برای بزرگنمایی کلیک کنید Washington University's residential advisors found themselves with jobs when the college's dorms closed. - COURTESY JOEL ANDERSON

  • حسن نیت ارائه میدهد JOEL ANDERSON
  • دانشگاه واشنگتن مسکونی مشاوران خود را با شغل زمانی که کالج خوابگاه بسته است.

جوئل اندرسون و جید گاردنر عاشق شغل خود را. به عنوان مسکونی مشاوران در دانشگاه واشنگتن, آنها دانشجو, کارکنان, کمک به مدیریت عملیات و زندگی روزمره در دانشگاه خوابگاه در بورس برای مسکن و غذا. این دو می گویند که آنها صرف تقریبا تمام وقت خود را به مراقبت از ساکنان خود را. آیا برنامه ریزی حوادث و یا کمک به یک دانش آموز از طریق یک بحران آنها وجود دارد برای مردم زندگی خود را در سالن.

تا COVID-19.

دانشگاه یکی از اولین دانشکده در بیشتر سنت لوئیس به آن دانشگاه و حرکت در کلاس های آنلاین. این بسته شامل خوابگاه و هزینه های مسکونی مشاوران شغل خود را. دانش آموز کارکنان دریافت یک ایمیل در مارس 11, اطلاع رسانی آنها پایان داده شد و بلافاصله آنها باید متوقف تماس با ساکنان خود را و آنها دیگر واجد شرایط برای جبران بیشتر.

مسکونی مشاوران یا RAs در حال پرداخت از طریق غیر مشمول کمک هزینه زندگی و ترک آنها را قادر به درخواست برای بیکاری. در پاسخ به ناگهانی خود را فسخ گاردنر و دیگر RA آغاز شده, درخواست, درخواست غرامت. تا کنون آن رسیده است که نزدیک به 1600 در امضا.

“[بودن RA] یکی از پرارزش ترین بخش از ترم که واقعا خوب چون RAs در شستن تو نمی دریافت دستمزد یا هر گونه مزایای فراتر از مسکن و مواد غذایی” گاردنر می گوید. “که ارتباط و عشق با ما ساکنان واقعا چیزی است که ما را نگه می دارد وجود دارد. اما آن را نشانی از نیش کمی بوده است تا به طور ناگهانی قطع از یکی از مزایای که ما انجام گرفتن است که غذا و مسکن و نمی توان هر نوع جبران خسارت را با آن کمک کند.”

در یک بیانیه نوشته شده است (پایین ببینید آن را در کامل) این دانشگاه می گوید: RAs پرداخت می شود ساعتی حقوق و دستمزد بنابراین وجود دارد هیچ حقوق به جای. این مدرسه می گوید: در آن سعی شده است که به مراقبت از RAs با ارائه اجازه می دهد تا آنها را به ادامه زندگی در محوطه دانشگاه به صورت رایگان و استرداد پرداخت برای استفاده نشده برنامه غذایی — یا آمرزنده صورتحسابها برای برنامه های غذایی. آفت نیز واجد شرایط برای درخواست کمک از مدرسه در پاسخ به بحران صندوق که باز است را به بدن دانش آموز برای ملزومات مانند دارو و مواد غذایی و مسکن.

“یکی از اولویت های ما در طول این زمان بوده است و همچنان به حمایت از ما بالاترین مالی نیاز دانش آموزان به عنوان آنجا که ممکن است از طریق این وضعیت بی سابقه ای” این دانشگاه می گوید: در بیانیه ای. “ما مسکونی مشاوران فوق العاده ارزشمند اعضای جامعه ما است و ما باید گام به اطمینان حاصل شود که مانند همه دانشجویان و کسانی که با مالی نیاز به دسترسی به کمک.”

اما راس می گویند مراحل این دانشگاه گرفته شده کافی هستند یا شده اند نورد ناشیانه با اطلاعات از کالج ورود به آرامی اگر در همه. اندرسون می گوید: تعدادی از RAs که واقعا نیاز مالی از جمله مسکن و کاهش هزینه وعده های غذایی است که با موقعیت. او و گروهی از RAs پیشرو در مبارزه برای جبران خسارت انجام یک نظرسنجی است که در آن RA جامعه قادر بود به صورت ناشناس به اشتراک گذاشتن تجارب خود را.

