خرید و فروش “تماشا”

اگر شما به اطراف نگاه کنید و شما لازم نیست که به نگاه بسیار سخت شما ممکن است را دیده اند که وجود دارد بسیاری از موارد که در حال حاضر کلمه “تماشا” چاپ بر روی آنها. این نیست عجیب و غریب و یا غیر معمول چیز: جوراب, مداد, تی شرت, keychains, میز, تقویم, کتاب, گوشواره. حتی میله های صابون که ممکن است مفید برای شستن دهان خود را پس از استفاده.

من شروع به توجه به این تجاری رانش چند سال پیش هنگامی که کسی به من یک فنجان با یک کارتونی گربه تصویر و بیانیه “گربه ها اهمیتی نمی دهد.” نه این که درست است اما نه غیر نافذ است. جام حذفی به نظر می رسید باهوش, تازگی, مورد, و, شاد, ارائه, هیچ چیز تابو.

این بود طولانی نیست پس از من شنیده بودم ساموئل جکسون تلاوت متن محبوب upnorthtrip $ کتاب به F**k به خواب را به پدر و مادر مدرن برخی از آرامش. چیزی وجود دارد کمی شجاعانه در جلسه جکسون فریاد ناسزاهای در اتهام خواب کتاب اما به نظر من خنده دار تر از کفر آمیز. و در اواخر سال گذشته من به عنوان خوانده شده را علامت منسون ظریف هنر نیست به F*ck و بررسی برای دیدن چه چیز دیگری او می خواهم انجام می شود تنها برای پیدا کردن خود را, جدیدترین, همه چیز F*cked. آن نیست تا زمانی که من دریافت مجموعه ای از 10 مداد به عنوان یک هدیه کریسمس — مداد برچسب شده با عبارات مانند “تماشا-a-doodle-دوو” در آنها — که به نظر می رسید محصول-ناسزا موتور رسیده بود دنده چهارم است.

کسانی که مداد (جعبه-دارای برچسب “لعنتی درخشان: 10 مداد برای نوشتن گه پایین”) محصول از وقایع کتاب, یک سان فرانسیسکو–بر اساس ناشر کتاب و اقلام هدیه. کرونیکل را Calligraphuck خط دارای درصد بالایی از آب (و داخلی) در میان آن متنوع محصول فهرست. کیم رومرو سردبیر ارشد در کرونیکل به من گفت: “Calligraphuck با استفاده از ناسزا در یک, نشاط بخشی, راه, قرار دادن تاکید بر پیام های مثبت و احساسات. بسیاری از درخواست تجدید نظر نهفته در طنز و تعجب از دیدن ناسزا ارائه شده در lovely طلا خوشنویسی. آن را غیر قابل مقاومت ترکیبی از هتک حرمت و ظرافت است.”

کرونیکل نمی دیدن یک ریسک تجاری در حمل محصولات با شیطان پیام. “ما همیشه علاقه مند به ارائه مصرف کنندگان ما چیزی جدید. در این مورد: درخشان فحش با یک پیچ و تاب و نه فقط ابتذال می گوید:” کریستینا امینی اجرایی, مدیر چاپ و نشر از بزرگسالان کتاب و محصولات هدیه در کرونیکل. “باور کنید یا نه ما صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد که ناسزاهای در حال درست و مناسب برای این خط است. شما نمی توانید لطفا به همه در همه زمان ها به ویژه هنگامی که شما چیزی را با عطر و طعم قوی مانند ما درجه یک, همسرم,’ فلاسک. بنابراین ما می دانیم که آن را نمی خواهد کار برای همه خرده فروشان اما برای کسانی که عشق این آنها هستند همه در,” او می گوید.

