Colson وایتهد برنده 2020 جایزه پولیتزر برای داستان خود 2019 رمان نیکل پسران. پیروزی می آید فقط سه سال پس از وایتهد برنده جایزه خود را در سال 2016 رمان راه آهن زیرزمینی, ساخت وایتهد چهارم نویسنده تا کنون به برنده پولیتزر برای داستان دو بار.

آخرین بار وایتهد برنده جایزه پولیتزر در مارس 2017, این جایزه به عنوان گوهر تاج در یک ماه-طولانی تاجگذاری. راه آهن زیرزمینیکه در آن بردگی زن جادویی-رئالیسم-inflected سفر از قبل از جنگ در جنوب بود به راحتی 2016 کتاب سال است. در سپتامبر سال 2016 شد افتتاحیه کتاب در آن آخرین نسخه از اپرا باشگاه کتاب. مدت کوتاهی پس از آن بری جنکینز امضا به طور مستقیم از تلویزیون اقتباس. در ماه نوامبر آن برنده جایزه ملی کتاب.

اما در این سال prizewinner, نیکل پسراناست ساکت تر و کمتر زرق و برق دار کتاب از راه آهن زیرزمینی. و آن را اجماع انتخاب 2019 کاملا همان راه سلف خود بود.

مانند راه آهن زیرزمینی, نیکل پسران است که در مورد زندگی واقعی و قساوت. در این مورد معاملات با جهنمی فلوریدا مدرسه اصلاحات — در طول تاریخ به نام دوزیه مدرسه برای پسران در اینجا تغییر نام داد نیکل آکادمی — که در آن پسران که می خواهم محکوم شده است خرده جنایات سیستماتیک شکنجه: گرسنگی مورد ضرب و شتم مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شد. نزدیک به 100 پسران بین سنین 6 و 18, درگذشت دوزیه مدرسه برای پسران بین 1900 تا سال 1973.

پسران در همه مسابقات حضور داشتند اما آن را به شدت تفکیک شده و همه چیز بدتر بود برای بچه ها. در نیکل پسران, وایتهد به کنکاش داستان دو دانش آموزان سیاه پوست در نیکل آکادمی. یکی از آنها عمیقا اصولی و معتقد است که نیکل به تخطی از قوانین اخلاقی از جهان است. از سوی دیگر یک بازمانده که آنچه در آن طول می کشد به خارج از نیکل زنده است. در وجود خود آنها تبدیل شدن به بهترین دوستان است.

بخشی از آنچه ساخته شده از آهن زیرزمینی بسیار قانع کننده بود و عناصر آن از سورئالیسم. در این رمان آهن زیرزمینی تحت اللفظی است و به عنوان قهرمان داستان سفر از جنوب او نیز به نظر می رسد به سفر را از طریق زمان. اما نیکل پسران شامل هیچ مشابه نوع معافیت; آن را ساده و رئالیستی رمان با حذف سه-قانون ساختار و اگر چه وجود دارد یک پیچ و تاب و این نوع از پیچ و تاب است که به خوبی در درون قلمرو طبیعی برای این نوع ادبی داستان.

و اگر چه نیکل پسر خوبی بود, بررسی, آن را تبدیل به غیر قابل اجتناب در راه راه آهن زیرزمینی انجام داد. این برنده Kirkus جایزه شد و یک فینالیست برای National Book Critics Circle Award اما نبود یک فینالیست برای جایزه ملی کتاب. و نه آن را یک اپرا انتخاب کنید.

وایتهد دوم پولیتزر است که کمتر از یک تاجگذاری نیکل پسران و بیشتر تاجگذاری وایتهد خود را. در حال تبدیل شدن به یک دو بار جایزه پولیتزر برنده وایتهد است تنفس تصفیه هوا شناخته شده تنها به فالکنر Updike و Booth Tarkington (نه همه پولیتزر انتخاب آزمون زمان ایستاده). او را تبدیل به یک واقعی ادبی دولتمرد. جهان در حال انتظار برای دیدن آنچه که او انجام بعدی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de