پنجاه راس در پاسخ به, و چندین بازگو مالی مبارزات مانند قیمت های بالا برای پرواز, خانه, خانواده, صورتحساب شاید با اضافی به غذا و نیاز به خرید لباس های جدید پس از اینکه مجبور به ترک آنها را پشت سر گذاشت.

گاردنر دهکدهای از دست داد درمان او قرار ملاقات و اندرسون می گوید: بسیاری از وسایل خود را هنوز هم در اتاق خوابگاه خود را در این دانشگاه در حال انتظار برای حمل به خانه اش در کالیفرنیا است.

“قطعا قابل توجه مقدار RAs آن بوده است بسیار دشوار ماه گذشته” اندرسون می گوید. “هنگامی که آن پایین می آید به آن, ما هنوز هم انتظار می رود دانش آموزان که قابل درک است اما به اضافی فداکاری مانند برخورد با بی خانمانی ناامنی غذایی, سلامت روان, مشکلات عاطفی, سوء استفاده از شرایط خانواده دشوار. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که این فداکاری است که ما نباید درخواست دانش آموزان را در حال حاضر.”

از راس تا به حال کمی شانس با کارفرمایان خود را. اندرسون می گوید: ارتباط با دفتر مسکونی زندگی شده است frustratingly محدود است. دفتر رسیده به راه اندازی یک گروه نشست اما نه مجموعه ای از یک تاریخ و یا زمان. اندرسون ارشد در تلاش است تا مطمئن شوید که او برگ همکاران خود را در یک محل بهتر از آنچه آنها در حال حاضر در. “این امر می تواند واقعا عالی و واقعا آرامش برای من می دانم که مردم در RA جامعه است که به من بسیار نزدیک و عزیز را به قلب من خواهد بود به خوبی مراقبت از گرفته شده در سال آینده و یا در سال آینده اگر این وضعیت تکرار شده است,” او می گوید.

آفت هستند و درخواست از مدرسه به جبران آنها را با یک بار گرانت. مدارس مانند سنت Louis دانشگاه پرداخت خود را RAs و کارکنان 750 دلار به منظور کمک به هزینه های. آفت می گویند که این برنامه برای دانشگاه را پاسخ به بحران صندوق بود و نه در دسترس ساخته شده تا یک هفته پس از دانش آموزان تا به حال سمت چپ محوطه دانشگاه. چند در واقع پذیرفته شده و یا دریافت مقدار مورد نیاز آنها با توجه به گروه.

دور دیگری از برنامه های کاربردی را آغاز کرده است و اندرسون می گوید که روند این زمان بسیار سریعتر است. آنها هنوز هم نمی دانم پذیرش رای دادن. گاردنر می گوید: او می داند این یک کار دشوار است برای رفتن از طریق این برنامه در سریع رای و نمی سرزنش دولت برای داشتن مشکل با بحران صندوق.

“من به همین دلیل است که می تواند یک چیز واقعا سخت برای قرار دادن یک جدول زمانی در آنجا که متاسفانه ضرر و زیان است که بسیاری از دانش آموزان مواجه شده اند در طول این زمان بسیار آسان به کمیت” گاردنر می گوید. “این بسیار سخت به عنوان خوانده شده از این نرم افزار مانند” چه کسانی هستند دانش آموزانی که بیشترین نیاز است که دانش آموزان ما پشتیبانی می?’ اما آن را فقط نشان می دهد من فکر می کنم ما باید صادقانه در مورد این واقعیت است که آن را فقط به اندازه کافی نیست.”

برخی از RAs امیدوار هستند این وضعیت منجر به ارتباط بهتر با دفتر مسکونی زندگی بخش است که نظارت بر محل اقامت سالن.

“ما می خواهیم این را به عنوان یک نقطه شروع در ایجاد بحث بیشتر در اطراف بهتر RA-پژوهش در زندگی و روابط و پاسخگویی بهتر و بهتر سیستم که از طریق آن RAs در واقع می تواند نگرانی صدا و بدون هر گونه ترس از, مانند, نهادی تلافی می گوید:” یکی RA که خواسته است که نام او منتشر نمی شود چرا که او نگران است در مورد واکنش از دانشگاه برای صحبت کردن. “ما فقط می خواهید به بخواهید برای بهتر شفافیت ارتباط بهتر و بهتر سیستم. اگر این اتفاق دوباره آن ممکن است که آنها همچنان به نوع ترک RAs را از گفتگو و ترک RAs در گرد و غبار ؟ این نگرانی است.”

او می گوید: این بود که او برای اولین بار از سال به عنوان RA و او آن را دوست داشت. اما او نگران است که این جلوگیری از آینده دانش آموزان از پیوستن به کارکنان.

“من می دانم که بسیاری از مردم از یک نوع دلهره در مورد کار با Res زندگی به عنوان یک دولت و من فکر می کنم وجود دارد فقط نوع بود واقعا نوع مهر و موم شده است که برای بسیاری از مردم است,” او می گوید. “این واقعا ناامید کننده برای قرار دادن تمام قلب ما را به این کار و برای رفتن بالا و فراتر از حمایت از ما ساکنان و انجام آنچه ما می توانیم برای جامعه ما با وجود, به نظر من پرداخت نشده و به اندازه کافی. آن درست شده واقعا ناامید کننده است.”

اندرسون می گوید وجود دارد حمایت از دولت بعد از دانشگاه, اتحادیه دانشجویی پیشنهاد یک قطعنامه به کمک RAs با نیازهای مالی است. اندرسون می گوید: دولت تشویق, حمایت, اما از مسکونی زندگی رد خواسته های خود را به عنوان نظر مالی قابل دفاع است.

گاردنر می گوید: این وضعیت وزن در بهداشت روان. او بازگو داشتن یک قلب به قلب با او همکار RAs و چگونه دل آنها بودند.

“من واقعا فقط شروع به گریه شنیدن در مورد موقعیت که مردم و تحقق است که ما فقط نمی گرفتن به اندازه کافی کمک و نمی توانیم به اندازه کافی کمک” گاردنر می گوید. “شستن تو یک مدرسه است که واقعا بر ما آشنایی مردم با نام و داستان. آن را برای تلفن های موبایل قشنگ, اما این به آن معنا است که من بدست می دانم که بسیاری از همکاران من واقعا هست و این باعث می شود من واقعا غم انگیز برای دیدن آنها را در این محل آسیب پذیر. این باعث می شود من واقعا غم انگیز است که ما در حال حاضر در حال ارائه پشتیبانی که ما نیاز داریم.”

اینجا دانشگاه واشنگتن کامل بیانیه:

یکی از اولویت های ما در طول این زمان بوده است و همچنان به حمایت از ما بالاترین مالی نیاز دانش آموزان به عنوان آنجا که ممکن است از طریق این وضعیت بی سابقه ای. ما مسکونی مشاوران فوق العاده ارزشمند اعضای جامعه ما است و ما باید گام به اطمینان حاصل شود که مانند همه دانشجویان و کسانی که با مالی نیاز به دسترسی به کمک. پس از RAs جبران با مسکن رایگان و رایگان یا کاهش هزینه ناهار خوری آنها پرداخت نشده ساعتی دستمزد یا حقوق و دستمزد; بنابراین آنها را دریافت چک است که می تواند جایگزین. ما اجازه RAs که مایل به اقامت در محل اقامت سالن در طول باقی مانده از ترم بهار به انجام این کار بدون هیچ هزینه ای حتی اگر آنها دیگر کار به عنوان RAs و ما باید با توجه ناهار خوری بازپرداخت به کسانی که تا به حال استفاده نشده غذا نقاط و یا ببخشند توازن دلیل برای کسانی که بدهکار برای برنامه غذایی overages. ما همچنین ارائه کمک های مالی به RAs برگزار شد که دیگر پاره وقت شغل ساعتی در محوطه دانشگاه به از دست رفته را جبران درآمد از منابع آن. علاوه بر این آفت مانند تمام دانشجویان واجد شرایط برای درخواست کمک مالی از طریق 上良村 دانشجو پاسخ به بحران صندوق, که این دانشگاه به منظور کمک به دانش آموزان پرداخت برای مسکن و غذا و دارو و دیگر نیازهای ضروری در طول این زمان. همه ما نا امید که ترم بهار است و پایان این راه, و ما سپاسگزار برای رهبری و نقشی که ما RAs انجام این سال است. ما ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی به همه دانش آموزان ما در طول این زمان دشوار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de