کرونیکل

میچ نش از بنیانگذاران آبی Q که فروش بسیاری از محصولات است که باید سوگند در آنها demurs در شوک ارزش چنین اظهارات. “این بلاعوض. ما نمی رویم, ‘بیایید می گویند “برو” در یک مورد آن فروش خواهد شد.’ ما اولین و مهمترین تلاش به چیزی می گویند که در آن آن را به عنوان یک تقویت کننده,” او می گوید. “این است راه مردم صحبت کنید. پس از آن فقط صداقت و ارتباطات و نه مقید در مورد چگونه زبان استفاده می شود.”

“تماشا” به نظر می رسد این بیان که بسته ترین نام تجاری دلربایی. در میان برخی از عناوین کتاب من اسکن: آرام F*ck پایین Unf*ck خودتان Bucky F*cking دندانه و ذن به عنوان F*ck. ایمان هارپر نویسنده Unfuck مغز خود همچنین نوشت: Unfuck مرزهای خود است که همراه workbook.

(ساخته شده است که من تعجب می کنم اگر آرام F*ck پایین نویسنده را تحریم کرده است, می گویند این “آرام برو پایین ویسکی, عینکی, اما در کوتاه حفاری به قانون کپی رایت من در بر داشت این در دانشگاه استنفورد کتابخانه سایت:

قوانین کپی رایت بی اعتباری برای حفاظت از عبارات کوتاه. چنین ادعا ها با سوء ظن توسط کپی رایت دفتر که بخشنامه دولت که “… شعار و دیگر عبارات کوتاه و یا عبارات نمی توان حق کپی رایت.”

با توجه به اینکه f-کلمه بود و آن ژرمنی ریشه در اوایل قرن 15 است و توسط دیگر اشاره کرد etymologists به عنوان یک حتی زودتر هند و اروپایی سکه آن را مشکوک است که هر گونه کشمکش بر سر چنین کوتاه phrasings می تواند پایه ای برای یک نبرد قانونی. در “تماشا” متعلق به همه ما است.

“تماشا” است که مورد علاقه چند ساله اما این بدان معنا نیست که آن را ندارد نفرین رقبا. مداد از کرونیکل من استفاده می شود برای نوشتن برخی از یادداشت ها برای این قطعه دارای برچسب “نوشتن که گه پایین.” دیگری اعلام می کند: “توجه داشته باشید سگ.”

از مختصری از مطالعه چند هدیه دیگر سایت ها:

به امینی می گوید “ما متفاوت خاص و ناسزا استفاده می کنیم در عنوان. نه همه محصولات در این خط که “تماشا” را در عنوان. به عنوان مثال وجود دارد ‘گرفتن گه انجام می شود لیست لجر’ به ‘None خود لعنت کسب و کار نوت بوک مجموعه’ و ‘افسانه سگ ماده Keychain.’ چگونه بسیاری از بچه آیا کسی می تواند به من بدهید ؟ شاید تعداد محدودی!”

هر آنچه در آن انواع موردی که به نظر می رسید به طور خلاصه کل محصول نسل کاغذ کاغذ بسته بندی در زیبا سیاه و سفید دیدم در جراحی گلبرگ مطبوعات که به سادگی تکرار “تماشا” در زاویه سمت راست.

شما ممکن است شیفته بود که من با استفاده از ستاره در برخی از این برای نرم کردن زبان و یا شاید برای گسترش خریدار جمعیتی — و یا شاید به کمی ناز ؟ “F*ck” به نظر می رسد مورد علاقه asterisked, ارائه, اما برای بسیاری از محصولات من بازدید کنندگان املای آن را. آیا قرار دادن ستاره در واقع محافظت از هر کسی از زور از زبان ؟ مغز خود را بلافاصله پر می کند در این نامه گم شده اما این باعث نمی شود که شما احساس می کنید هر دقیق یا بیشتر بالغ و یا بیشتر در روی شوخی است.

برخی از شرکت ها با داشتن یک اوج نا مشخص بی حرمتی اما چه کند که نشان می دهد برای درک مصرف کننده? صحبت من با دکتر نیکول Coleman, استادیار بازاریابی در دانشگاه پیتسبورگ کاتز دانشکده کسب و کار و یک متخصص در مورد نحوه مصرف کنندگان تصمیم می گیرند به ویژه آنهایی که مربوط به احساسات خود.

