چند Riverside County سرپرستان همراه با دیگر مقامات منتخب و رهبران کسب و کار خود را مورد دوشنبه برای بازگشایی بیشتر کسب و کار و فضاهای عمومی.

نگه داشتن اقامت در خانه سفارش در محل به طور نامحدود است “ایجاد یک جسمی و روانی تاثیر بر ساکنان نیز در حال از دست دادن شغل خود را از کسب و کار خود و توانایی خود را برای تغذیه خانواده خود را” ایالات انتشار اخبار از رودخانه شهردار فرسوده بیلی ،

این می آید به عنوان Riverside County ناظران انتظار می رود که رای گیری روز شنبه در یک پیشنهاد از سرپرستان V. مانوئل پرز و کارن اشپیگل یک دموکرات و جمهوری خواه که آخر یک سری از دستورات بهداشتی در محل قرار داده و با Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر. آنها می خواهند به قراضه سفارشات که:

 • کارگردانی مدارس و کالج ها ،
 • محدود عملیات کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در سراسر شهرستان.
 • مجاز دوره های گلف برای بازگشایی به صورت محدود استفاده کنید.
 • موظف به استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله در مکان های عمومی.

پیشنهاد خود را نشانه تلاش برای همسو با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح به بازگشایی کالیفرنیا در مراحل. این شهرستان را ابطال نمی شود و دولت stay-در-خانه اجتماعی فاصله و در صورت پوشش سفارشات.

پس Newsom طرح گسترش تعطیلی مدارس اجازه می دهد تا گلف را دوباره برقرار اجتماعی فاصله دستورالعمل شامل coronavirus برخی از مقامات بر این باورند تخلیه قیصر سفارشات بیشتر از یک رویه حرکت می کند.

یک کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده است برای 2:30 بعد از ظهر دوشنبه در یک خانه تجهیز فروشگاه در ریورساید. این رویداد خواهد شد زندگی می کنند جریان در شهرستان ریورساید را در حساب های رسانه های اجتماعی: youtube.com/CityofRiverside, facebook.com/CityofRiverside و twitter.com/riversidecagov.

انتظار این شرکت شامل: شهردار Bailey, تاج شهردار جیم اشتاینر Riverside County سرپرستان کوین Jeffries و کارن اشپیگل, هیئت مدیره, رئیس Gary مونتگمری با بیشتر ریورساید اتاق های بازرگانی و رئیس هیئت مدیره همین ویلیامسون با تاج اتاق بازرگانی است. همچنین ساخته شده مالک ریکو Alderette خواهد بود به نمایندگی از خرده فروشی منافع; Andrea تیلور صاحب یک Taylored بدن را نمایندگی تفریحی منافع و کشیش مت براون از صندل کلیسا را نشان دهنده ایمان منافع با توجه به انتشار اخبار.

اجاره برنامه کمک به راه اندازی ژوئن 1

آسانسور به افزایش اعلام کرد در روز شنبه اجاره جدید کمک صندوق با بیش از 2 میلیون دلار در دانه تعهدات است که قادر خواهد بود برای کمک به هزاران نفر از ساکنان دره کوچلا شده اند که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

آسانسور به افزایش و شرکای آن ایجاد خواهد شد واجد شرایط اولویت ها در هفته های آینده با توجه به انتشار اخبار. شهروندان علاقه مند می توانید با اضافه کردن نام خود به لیست آنلاین در lifttorise.org/protection به منظور دریافت جزئیات بیشتر.

در فاز اول آن از پاسخ آسانسور به افزایش ایجاد اضطراری کمک نقدی صندوق که تا به امروز ارائه شده 200 دلار به نزدیک به 2000 Coachella Valley خانواده با توجه به سازمان های غیر انتفاعی. که صندوق خواهد شد غروب در پایان ممکن است.

“وجود دارد هیچ کلید های میانبر برای مسکن ثبات است. ما نیاز به ارائه کمک به اندازه کافی به طوری که مردم تمام ساخته شده و در واقع پرداخت اجاره خود را” گفت: Gary نقاش آسانسور به افزایش عضو هیئت مدیره و مدیر USC سل قیمت دانشکده سیاست عمومی. “ما می دانیم که از تحقیقاتی که کمک های اضطراری است که اجازه می دهد تا یک خانواده به پرداخت اجاره بها را افزایش می دهد مسکن ثبات و کاهش بی خانمانی. مزایای یک برنامه پیشگیری مانند این می تواند بیش از هزینه ها توسط یک عامل از 2 به 1 است.”

Coronavirus مورد به روز رسانی شهرستان

Riverside County مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش شده 85 جدید COVID-19 موارد و پنج ویروس جدید مربوط به مرگ و میر. در مجموع 161 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

علاوه بر این مقامات گفت: 1,945 مردم بهبود یافته اند.

در Riverside County jail سیستم 149 زندانیان دارای آزمایش مثبت و دو زندانی کشته شده اند. مقامات گفت: 120 زندانیان را بازیافت.

Riverside County تایید کرده است حدود 170 مورد در هر 100,000 نفر است.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 2,145 آزمون اداره هر 100 ، 000 نفر. در مجموع این شهرستان دارای اداره 52,577 آزمون.

مقامات شهرستان در روز شنبه گزارش 13 مورد جدید و 0 جدید مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که 705 موارد مثبت و 25 virus مربوط به مرگ و میر.

 • کلیسای جامع شهر: 100 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 129 موارد و مرگ و میر 2
 • دزرت هات اسپرینگز: 40 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 139 موارد و مرگ و میر 4
 • La Quinta: 72 مورد و 1 مرگ
 • نخل کویر: 90 موارد و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 96 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 26 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 9 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 30 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: 6 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 13 نفر و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: موارد 2 و 0 و میر
 • کالیفرنیا: 52,197 موارد مثبت و 2,171 مرگ و میر ناشی از شنبه

سان برناردینو شهرستان: مقامات بهداشت عمومی در اوایل روز شنبه گزارش 69 جدید تایید COVID-19 موارد جدید مرگ و میر.

در مجموع مقامات تایید کرده اند 2,182 موارد و 97 مرگ و میر. تعداد موارد در این شهرستان دو برابر شده است در 10 روز گذشته.

مقامات گفتند که تست شده اند 20,696 بیماران که 10.5 درصد تست مثبت برای کوروناویروس.

شهرهای با بیشترین تعداد موارد سن برناردینو با 263 موارد فونتانا با 257 و یوکایپا با 177.

وجود دارد کمی بیشتر موارد در زنان (50.8.%) بيش از مردان (48.9%) با چهار مورد مشخص شده به عنوان “ناشناخته است.” مرگ از COVID-19 است که در مردان شایع تر از زنان است.

Imperial County: مقامات بهداشت عمومی گزارش 358 موارد 141 بهبود بیماران و نه ویروس های مربوط به مرگ و میر, از شنبه. علاوه بر این 2,340 بیماران آزمایش شده اند به گفته مقامات بهداشتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de