Riverside County مقامات بهداشت تایید 10 مورد جدید آوردن مجموع به 195.
 • جمعه, مارس 27: Riverside County مقامات بهداشتی گزارش 44 موارد جدید آوردن مجموع 151.
 • چهار شنبه, مارس 25: Riverside County مقامات اعلام 48 موارد جدید آوردن مجموع به 107 و بیشتر از مرگ و میر آوردن تلفات به هشت.
 • سهشنبه, مارس 24: Riverside County مقامات بهداشتی اعلام 11 مورد جدید آوردن مجموع به 59.
 • دوشنبه, مارس 23: Riverside County مقامات بهداشت تایید سه مورد جدید آوردن این شهرستان در مجموع به 48. مقامات هنوز در حال بررسی که در آن موارد به دست آورد.
 • یکشنبه, مارس 22: مقامات بهداشتی گزارش شده شهرستان را 31 مورد مربوط به یک Coachella Valley مردی که در یک بیمارستان محلی است. او بیش از سن 80 ارشد اطلاعات عمومی متخصص خوزه Arballo جونیور گفت. Riverside County همچنین اعلام کرد 15 جدید تایید موارد coronavirus آوردن countywide مجموع به 45.
 • روز شنبه, مارس 21: بیمار بیش از سن 70 سالگی درگذشت در خانه و پس از مرگ آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به شهرستان سخنگو. یک بیمار در غرب شهرستان ریورساید همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19.
 • جمعه, مارس 20: مقامات بهداشتی گزارش شش اضافی تایید موارد در کنار رودخانه شهرستان از جمله سه در Coachella Valley.
 • جمعه, مارس 20: Riverside County مقامات بهداشتی اعلام یک چهارم مرگ های مربوط به کوروناویروس. بیمار شد و مرد Coachella Valley مقیم که بیش از 70 با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico. او در یک مرکز مراقبت از سلامت او گفت:.
 • پنج شنبه, مارس 19: یک زن در 30s مرتبط با رانچو مایراج خانه سالمندان آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به این شهرستان است. سابق بیمار در تاسیسات درگذشت از این ویروس در روز دوشنبه. پنج اضافی موارد نیز تایید کرد.
 • سهشنبه, مارس 17: اولین دو تایید موارد در سمت غرب رودخانه شهرستان را اعلام کرد. سوم مرگ نیز تایید کرد.
 • دوشنبه, مارس 16: دو مورد اول مرگ و میر در این شهرستان اعلام کرد هر دو از Coachella Valley.
 • روز شنبه, مارس 14: دو Coachella ساکنان دره گزارش شده به عنوان تست مثبت برای کوروناویروس. یکی از بیماران در بیمارستان بستری شد و در انزوا در خانه. یک county رسمی بهداشت گفت: موارد مرتبط با جامعه گسترش یافته است.
 • جمعه, مارس 13: Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار مورد در Coachella Valley. یک نفر در حال صرف چند روز در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی قبل از انتقال به بیمارستان است.
 • پنج شنبه, مارس 12: یک مورد اعلام شده است در Coachella Valley.
 • چهار شنبه, مارس 11: یک مورد اعلام شده است. این بیماری بود و به صورت محلی به دست آورد و بیمار جدا شد در خانه در Coachella Valley با توجه به یک county health رسمی.
 • دوشنبه, مارس 9: مقامات اعلام کرد سه موارد مثبت در Coachella Valley. سلامت محققان گفت: سه عفونت حاصل از تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی. دو تا از مردم جدا شد و در خانه سوم بود که برای مراقبت در یک بیمارستان محلی است.
 • دوشنبه, مارس 9: مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد که یک دوم Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز. یک شهرستان گفت: بیمار یک مسافر در یک الماس شاهزاده کشتی کروز و درمان در شمال کالیفرنیا.
 • روز شنبه, مارس 7: مقامات اعلام این شهرستان اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus. است که بیمار تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. یک county بهداشت عمومی گفت: در 8 مارس که مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امیدوار به تکمیل در چند روز اما گفت ممکن است یک مورد از “جامعه گسترش یافته است.” بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.
 • سهشنبه, فوریه. 25: اولین Riverside County ساکن مبتلا به coronavirus گزارش شده است. این فرد نیز یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات.

چگونه بسیاری از موارد تایید شده اند در دولت کشور ؟

این ویروس به کشته شدن بیش از 2000 نفر در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات در مارس 4. بیش از 3.5 میلیون تأييد موارد گزارش شده از جمله حدود 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده با بیش از 68,000 مرگ و میر.

به عنوان از آوریل 4, کالیفرنیا گزارش شده بود 54,937 موارد مثبت و 2,254 مرگ و میر.

من خواندم که آیزنهاور بهداشت مراقبت از coronavirus بیماران. آن را امن به دنبال مراقبت وجود دارد ؟

آیزنهاور سلامت در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جدا کردن coronavirus بیماران از دیگران با قرار دادن آنها را در انزوا و محدود کردن بازدید کنندگان است.

لی برنج آیزنهاور سلامت, سخنگوی, گفت: مردم با قرار ملاقات برنامه ریزی شده و روش در مرکز پزشکی باید نگه داشتن قرار ملاقات خود را.

“بسیاری وجود دارد کنترل عفونت و اقدامات مدیریت در محل در همه زمان ها” برنج گفت. “ما مدیریت بیماری های عفونی مانند رمان coronavirus هر روز در بیمارستان — آن چیزی است که ما انجام می دهیم. ما در اینجا به مراقبت از هر کس و به مطمئن شوید که هر کس می شود مراقبت های عالی. وجود دارد هیچ خطر اضافی به بیماران و یا بازدید کنندگان در حال حاضر بیش از وجود دارد هر روز از سال است.”

چه حوادث لغو شده است در Coachella Valley? می توانید من بازپرداخت?

تجمع بیش از 10 نفر دستور داده شده است به تعطیل. این شامل رویدادهای ورزشی و کنسرت و رفتن به کار کلاس های یوگا و حتی خصوصی ،

Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل اعلام کرد 10 مارس به تعویق افتادن هر دو جشنواره با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد گسترش coronavirus. Coachella است که موکول به صورت Oct. و 9-11 16-18. دلیجان برگزار خواهد شد Oct. 23-25.

سازمان دهندگان گفت: ticketholders خواهد بود مطلع چهار شنبه, مارس 15 در چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت اگر آنها قادر به شرکت در تاریخ بعد. همه خرید برای مارس تاریخ مفتخر خواهد بود در ماه اکتبر با توجه به Goldenvoice.

2020 BNP Paribas Open مسابقات تنیس در هند چاه لغو شد در میان coronavirus نگرانی سازمان اعلام کرد در 8 مارس. هر کسی که خریداری بلیط مسابقات ممکن است درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای این رویداد را سال یا اعتباری به سمت 2021 مسابقات است. Ticketholders باید درخواست خود را با مراجعه به bnpparibasopen.com/coronavirus توسط مه 31.

بازپرداخت اعمال می شود برای تکمیل سفارشات تنها. فیزیکی بلیط نیاز به ارائه در دفتر جعبه و یا مجموعه وزارت دیجیتال بلیط نیاز به یک مشتری فروش بلیط حساب و تمام درخواست ها باید توسط خریدار در ضبط.

بسیاری از شرکت های دیگر در حال ارائه بازپرداخت نیز هست.

جشنواره های موسیقی: Coachella دلیجان به تعویق افتاد و در میان coronavirus نگرانی

BNP Paribas Open: مسابقات لغو میان اضطراری برای بهداشت عمومی

جشنواره موسیقی تاخیر: چگونه می توانم بازپرداخت و یا اعتباری ؟

چگونه می توانم محافظت از خودم از نظر مالی اگر من از دست داده اند و یا نمی توانیم صورتحساب ؟

پالم اسپرینگز شورای شهر در مارس 19 رای دادند به اتفاق آرا به نفع دو هفته مهلت قانونی برای اخراج اعلامیه برای مستاجرها که نمی تواند پرداخت در میان coronavirus بحران و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. آن را پس از تمدید اندازه گیری به 4 ژوئن.

مستاجر باید به اطلاع کتبی به مالک در ظرف 15 روز برای املاک مسکونی پس از اجاره است. برای مثال اگر اجاره است که به علت در مارس 1, اطلاع باید ارائه شود و یا قبل از 15 آوریل است. تجاری مستاجر باید هفت روز به ارائه اطلاع کتبی خود را به صاحبخانه.

“در نوشتن” شامل نامه های, متن و یا ایمیل با توجه به شهر. توقف می کند به از بین بردن یک مستاجر از تعهد به پرداخت اجاره بها و یا محدود کردن یک صاحبخانه توانایی بازیابی اجاره است که پس از مهلت قانونی برداشته شده است. مستاجران را تا 180 روز پس از COVID-19 اضطراری است به پرداخت معوق اجاره.

دولت و دیگر حوزه های قضایی محلی را صادر اخراج moratoriums به عنوان به خوبی.

آب مناطق نیز گفت: آنها نمی خواهد خاموش دستياران آب اگر آنها قادر به پرداخت صورتحساب در طول این زمان.

افرادی که کاهش ساعت یا از دست دادن شغل خود به دلیل کسب و کار خاموش شدن ناگهانی می تواند درخواست برای بیمه بیکاری از طریق دولت است. وجود معیارهای واجد شرایط بودن از جمله بدانند که آیا شما به دست آورده اید به اندازه کافی دستمزد در گذشته برای ایجاد یک ادعا و یا آنچه به نام “پایه دوره است.”

هفتگی ستت مزایای می تواند طیف وسیعی از $40 $450 با اضافی $600 در هفته های ارائه شده در زیر فدرال محرک عمل می کنند. بودجه اضافی در حال عطف به ماسبق به مارس 29.

اگر شما نمی توانید دلیل این که شما تشخیص داده شده است با COVID-19 شده اند و یا در معرض, شما می توانید درخواست برای یک کار افتادگی بیمه ادعا می کنند از طریق دولت در بخش توسعه اشتغال. این برنامه فراهم می کند در کوتاه مدت سود پرداخت — معمولا در حدود 60% تا 70% از حقوق و دستمزد از 50 دلار به 1300 دلار در هر اونس در هفته — اگر شما نمی توانید به دلیل غیر مرتبط با کار بیماری یا آسیب.

بیشتر از کار در کالیفرنیا به دلیل coronavirus? در اینجا برخی از منابع بیکاری

بیشتر: Coachella Valley برنامه های کمک های محصول برای کمک به کسب و کار در میان کارگران خاموش شدن ناگهانی

بیشتر: کالیفرنیا تاخیر تعیین واجد شرایط بودن برای ساکنان ثبت نام در برنامه های خدمات اجتماعی دولت

Coronavirus: باید من هنوز تعطیلات در پالم اسپرینگز ، برخی از نقاط توریستی باقی می ماند باز

چگونه می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

آیزنهاور سلامت ایجاد کرده coronavirus خط برای مردم به تماس بگیرید به بحث در مورد هر گونه قرار گرفتن در معرض و یا نشانه نگرانی. خط کارکنان است 24 ساعت در روز توسط پرستاران ثبت نام شده در (760) 837-8988.

اینلند امپایر طرح بهداشتی اعضا می تواند سلامت طرح 24 ساعته خط مشاوره پرستار در (888) 244-4347 یا (866) 577-8355. پرستاران خواهد بود قادر به ارائه مشاوره پزشکی و در صورت نیاز می توانید اتصال مردم با یک دکتر از طریق تلفن و یا چت تصویری.

اطلاعات همچنین می تواند در شهرستان ها را در سایت و یا دولت را در سایت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

آفتاب صحرا کارکنان و ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrakameralı su tesisatçısıAşk Büyüsübuy stripe account