“این قطعا هنوز هم counternormative برای دیدن این کلمات در محصولات واقعی — در بسیاری از نقاط کشور حتی counternormative می گویند four-letter words,” او می گوید. “وجود دارد کاملا یک نسل تغییر اتفاق می افتد در اطراف این زبان آن را بیشتر از حد معمول است برای دیدن مصرف کنندگان جوان تر با این موارد نسبت به نسل های قدیمی تر.”

کلمن فکر می کند که در ادامه قابل مشاهده و استفاده از “ممنوع” زبان در محصولات تجاری در طول زمان می تواند شکستن موانع به واکنش های منفی. “زبان زندگی نهاد و آن را به طور مداوم در حال تغییر به جای گرایش های جدید و استفاده از موارد” او می گوید. “رشد یک کلمه/کلمه استفاده از یک گروه کوچک از افراد و پس از آن بیشتر می شود به طور گسترده ای پذیرفته شده است. در مورد ممنوع ” زبان آنچه ما می خواهیم به احتمال زیاد دیدن یک نرم کننده از پاسخ به چنین انتخاب کلمات به عنوان تبدیل شدن آنها معمولا بیشتر استفاده می شود.”

فروشندگان این محصولات می دانم که وجود دارد مخاطبان محدودیت. “کرونیکل تلاش برای ایجاد کتاب های, هدیه, و لوازم التحریر که تعجب خواهد الهام بخش و لذت و ما درک می کنیم که چه چیزی ممکن است لذت برخی از مردم ممکن است لزوما همه لذت,” می گوید رومرو.

آبی س

نیویورک تایمز به حال یک قطعه جذاب از مزایای سوگند خوردن positing که لعن را فراهم می کند بدن از انتشار درد به طور موقت (چکش روی انگشت شست واکنش) و همچنین کار به عنوان یک عاطفی آزاد است. نیز وجود دارد اکتشاف به اینکه لجام گسیخته curser به یک قوی تر بیان صحت و یا صداقت.

وقتی که من پرسید که میچ نش آبی Q چرا که او فکر مردم همه چیز را دوست داشت که تا به حال شیطان یا پیشنهادی زبان او سریع همبستگی پاسخ: “صداقت خود را,” او می گوید. “مردم کشیده شده به چیزی که در حال شکستن قوانین و آن را در برابر دانه به جرم انتشار محصولات با این کلمات در آنها. شما شاید قرار نیست انجام شود که, اما ما به سادگی صحبت کردن در راه ما صحبت کنید.”

کلمن تقویت می کند که زاویه از “خوش خیم نقض” روانی دیدگاه: “این ایده با خوش خیم نقض است که وجود دارد برخی از تجارب و اقدامات است که افراد درگیر در این نوع از aversive بلکه امن” او می گوید. “فکر می کنم در مورد سوار غلتکی coaster, تماشای فیلم ترسناک خونین تلنگر خوردن فوق العاده-مواد غذایی تند — همه از این نوع رفتارهای نوع افتضاح بلکه واقعا هیجان انگیز است.

“فحش و تابو زبان این دسته قرار می گیرند. بیایید واقعی: گفت: ‘برو’ ضرری ندارد هر کسی که آن را فقط یک کلمه دیگر. اما آن را ‘بد’ کلمه وجود دارد این هیجان است که می رود همراه با استفاده از آن.”

مطمئن شوید که برخی از افراد ممکن است فکر می کنم یک صابون برچسب است که “گه” بر روی آن نوشته شده تند و زننده است اما وجود دارد بسیاری از کسانی که فکر می کنم در غیر این صورت. و لعن-با-جذابیت محصول ممکن است قدرت ماندن. به امینی می گوید “Fads آیند و می روند اما ناسزا و طنز همیشه سبز هستند. این فقط در مورد بدانند زمان مناسب و محل برای آن است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر