در حدود یک در سه Coachella Valley کارگران از کار در بهار امسال با توجه به یک گزارش اقتصادی.

این Coachella Valley مشارکت اقتصادی گفت: منطقه نرخ بیکاری است که پیش بینی می شود نزدیک به 32 درصد در ماه مه بیش از چهار بار تقریبی 7.2 درصد نرخ بیکاری است که قبل از وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

CVEP دره متمرکز اقتصادی و کسب و کار گروه حمایت منتشر شده از چهره های اقتصادی تاثیر گزارش جزئیات این اثر است که همه گیر می تواند در منطقه نیروی کار و اقتصاد است.

در یک منطقه که در آن گردشگری با پشتیبانی از یک چهارم, مشاغل, منطقه بدتر از بسیاری از جاهای دیگر گفت: لورا جیمز CVEP معاون رئیس جمهور از نوآوری است. “ما در حال گرفتن سخت تر است اما ما کاملا به تنهایی نمی,” او گفت:.

در مورد 53,795 مردم انتظار می رود که شغل خود را از دست از دسامبر تا مارس, این گزارش می گوید. که برگ های اطراف 133,424 کار مردم در یک منطقه با حدود 463,000 اقامت دائم.

برآورد نرخ بیکاری رقم را شامل نمی شود و کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کوچک و یا پیمانکاران مستقل که ممکن است را نیز از دست داد در این بیماری همه گیر.

فروش مواد غذایی و خدمات بخش سخت ترین ضربه

نزدیک به دو سوم از مشاغل هستند که پیش بینی می شود از دست رفته طی بیماری همه گیر در مقوله های زیر است:

  • فروش و فروش-مشاغل مرتبط با: 14,523
  • آماده سازی مواد غذایی و خدمت شغل: 11,787
  • مراقبت شخصی و بخش خدمات: 7,550

جیمز گفت: خرید و فروش است که به احتمال زیاد سخت ترین ضربه دسته با توجه به راه همه گیر و همراه سرپناه در محل سفارشات را نقض خرده فروشی عملیات که حضور قابل توجهی در دره و تکیه به شدت در هزینه از گردشگران است.

اما معلوم نیست با چه سرعتی این مشاغل می توان به دست آورد, با فروشگاه های که انجام دوباره باز به احتمال زیاد به سطح شیب دار تا به آرامی بالا و مصرف کنندگان در حال توسعه جدید خرید آنلاین عادات طول پناهگاه در محل سفارشات.

فروش دسته نیز می تواند شامل هتل و یا گردشگری مربوط به موقعیت و یا کسب و کار به کسب و کار فروش جیمز گفت.

زمان همه گیر است “کشنده” این گزارش گفت: با بسیاری از کسب و کار با تکیه بر مشغول مارس و آوریل گردشگری ماه به آنها را از طریق آهسته گرم تابستان.

“ما اساسا خود را گسترش داده بد فصل بیش از چند ماه” جیمز گفت.

به طور معمول این منطقه دارای بیش از 17 ، 000 نفر مشغول به کار در, رستوران ها, کافه ها و موسسات ناهار خوری اما تخمین زده می شود از دست دادن شغل در حدود 69 درصد با توجه به محدودیت هایی که نگه داشتن مردم از ناهار خوری.

کم-شغل پرداخت کنید از بین برود

این گزارش اشاره می کند که سخت ترین ضربه کار دسته بندی ها به طور معمول کمتر از مشاغل هستند که به عنوان نهفته این بیماری همه گیر. ایالت خرید و فروش مشاغل حقوق و دستمزد متوسط کمتر از $30,000, با مواد غذایی و مراقبت های شخصی بخش های پرداخت بین $30,000 دلار 49,999 در سال, این گزارش می گوید.

“آسیب پذیرترین اعضای جامعه در حال تحمل کمترین بار از دست دادن شغل” این گزارش گفت:.

جیمز گفت که داشتن بالا نرخ بیکاری می تواند باعث تشدید مسائل دیگر مانند ناامنی غذایی و مشکلات روحی و روانی.

بیشتر: ناظران می گویند Riverside County آماده برای بلند کردن coronavirus دستور حرکت به سوی بازگشایی

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: Newsom می گوید: برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی در این هفته

دسته های شغلی است که به عنوان سخت ضربه مانند قانونی مشاغل مهندسی کامپیوتر و ریاضیات نیز در برخی از دره های کوچکتر مشاغل.

CVEP ماموریت برای تنوع بخشیدن به اقتصاد محلی با انواع مشاغل و سهولت در اقتصاد تکیه بر گردشگری جیمز گفت.

“وجود دارد هیچ شگفتی” در دیدن که مشاغل از دست داده بودند و آن نبود جیمز گفت.

گزارش زمین به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که دولت می تواند گام های کوچک را به سمت دوباره باز روز جمعه با محدودیت های خاصی. اما معلوم نیست که چگونه سریع آن مراحل را ادامه دهید و چگونه بسیاری از مشاغل خواهد بود به ارمغان آورد و حتی زمانی که آن کسب و کار قادر به دوباره باز کردن.

تا کنون مقامات محلی باید با تشکیل گروه های مختلف به بحث در مورد یک راه رو به جلو و کمک به این منطقه بهبود اقتصادی از جمله شهرستان ریورساید نیروی کار است که به تازگی راه اندازی است و انتظار برای تشکیل جلسه بعدی 18 ماه.

قبلا Coachella Valley بهبود اقتصادی تیم تشکیل شده بود با چند از نمایندگان صنعت و تجارت گروه به بحث در مورد آینده اقتصادی این منطقه است.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de