برای بزرگنمایی کلیک کنید Evie Hemphill has been proofreading the Riverfront Times' print edition for five years. - COURTESY EVIE HEMPHILL

  • حسن نیت ارائه میدهد EVIE HEMPHILL
  • Evie Hemphill شده است غلط گیری Riverfront Times’ نسخه قابل چاپ برای مدت پنج سال.

من می خواهم احساس مفید و در این covidtimes هستم اغلب احساس کاملا مخالف است. من هیچ کمک واقعی به عزیزان و آشنایان آنها به عنوان از دست دادن معیشت و اجرا به عمده تاخیر و یا حتی مرده به پایان می رسد هنگامی که آن را به دسترسی به کمک های مالی. و من قطعا نمی باید مهارت های لازم برای هر نوع استفاده در پزشکی طرف از این بحران است.

چیزی است که من می توانید انجام دهید هر چند نقطه آویزان اصلاح مشکل گیومه و abominably درمان تیره — و انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که چنین وحشت هرگز چاپ صفحه. مگر کسانی که ارزش چاپ صفحات دور به طور کامل است. و در صورت هفتگی Riverfront بار که من خیلی لذت بردم از غلط گیری روز یکشنبه صبح در سال های اخیر است که تقریبا در ماه گذشته اتفاق افتاده است.

چهار-دهه-کاغذ قدیمی هنوز هم ممکن است برای این جهان با وجود بهترین تلاش های یک شرکت عمدتا داوطلب خدمه است که فوق العاده شدت در هفته های اخیر به ادامه تان شدیدا آن را با یا بدون پرداخت. با الهام از RFT است بی باک کارکنان, من سعی کردم به نگه داشتن کمک در راه و روش خود کوچک با کمک به کار سخت خود را درخشش فقط کمی روشن تر است.

من امیدوارم که همکار سنت Louisans نگه داشتن خواندن بیش از حد, و اگر آنها قادر به اعضای تازه شکل گرفته Riverfront Times باشگاه مطبوعات به کمک این زیبا و چابک alt-هفتگی مطبوعات به بعد برای سالهای زیادی را به آمده است.

اما من باقی می ماند ترس برای RFT به آینده و این که بسیاری از مردم و چیزهایی که من را به عشق رشد کرده از صمیم قلب در مورد St. Louis. زمانی که این بیماری همه گیر در نهایت فروکش چه خواهد شد در سمت چپ ؟ تنها زنجیره ای بزرگ و شرکت های بزرگ و کسانی که با قدرت و ثروت برای زنده ماندن ؟

آیا هنوز هم می شود از کتابفروشی های مستقل و تئاتر و مغازه های اجرا شده توسط مردم که به وضوح در آن برای پول ؟ را گرامی ما باغ ها و موزه ها باقی می ماند رایگان برای همه ؟ من قادر به هاپ در محبوب من #10 MetroBus مسیر به کار من خیلی معنی دار در سنت لوئیس رادیو عمومی خواهد شد و یا حمل و نقل تبدیل شده و حتی بیشتر از آن در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو است ؟

من اصلا به پاسخ و گاهی اوقات پرسیدن این سوال فقط برگ من احساس حتی بیشتر بی فایده است. همه چیز خوب در جهان شکننده به نظر می رسید به اندازه کافی حتی قبل از COVID-19 و در حال حاضر ما واقعا در آستانه. اما به عنوان ما به سمت جایی که ما از اینجا بروم من متقاعد شده است که راه حل را عمدتا آمده از زمین تا. و من امیدوارم که همه ما می تواند پیدا کردن راه هایی اینجا و آنجا به بخشی از این راه حل.

در حال حاضر وجود دارد برخی از نقاط روشن برخی از شواهد که ما پیدا کردن راه ما با هم. من در ترس از آنچه در من اتفاق می افتد در داخل رستوران محلی صنعت از بهترین Baileys’ تلاش به افتخار سنت لوئیس ” حمل کردن شام با بهره گیری کسانی که نیاز دارند. خود در دایره من تحت تاثیر قرار با چه St. Louis BWorks’ کوچک خدمه طوفان مغزی است و پیدا کردن راه های جدید برای رسیدن به بچه ها در منطقه ما است.

در ضمن RFT اخیرا قادر به استخدام یک از آن گذاشته و روزنامه نگاران با تشکر از جامعه رانده پشتیبانی می کند. و نوازندگان محلی مانند جان هنری به عنوان فقط یک مثال در حال تبدیل شدن به حتی بیشتر خلاق به عنوان آنها پیدا کردن راه های جدید برای برقراری ارتباط با مخاطبان در حالی که همچنین جمع آوری پول برای زندگی خوب باعث می شود.

بیایید نگه داشتن ایده های آینده مهم نیست که چقدر کوچک و یا بی فایده همه ما ملزم به احساس می کنید در زمان.

یادداشت سردبیر: Evie شده است غلط گیری نسخه قابل چاپ از Riverfront بار از ما فکر می کنم در مورد 2015. هر گونه اشتباه در وب سایت گسل سردبیر دویل مورفی. راستش چند که لغزش به نسخه قابل چاپ از زمان به زمان هستند و مسلما دویل تقصیر — احتمالا به خاطر او از دست رفته مهلت. Evie تنها می تواند انجام این کار بسیار. — دویل مورفی

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de