بیل گیتس این را دیدم آیند.

“من رای دادن شانس یک اپیدمی گسترده در طول زندگی و همچنین بیش از 50 درصد است,” او گفت: Ezra Klein در سال 2015. “چیزی مانند آنفلوآنزای اسپانیایی در مدرن روز — سیستم های سلامت به مراتب بهتر هستند و بنابراین شما فکر می کنم خوب است که نمی شود خیلی بد است. آنچه ما نشان داد [که بیماری های عفونی محققان با همکاری بنیاد گیتس مدل سناریو] بود که نیروی عفونت به دلیل حمل و نقل مدرن … در روز آن را اساسا در همه مراکز شهری از کل جهان است.”

دوم در جهانثروتمندترین مرد (او به تازگی از دست رفته نقطه بالا به جف بزوس) است, در سال های پس از او و همسرش تاسیس بنیاد بیل و ملیندا گیتس در سال 2000 ساخته شده یک نام برای خود در امور انسان دوستانه به ویژه در زمینه بهداشت عمومی. پایه و اساس بودجه واکسن از طریق برنامه هایی مانند گاوی که دروازه راه اندازی با یک $750 میلیون دالر در سال 1999 و تخمین زده شده است که به نجات جان میلیون ها نفر. (بنیاد حمایت از اتحاد GAVI بالغ بر 4.1 میلیارد به تاریخ.) بنیاد گیتس بودجه در برابر بیماری هایی مانند مالاریا و فلج اطفال و در آن برای اولین بار 20 سال از وجود آن است و صرف برخی از $40 میلیارد دلار در توسعه جهانی و برنامه های بهداشت.

و هنگامی که این بیماری همه گیر دروازه طولانی هشدار داد در مورد وارد او رو به کار بر روی طرح های بشردوستانه به مبارزه با آن. او متعهد یکی دیگر از 50 میلیون دلار برای مبارزه با ساخت 300 میلیون دلار در مجموع تعهدات. خیلی از اخیر خود تعهدات شده اند برای توزیع درمان و واکسن در کشورهای در حال توسعه یک مشکل غنی-دولت کشور را تقریبا به طور کامل نادیده گرفته شده به عنوان آنها در تلاش برای نگه داشتن یک دسته در چیزهایی که در خانه است.

گیتس نه تنها ساخت بزرگ کمک های مالی در این اورژانس — بسیاری از شرکت ها و افراد ثروتمند متعهد شده اند چشم ظاهر مبالغ به جهانی مبارزه با کروناویروس. اما دروازه سزاوار توجه ویژه ای است. او بیشتر از همه ولی بیشتر تجربه کار در بهداشت عمومی و بیماری های عفونی واکنش ستارگان مقبولیت در میان مردم آمریکا و تشکر به او هشدار زود هنگام در مورد بیماری — یک منبع که ممکن است فقط به عنوان مهم به عنوان پول: اعتبار.

در نامه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلنداو از دولت خواست برای شروع یک سیاست قوی پاسخ در صفحه اصلی و برای کمک به آمادگی در پایین کشورهای با درآمد متوسط است که در آن دروازه اختصاص داده است خیلی از 100 میلیون دلار او متعهد در ماه فوریه به coronavirus مبارزه است. به نام او برای تسریع در کار درمان و واکسن. او همچنین گذاشته یک طرح برای چگونه به مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره. در آوریل 15, دروازه متعهد اضافی $150 میلیون دلار برای آزمایش و درمان و کمک به کشورهای فقیر در coronavirus پاسخ.

“در واقع اگر ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی ما نیاز به توسعه یک بی خطر و موثر واکسن. ما نیاز به میلیاردها دوزهای ما نیاز به آنها را به هر بخشی از جهان است و ما باید همه این اتفاق می افتد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” دروازه استدلال در آوریل 30th, توضیح بی امان خود را تمرکز بر گرفتن یک واکسن در یک اقدام بی سابقه زمانبندی.

این نوع پاسخ بسیاری از مردم را دوست دارند که از دولت آمریکا; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز اصرار دارد در اواخر ماه مارس بود که هیچ دلیلی برای نگرانی در ایالات متحده است. آن فاجعه بار است که دولت فدرال نتوانسته است به عنوان بد آن را به عنوان است. به نقض را به شدت خصوصی بازیگران — دروازه پیشرو در میان آنها — رسیدگی به مشکلات دولت شکست خورده است را به آدرس.

میلیاردر خیر مانند گیتس را به خود جلب توجیه انتقاد اما آن را بسیار مهم به نگاه خوب در کنار هم: بحران شده است یک مثال از اینکه چگونه از آن در میلیاردر انسان دوستی می تواند انجام کار مهم است که سیستم های دموکراتیک هستند عدم دریافت انجام می شود. آن را عادلانه می گویند که همه چیز خواهد بود بسیار بهتر است اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نصب شده صالح پاسخ — و خیلی بدتر اگر بیل گیتس نبود در اطراف برای کمک به پر کردن جای خالی بی کفایتی در بالا ایجاد کرده است.


در 2015, بیل گیتس صحبت با Ezra Klein خود را در مورد ترس از جهانی همه گیر.

یکی از بسیاری از اوایل قهرمانان در مبارزه با کروناویروس در ایالات متحده بود سیاتل آنفولانزا مطالعه گیتس-بودجه پروژه تحقیقاتی است که مورد مطالعه قرار influenza-like illness در منطقه سیاتل است. این گروه صرف بیشتر از ماه فوریه به دنبال مجوز برای آزمون نمونه آن تا به حال به دست آورد برای مطالعه خود را از آنفولانزا در سیاتل برای رمان coronavirus (مقررات دولت مانع از استفاده از این نمونه ها برای هدف های مختلف در این مورد پیگیری گسترش یک بیماری جدید). سرانجام سیاتل آنفولانزا مطالعه انجام یک آزمایش و یک فرد مبتلا به کوروناویروس.

دولت در واکنش سریع پس از تشخیص زود هنگام موارد اعلام شد, اجرای, اجتماعی, فاصله اقدامات زودتر از بسیاری از کشور. مثبت آزمون از آنفولانزا مطالعه منجر به موارد تشخیص زودتر و ممکن است کمک به دولت واکنش نشان می دهند در زمان: در آن رفت و از رهبر کشور در coronavirus موارد به آن زمان جای 14.

که تلاش سمبل بسیاری از دروازه را coronavirus پاسخ برنامه. چرا که بنیاد گیتس در حال حاضر مشغول به کار در بیماری های عفونی و پاسخ بهداشت جهانی آن را به حال ارتباط با دانشمندان و پژوهشگران و تخصص موجود در واکسن استقرار و بهداشت عمومی پاسخ. مقابله با یک تهدید جدید در Covid-19 coronavirus او قرار است این منابع استفاده کنید.

در کشورهای در حال توسعه بهداشت جهانی تیم دروازه بودجه مانند جهانی ریشه کنی فلج اطفال ابتکار (GPEI) باید چرخد و به کار بر روی یک coronavirus پاسخ به این ویروس ساخته شده خود را کار اصلی نا امن (آنها می تواند گسترش coronavirus) و ایجاد فشار دادن نیازهای جدید در جوامع آنها خدمت می کنند.

“این GPEI را با استفاده از ابزار ما ما نیروی کار و آزمايشگاه و نظارت بر شبکه برای حمایت از کشورها به عنوان پاسخ آنها به COVID-19” دکتر ارین Stuckey, اپیدمیولوژی و برنامه مسئول در بنیاد بیل و ملیندا گیتس گفت. “آنچه که به نظر می رسد بستگی به وضعیت در هر کشور و میزان فلج اطفال عملیات که در بالا و در حال اجرا وجود دارد — اما به طور کلی سیستم های ما ساخته شده برای ریشه کنی فلج اطفال کمک خواهد کرد که حمایت از همه چیز مانند هماهنگی عملیات پاسخ نظارت از موارد مشکوک, آموزش برای بهداشت و درمان کارگران و ایستاده سیستم های اطلاعات.”

بنیاد گیتس که مقر آن در سیاتل انجام کار اضافی در خانه بیش از حد. در ماه مارس آن را با همکاری دانشگاه واشنگتن سیاتل آنفولانزا مطالعه دوباره به کاوش در خانه تست کیت برای ویروس; غذا و دارو از ممنوع در خانه تست اما این تیم در حال کار بر روی یک آزمون است که می تواند خود اداره در یک تست سایت.

این بنیاد همچنین راه اندازی Covid-19 درمان شتاب دهنده به مطالعه موثر ترین درمان برای ویروس با 125 میلیون دلار در بودجه اولیه. در حال حاضر آن را نشان داده است برخی از نتایج امیدوار کننده. در حالی که بیشتر مطالعات به بررسی درمان های برخی از مطالعات اولیه راه اندازی شده توسط شتاب دهنده باید با نگاه پیشگیری — درمان مواد مخدر است که مردم را از گرفتن بیمار در وهله اول به احتمال زیاد برای مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم به طور مشابه در معرض خطر.

“ما در حال انتظار برای پیدا کردن یک 100-درصد-effective solution راست کردن خفاش” تروور Mundel رئیس بنیاد گیتس جهانی بهداشت برنامه توضیح داد و اشاره کرد که ویروس های دیگر مانند HIV و همچنین به عنوان دیگر عفونت ریه مانند سل ثابت کرده اند بیشتر پاسخگو به کوکتل از چندین مواد مخدر.

“همین دلیل است که شتاب دهنده است که به دنبال شناسایی یک لیست کوتاه از حدود 50-100 مورد تایید FDA مواد مخدر و پس از آن محدود این پایین به چند است که می تواند در مقیاس. و این که چه خواهد شد شبیه به این است که اولین تلاش برای استفاده از فردی مواد مخدر و پس از دوره ترکیبی از این فرد مواد مخدر,” او اضافه شده است.

مانند برنامه آن مدل در — ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) یک همکاری بین المللی برای ساخت واکسن های موجود به سرعت زمانی که بیماری شیوع بیماری رخ می دهد — در درمان Accelerator یک پروژه بین المللی با کمک از دروازه و همچنین بسیاری از دولت های ملی است.

CEPI نیز یک بنیاد گیتس ابتکار. به عنوان شما ممکن است انتظار گیتس نیز آغاز شده و هدایت منابع در پیدا کردن یک واکسن برای coronavirus. “من فکر می کنم ساخت و ساز بسیاری از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم اما بزرگ و مجامع عمومی ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که ما که واکسن,” او گفت: NPR در ماه آوریل است. “تا زمانی که ما یک واکسن است که تقریبا همه حال خطر دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد وجود دارد.”

با در نظر گرفتن دروازه شده است پخش یکی دیگر از ایده های بزرگ. معمولا تنها واکسن است که توان تولید شده است. که به معنی تاخیر در اجرای این بین زمانی که یک واکسن انتخاب شده است و آن زمانی است که در واقع در دسترس در مقیاس لازم.

گیتس پیشنهاد این است که برای ساخت هفت کارخانه برای همه پیشرو واکسن نامزدها و تولید مقدار زیادی از هر یک از آنها. این به این معنی برخی از پول هدر رفته, اما آن را به ارزش آن را به دریافت یک واکسن برای بیماران هر چه زودتر. او تخمین می زند این هزینه میلیاردها. اگر پایه و اساس ندارد فاش چه مقدار از آن را شخصا صرف پروژه ای با این عظمت نیاز به سایر ذینفعان — به عنوان بسیاری از دروازه های عمومی پروژه های بهداشت.

“بنیاد گیتس در حال کار با طیف وسیعی از ملی و چند جانبه ذینفعان که بودجه توسعه واکسن برای COVID-19. پیشرفت جهانی ظرفیت تولید به وضوح مورد نیاز با توجه به جمعیت در سطح مقیاس که در آن یک COVID-19 واکسن را باید با توجه به” بنیاد گیتس گفت: Vox, در بیانیه ای. “بسیاری از این واکسن در حال حاضر روش رمان و هرگز کوچک شده است برای تجاری محصول. علاوه بر این دولت نیاز به ادامه به ارائه مهم واکسن برای بیماری های دیگر در حالی که پوسته پوسته شدن موفق COVID-19 واکسن.”

در آوریل 15, بنیاد اعلام کرد گسترش تعهد به جهانی Covid-19 پاسخ با اضافی $150 میلیون دلار بودجه برای کمک به تشخیص و درمان و واکسن تحقیقات و همچنین به عنوان بودجه برای آفریقا و جنوب آسیا که در آن کشورهای در حال دست و پنجه نرم با گسترش ویروس بدون منابع به آن آدرس. در مه 4, اعلام دور دیگری از تعهدات آوردن کل بودجه به 300 میلیون دلار با تاکید بر ارائه واکسن به کاهش درآمد کشورهای هنگامی که آنها در حال توسعه است.

گیتس البته به خود جلب کرده است. که شامل نظریه پردازان توطئه بر این باورند که او مهندسی کل همه گیر احتمالا به طوری که او می تواند تزریق همه ما با یک سیستم نظارت به عنوان بخشی از واکسن. یکی دیگر از تئوری توطئه کشف و ضبط شده است در این واقعیت است که غیر انتفاعی دروازه بودجه انجام یک میز همه گیر پاسخ تمرین در 2019 که تصور ظهور جدید کروناویروس. بدنام توطئه نظریه پرداز الکس جونز باعث شده است تا پیروان خود را دعوت به دروازه بود دستگیر شد به عنوان “همکار” در شیوع ویروس. نیازی به گفتن نیست, این داستان.

اما مشروع وجود دارد انتقادات. یک خط انتقاد آشنا است. دروازه آن اذعان شده است به سادگی انجام چیزهای بزرگ. اما بسیاری را اشتباه رفته در جامعه ما اگر ما در این موقعیت با تکیه بر افراد به چشم ظاهر مبالغ از پول شروع شرکت های فن آوری و سپس اختصاص بازنشستگی خود را برای نجات بقیه از ما. نباید ما نهاد که حل مشکلات ما بیشتر سیستماتیک?

و تاپیک مربوط به نقد برجسته بیان در سال های اخیر توسط آناند Giridharadas در میان دیگران: هنگامی که میلیاردرهای اهدا به موسسه خیریه آنها نه فقط خرید واکسن — آنها همچنین خرید روابط عمومی خوب. اگر شما فکر می کنم که پرداختن به مشکلات اغلب با فشار دادن در جامعه نیاز به تغییر چگونه ثروت کار می کند بنابراین هیچ وجود ندارد میلیاردرهای پس از این به نظر می رسد مانند یک تجارت بد: ما در حال پذیرش هدیه از میلیاردرهای در ازای entrenching آنها.

اما مشکلی وجود دارد با این نقد. به طور خاص, آن را کم مالیات که مانع ما پاسخ. FDA نیست حاضر به تصویب خصوصی تست های مهم هفته به دلیل آن کوتاه بود در بودجه — آن کوتاه بود در یک حس از آنچه در خطر است. این نقد نیز ندارد اذعان کرد که دولت در قدرت ممکن است لزوما به اشتراک گذاری همه اولویت های که در آن مالیات باید شاهد مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه که به دنبال کاهش بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

از بالا به پایین رسمی دولت آمریکا پاسخ آهسته بوده است بی کفایت و ضعیف مناسب به آنچه که در خطر است. لغو میلیاردرهای نخواهد جادویی را به تهمت و صالح تر.

در این زمینه من پیدا کردن آن سخت به آرزو می کنم که بیل گیتس بوده و مشمول مالیات تا زمانی که او دیگر منابع او در حال حاضر صرف به تلاش برای حمله به این بیماری همه گیر. و تا زمانی که این مشکلات است که تولید این پاسخ دولت ثابت هستند من مخالف پاره کردن بشردوستانه خالص ایمنی است که شده است وجود دارد برای گرفتن ما که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست خورده است. برای مطمئن شود, دروازه لزوما نماینده کلاس های خود. اما نکته باقی می ماند: لغو میلیاردر کلاس به سختی تضمین این نوع از دولت صالح پاسخ مورد نیاز در یک بحران مانند این.

علاوه بر این شایان ذکر است که گیتس شده تور جهانی دفاع از افزایش بودجه برای آن دسته از سازمان ها و هشدار داد که خطرناک جهانی همه گیر ممکن است رخ دهد اگر بودجه نیست افزایش یافته است. (به طور گسترده تر گیتس نیز تحت فشار قرار دادند برای افزایش مالیات بر میلیاردر کلاس.)

اما این که می گویند هیچ فضایی برای پاسخگویی.

“با چشم انداز فاجعه بار تعداد مرگ و میر هر پاسخ موثر بدون توجه به منبع است که برای آرزو” استنفورد فیلسوف راب رایش که انتقاد پویایی میلیاردر دادن در کتاب خود فقطبه من گفت. “زمانی که دولت به عنوان موثر به عنوان آن را ثابت کرده است, پاسخ از افراد و شرکت ها philanthropies باید مورد استقبال آنجا که آنها موثر است.”

اما او با اشاره به این مهم که هدف ما از ما تمجید در این پروژه که در واقع موثر هستند. ما نمی خواهیم به غیرانتقادی ستایش یا غیرانتقادی انتقاد — ما می خواهیم به پرسش بالا بردن بهترین پروژه ها و اختصاص اعتبار که در آن به علت.

“هر منبع مقیاس پاسخ این است که ما باید مستقیم موشکافی در آن است. فقط به عنوان زمانی که [رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو] کومو یا تهمت یا [کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است.] گاوین Newsom ایستاده به پیشنهاد خود پاسخ وجود دارد مهم و سوال-درخواست سپاه مطبوعات بحث که آیا پاسخ خود را شایسته هستند. بنابراین بیش از حد ما باید کارگردانی که موشکافی در شرکت های بزرگ و خیر” او به من گفت.

وجود دارد برخی از سوالات خوب بپرسید دروازه. آیا واکسن بهترین تمرکز در اینجا که در واقع ما نمی تواند اقامت در مستند تا یک آماده است ؟ وجود دارد باید بیشتر تمرکز روی low-tech اقدامات مانند پارچه ماسک و یادآوری به دور ماندن از مردم ؟ حتی به عنوان ما اذعان دروازه را خوب اعمال ما باید همچنان با فشار دادن او و دیگر خیر در این پرسش — در روح کمک به شناسایی چه کار می کند چه می تواند کار حتی بهتر چه بیشتر سزاوار کمک از سایر تأمین کنندگان مالی.

اما برای همه خوب گیتس و دیگر میلیاردرهای ممکن است انجام این مهم است به یاد داشته باشید که آن را نمی خواهد بود تقریبا به اندازه کافی برای پاسخگویی به بحران کنونی است.

در یک فاجعه این قدر بدون میلیاردر در واقع می تواند در کسری آنجا که دولت آمریکا می تواند. اگر دروازه منحل و تمام ثروت خود را — هیچ واکسن برنامه های بیشتر Gates Foundation — برای توزیع به هر آمریکایی هر کس می کنید کمتر از 300 دلار در هر. به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک صرف پول بسیار بیشتر از تمام میلیاردرهای در امریکا همراه می تواند.

“این بیماری همه گیر انداخته فوق العاده بشردوستانه پاسخ. در حالی که قابل توجه آن است که هنوز هم تنها یک بخش کوچک از آنچه که باید یک تلاش هماهنگ شده به ضرب و شتم این بحران جهانی” مدیر عامل بنیاد علامت Suzman گفت: در 15 آوریل آزادی مطبوعات. “انسان دوستی نمی تواند — و نباید — جایگزین بخش دولتی و خصوصی. آنچه انسان دوستی است که در حال آزمایش کردن ایده هایی که ممکن است در غیر این صورت سعی بنابراین دولت ها و کسب و کار پس از آن می تواند در موفق هستند. با همه بخش ها با هم کار ما می تواند به جلوگیری از بدترین حالات انسان اقتصادی و هزینه های اجتماعی است.”

بنابراین معقول نقش خیرین در تلاش است به جای دولت است. آنها نمی تواند انجام دهد. این پر کردن شکاف ها در حال حرکت سریع تر از دولت حرکت در اطراف نوار قرمز اداری, مطمئن شوید که ایده های خوب شکستن زمین بلافاصله به جای هفته انتظار برای تصویب. دروازه متعهد برخی از پول اولیه به سوی خود ایده ساخت هفت کارخانه برای هفت واکسن نامزدها دانستن بسیاری از واکسن تولید خواهد شکست بالینی, اما او نمی خواهد قرار داده تا بیشتر از این پول برای این پروژه است.

“بنیاد کاوش با استفاده از کاتالیزوری بودجه به این روند حرکت به رسمیت شناختن است که هر گونه پروژه ها در مقیاس بزرگ نیاز به چند جانبه و/یا دولت بودجه” بنیاد گفت: Vox, در بیانیه ای. به عنوان دروازه اذعان کرده است کارخانه طرح هزینه خواهد شد میلیاردها دلار که حتی او را به مبارزه قرار داده تا شخصا به طوری که او می تواند اهدای پول دانه به آن لگد آن را واقعا فقط اتفاق می افتد اگر دولت زمین.

“از دیدگاه یک بنیاد” رایش نوشت: در سال 2013 “موفق بشردوستانه دادن شامل بودجه نوآوری اجتماعی و سپس حفظ موفق ترین آنها را برای همیشه لطفا برای. زیرا دارایی های حتی بزرگترین پایه هستند به مراتب بیشتر دارایی های بازار و غنی متحده موفقیت شامل دیدن ثابت سیاست نوآوری ‘کوچک’ توسط شرکت های خصوصی و یا توسط دولت است.”

اما رایش بود و تصور یک فرایند است که در زمان بیش از سال یا چند دهه. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که همین روند اما در مقیاس هفته. گیتس مجموعه آزمایشی برای درمان و سپس نتایج به دست آمده در ایران توسط آمریکا و توسط پزشکان از جان گذشته برای بینش چگونه به درمان coronavirus بیماران.

من از رایش اگر حوادث همه گیر تا به حال خود را تغییر درک از نقش دادن خیریه باید در یک جامعه دموکراتیک. “من تا به حال نوشته شده است در مورد انسان دوستی و دفاع از آن را به عنوان یک متمایز منبع سرمایه برای مدت زمان طولانی افق” او به من گفت. “به طور کلی پاسخ اضطراری هستند مرتب کردن بر اساس چیزی که در آن شما می خواهم می خواهم ریسک سرمایه برای مدت زمان طولانی افق. و در عین حال با توجه به شکست مطلق از دولت, من خوشحالم که آنها در حال انجام امداد رسانی.”

پایه نمی توانید آن را تمام انجام. اما شرایط شدید مانند یکی از ما خودمان را پیدا کنید در برجسته برای نیاز خود را logjam-شکستن تحقیقات-تقویت دولت نقش هدایت حتی در کوتاه مدت و حرکت سریع شرایط — حداقل اگر دولت در حال سقوط به پایین ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de