کاخ سفید می خواهم برای قرار دادن مکث در یک چهارم coronavirus هزینه های بسته. اما می تواند این کشور واقعا به استطاعت?

در ظاهر در سی ان ان دولت از اتحادیه با جیک Tapper در یکشنبه, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: برگ برنده دولت در نظر گرفتن صبر و انتظار رویکرد در ارائه مطلب حمایت دولت فدرال برای آمریکایی ها به عنوان ایالات متحده همچنان به آب و coronavirus بحران و همراه با رکود اقتصادی.

“من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد جلوتر از داستان جیک” Kudlow گفت. “ممکن است به خوبی وجود اضافی قانون. وجود دارد یک نوع از مکث دوره در حال حاضر. شما می دانید ما قرار داده اند تا از 3 تریلیون مستقیم بودجه فدرال کمک در یک راه یا دیگری; فدرال رزرو در واقع قرار داده و در حد 4 دلار به $6 تریلیون. پس از آن یک فرو بسته است.”

سابق CNBC میزبان گفت: Tapper کاخ سفید می خواهد برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد “را به عنوان ما به تدریج باز کردن اقتصاد” — یک حرکت بیش از دو دوجین متحده در حال ساخت و یا در حال ساخت — و دولت را “احتمالا باید برخی از ایده ها.” اما دولت نیست champing در بیت به ارائه کمک بیشتر. “ما در چند هفته جیک, آنچه باید انجام شود و شاید که چگونه به آن را انجام دهد” Kudlow گفت.

اما اقتصاد همچنان در یک بحران جدی با فرمانداران از هر دو طرف اقتصاددانان و قانونگذاران دموکرات هشدار به کمک بیشتری نیاز خواهد بود و گرفتن آغاز شده است که کار نمی توانید صبر کنید.

ایالات و شهرستانها شده اند صدایی زنگ که منابع مالی خود دچار مشکل هستند به عنوان هزینه سر به فلک کشید در پاسخ به بحران بهداشت و درمان و درآمد کاهش یافته است خاموش صخره. متحده هشدار آنها فراوانی صورت کمبود بودجه و مجبور به ایجاد فاجعه بار کاهش بدون کمک های فدرال. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد امداد استفاده خواهد شد به عنوان اهرم به زور متحده و شهرستانها به تغییر سیاست های مهاجرتی یک پیام تقویت Kudlow در روز یکشنبه.

در ضمن در دور اول از بودجه فدرال برای وام کسب و کار کوچک زیر چک قانون حفاظت به سرعت tapped out. کنگره اتحاد پر, آن, اما در حال حاضر اضافی $179 میلیارد داده شده است. ضروری کارگران هنوز هم عدم حمایت و دریافت نمی فدرال خطر پرداخت. گسترش بیمه بیکاری — فراهم می کند که اضافی $600 در هفته مزایای کارگران آواره — مجموعه به مرور در پایان ماه ژوئیه. متحده هنوز هم بدانند چگونه می توانید تجهیزات پزشکی و شاهد افزایش سلامت و هزینه های پزشکی است. کشور است و نه بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. و coronavirus بحران نیست بیش از حد.

تا کنون دولت فدرال به تصویب سه جارو coronavirus مربوط به بسته های یکی از آخرین Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت قانون 2.2 تریلیون دلار بسته محرک. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا و به قانون در اواخر ماه مارس است.

در حال حاضر یک چهارم لایحه شکل گرفتن است اما به سختی به یک اجماع در اطراف آن است. به عنوان بورسی را الا Nilsen میسازد جمهوری خواهان و دموکرات ها در بن بست هستند بیش از دولت های ایالتی و محلی بودجه — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رفته است تا آنجا که به پیشنهاد متحده فقط باید اعلام ورشکستگی که در حال حاضر مجاز نیست تحت قانون فدرال است. مجلس نانسی پلوسی پیشنهاد کرده است که این لایحه می تواند میلیاردها دلار هزینه داشته. و هر دو طرف به علاوه کاخ سفید باید رقابت لیست آرزو. برای مثال دموکرات ها در حال هل دادن خطر پرداخت برای کارگران و جمهوری خواهان در مورد حفاظت از کسب و کار از مسئولیت اگر کارگران و مشتریان مریض است.

اما هر چه اختلافات کنگره و کاخ سفید خواهد شد و باید برای رسیدگی به آنها, به دلیل وخیم اقتصادی و بحران بهداشتی.

روز چهارشنبه فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی او معتقد است اقتصاد خواهد قرارداد با “بی سابقه نرخ در سه ماهه دوم” و هشدار داد که دو رقمی نرخ بیکاری در ماه مارس امکان پذیر است. حدود 30 میلیون آمریکایی که در زمینه رفع بیکاری بیش از شش هفته گذشته و بیکاری تعداد از مارس منتشر خواهد شد جمعه.

“هر دو عمق و مدت رکود اقتصادی فوق العاده نامشخص است و بستگی دارد در چگونه به سرعت این ویروس را تحت کنترل در آورده است. به شدت از رکود نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای کوسن و به پشتیبانی از بازیابی زمانی که بحران سلامت عبور” پاول گفت.

او گفت: کنگره واکنش تا کنون از جمله چک برنامه حفاظت و گسترش بیمه بیکاری را به مبلغ یک “فوق العاده تاریخی زیادی واکنش” از قانونگذاران. “اما من می گویند که آن را به خوبی ممکن است که اقتصاد خواهد شد نیاز به حمایت بیشتر از همه ما اگر بهبود است برای رفتن به یک قوی است.”

اگر دولت فدرال به توقف اقدامات تسهیلی بیشتر به عنوان Kudlow کاخ سفید و برخی از جمهوریخواهان نشان می دهد, آن می کند که بهبود قابل توجهی داشتند. برای مثال متحده ممکن است مجبور به اخراج کارکنان را کاهش به آموزش و پرورش و مقیاس و هزینه های زیربنایی ایجاد حتی بزرگتر کشیدن در اقتصاد است. برخی از سیاستمداران نگران مسمومیت در حمایت اما نگرانی واقعی مخالف است.

“خطر از انجام بیش از حد کوچک است که بسیار بیشتر از خطر انجام بیش از حد” Betsey استیونسون یک اقتصاددان در دانشگاه میشیگان و سابق مقامات دولت اوباما اخیرا به من گفت.

روز یکشنبه Kudlow که در ماه فوریه گفت: این ویروس موجود بود با وجود رشد کر از هشدارهای مقامات بهداشت ارائه شده و نه گلگون پیش بینی اقتصاد آمریکا را در آینده. زمان پشتیبانی از طریق چک برنامه حفاظت و گسترش بیکاری همراه با دولت reopenings می تواند نشان می دهد “پتانسیل قوی بهار-back” در ماه مه و ژوئن, او گفت:, و اضافه کرد که او فکر می کند 2021 می تواند یک “دیدنی سال در اقتصاد است.”

بسیاری از اقتصاددانان مخالف با Kudlow ارزیابی که بهتر است روز فقط در اطراف گوشه. اما او به رهبری خود امیدوار است و آرمان ترویج نشستن پشت-و-صبر کنید روش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر