پرکار و محبوب, قدرت, زن و شوهر جورج و میلدرد ‘میکی’ چرخ ساخته شده خود را در پالم اسپرینگز

“این برج دلو the Aquarian سن به گفته ستاره شناسان. پس میکی ویلر که Aquarian تصمیم گرفت به نام جدید استودیوی هنری پس از او نشانه ای از زودیاک است. هفته بعد او شروع به درس در برج دلو هنر استودیو و گالری واقع در هکیندا در Wawona جاده ها است. میکی شده است نقاشی اما بی سر و صدا برای سال ها و تا به حال چندین جایزه و یک زن را نشان می دهد به اعتبار. در حالی که زندگی در لس آنجلس او مورد مطالعه در step eductl program یکی از مدارس هنر در سواحل غرب است.” خورشید صحرا این گزارش کمی از اخبار در نوامبر 1969.

پالم اسپرینگز شد و در حال حاضر به خوبی آشنا با میکی ویلر بنابراین او کمی ماجراجویی کسب و کار قطعا قابل توجه است.

Aquarian زنان بنا به گزارش ها سرد و پر زرق و برق هوشمند و به شدت مستقل است. میکی ویلر جا که توضیحات. این واقعیت است که او تا به حال مورد مطالعه در step eductl program او ساخته شده imminently واجد شرایط برای آموزش نقاشی. این مدرسه آغاز شده توسط Nelbert step eductl program دیگر زن مستقل شد جهان شهرت. والت دیزنی به دنبال خانم step eductl program در آغاز به کار استودیوی خود به تدریس انیماتورها به رسم خوبی است. خانم step eductl program شناخته شده بود برای او به ویژه به استانداردهای بالا, داشتن کنایه آمیز است که استعداد مهم تر از شهریه. داشتن مطالعه در step eductl program, میکی ویلر اعتبار بودند جامد.

“بعد از او ناشر جورج ویلر, درگذشت آخرین ماه ژوئن میکی آغاز مصاحبه در مورد چیزی جذاب برای انجام با زمان. او همیشه می خواهم کمک بزرگی به جورج در کار مربوط به خود را ویلر کویر نامه بود اما هنوز موفق به پیدا کردن زمان برای رنگ. پس چه چیزی می تواند طبیعی تر پس از فروش در نامه ای به ناشر اسپرم جونز از بازگشت به اولین عشق, نقاشی ؟ و چرا آنچه او مجهز شده است به انجام این کار به خوبی تدریس کند ؟ بر این اساس او باز خواهد شد او اولین کلاس در هفته آینده شده است و مشغول نقشه برداری از او آموزش برنامه. آن را سرگرم کننده چت با او در یک ناهار داده شده توسط ادیت کارلسون روز دیگر در هفت دریاچه های کشور باشگاه. سابق newswoman و P. R. گال خودش ادیت تصمیم گرفت به تمام مطبوعات زنان در سراسر شهر برای یک حرف هم با هم. مهمانان خود را شامل پت الیور مرج Pohl سفید و Pat Anderson. Hildy کرافورد دعوت شده بود اما نمی توانستم آن را در آخرین لحظه به دلیل یک مرگ در خانواده شوهرش. این گروه ساخته شده گی جمع آوری و عملا خندید راه خود را به بیرون از اتاق ناهار خوری. پر سر و صدا اما سرگرم کننده است.”

میکی ویلر شده بود نان پالم اسپرینگز جامعه پس از او و همسرش, جورج ویلر نقل مکان به شهر پس از جنگ جهانی دوم است.

جورج O. ویلر متولد شد فقط قبل از شروع قرن 20 در مینه سوتا بزرگ شده در کانادا و در زمان او بود که در 20s خود او سردبیر روزنامه ونکوور سان. او در مقالات دیگر و به پایان رسید تا در حال حرکت به لس آنجلس.

در طول دو دهه تصدی در Southland, Wheeler تاسیس و منتشر زنجیره ای از روزنامه ها که شامل هفت شهر ستاره فلورانس مسنجر و بل-میوود صنعتی پست.

در سال 1946 او به صحرا و خریداری پالم اسپرینگز روستایی که تا به حال منتشر شده است تنها دو بار هنگامی که او آن را در زمان بیش از ویلیام فاکس.

ویلر گسترش و توسعه این مجله. این مهم شد. او و میکی بودند برجسته شهروندان است. فعالیت های خود شد اخبار صفحه اول. و در ماه ژوئن سال 1955 مجله دارای رتبه یک در بالای magazine تیتر: “این روستایی مجله به فروش می رسد توسط جورج ویلر.”

یک سال بعد او شروع به انتشار ویلر کویر, نامه, خبرنامه هفتگی برای سرمایه گذاران علاقه مند در این منطقه است. ویلر رئیس جمهور پالم اسپرینگز حرم باشگاه عضو راکت باشگاه لس آنجلس باشگاه مطبوعات. او به نام “آقای روستایی” در سال 1955 توسط شهردار Florian بوید برای کمک های بسیاری به جامعه است.

در ژوئن سال 1969 در سن 72 او ترک همسر خود را از 42 سال به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با خودش.

برای بیش از 20 سال زندگی در پالم اسپرینگز میکی شده بود مقدار زیادی شلوغ است. او یک مادر است. او را سرگرم. او به طور خستگی ناپذیری کار می کرد برای موسسات خیریه. او خدمت در بسیاری از خیریه تخته و رئیس جمهور شد. او کمک کرد تا شوهرش در انتشارات نگرانی.

جامعه خبرنگار Hildy کرافورد اشاره کرد در ماه ژوئن سال 1957 میلادی “میکی و جورج ویلر که خود را جشن گرفتند August 5th, سالگرد عروسی در پاریس در تابستان گذشته را دوباره ماه عسل خود را زمین زمانی که آنها رفتن به کانادا برای سالگرد 30. آنها را در اینجا پس از چهارمین کامپیوتر شمالی در فراغت مد و جورج را دوباره بسیاری از قدیمی ثابت شده مانند سرمقاله دفاتر…جایی که او اخبار ویرایشگر هنگامی که او 22 سال سن دارد. برنامه های خود را نیز شامل قزل آلا (فقط نمی تواند تصویر درسدن-مانند میکی صید ماهی.)”

زن و شوهر سفر هر تابستان. “جورج و میکی ویلر در حال حاضر در یک سفر را از طریق اروپا در حال حاضر به کامپیوتر از طریق سوئیس که آنها عبارت ‘لذت بخش ترین کشور قابل تصور است.’ مسیر در سراسر اقیانوس اطلس در Swissair هواپیما بودند و مسافران با رئیس دادگستری و خانم ارل وارن و گفتگو با آنها را در صبحانه در شانون, ایرلند.”

در سال 1960 او رئيس جمهور از پالم اسپرینگز زن باشگاه و نظارت آن redecorating.

“‘هم’ موضوع حزب کار برگزار شد در محل باشگاه وانجمن توسط اعضای پالم اسپرینگز زن باشگاه روز سه شنبه هنگامی که این پروژه به طور کامل مجددا اراستن باشگاه سالن. سرخپوش در لباس مناسب برای نقاشی اثاثه یا لوازم داخلی و یا هر کار اختصاص داده شده به آنها را زنان مورد استقبال قرار گرفت در 10 ساعت توسط رئیس جمهور جدید خانم جورج ویلر و همه به کار می رفت. در ظهر روز گذشته رئیس جمهور خانم هربرت برنز به نظر می رسد با یک ناهار لذت بخش برای تمام کارگران با قابلیت بودن هوشمندانه تزئین کیک شکلاتی با عبارت “شروع به کار” مورد استفاده در دکوراسیون. کار رفت و بهتر از همیشه بعد از ناهار و 3 بعدازظهر در اتاق بود به طور کامل redecorated و نقاشی و این یک افتخار گروه از کارگران که در سمت چپ محل باشگاه وانجمن.'”

میکی و جورج تا به حال شده است به طور طبیعی بزرگ حامیان کویر مرکز هنر. در سال 1952 با هم آنها را دوباره سازمان دهی آیین نامه و گسترش این گروه است. لیست امنا قابل توجه بود از جمله تمام جذاب ترین مردم در شهر همه از میکی بسیاری از دوستان است. این روزنامه بود که همیشه آشغال با اشاره از خانم ویلر ماجراهای و خوب کار می کند. و در حال حاضر با جورج رفته او آغاز شده چیزی از خود را و شروع به نقاشی به صورت جدی و آموزش هنر.

برنامه او بود کهنه پر از دانش آموزان است. میکی دعوت شد به هر حزب و رویداد در شهر است. او به نقاشی و به نمایش گذاشته با برجسته دیگر کویر هنرمندان. “میکی ویلر شده است برجسته در هنر محافل برای سال های بسیاری است. او برنده یک جایزه ویژه در پاییز مدنی هنر نشان می دهد و شرکت به طور منظم در صحرا مد مرکز نمایشگاه.” او ارائه شده خصوصی درس هنر تا سن 93.

با نشاط و جذاب میلدرد “میکی” ویلر درگذشت در سال 2010 در سن 103 صرف 40 سال پس از او در گذر هنر ساخت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر