پارانویا مورد ساخت آموزش آنلاین وحشتناک برای همه

Open Sourced logo

زمانی که دانش آموز مریم رضا آموخته است که خود را آنلاین امتحان بیوشیمی در دانشگاه واشنگتن می توانست دیجیتال proctor, او می خواست به انجام تحقیقات خود را. سیستم ارائه شده توسط یک سرویس به نام Proctorio را تکیه بر هوش مصنوعی و یک وب کم برای نظارت بر او در حالی که او کار می کرد. به عبارت دیگر به عنوان آزمون باید اتفاق می افتد از راه دور در Covid-19 بحران استانداری مدرسه یکی از بسیاری از با استفاده از ترکیبی از روبات ها و فید های ویدئویی را به مطمئن شوید که دانش آموزان تقلب نیست.

“ما نمی هر گونه شفافیت در مورد چگونه ما فیلم ضبط شده است مورد استفاده قرار گیرد یا کسی که در حال رفتن به آن را ببینید” رضا گفت: Recode. “وضعیت موجود نباید تجسم هر دانش آموز به عنوان کسی که در تلاش برای تقلب در هر راه ممکن است.”

رضا تنها کسی نیست که در کلاس خود است که احساس نگرانی در مورد سطح جدیدی از نظارت است. یکی دیگر از دانشجویان در این کلاس است که نمی خواهم نام برد و گفت که علاوه بر حفظ حریم خصوصی نگرانی آنها نگران بودند که آنها حتی نمی باید به اندازه کافی RAM برای اجرای Proctorio نرم افزار. بدتر از این ابزار را به صورت الگوریتم تشخیص به نظر می رسید به تلاش برای به رسمیت شناختن آنها به طوری که آنها نیاز به نشستن در نور از پنجره به بهتر افشای خطوط چهره خود را در مشخصات خود را نشان می دهد که سیستم ممکن است مغرضانه.

هنگامی که یک عمل و اجرا با نرم افزار در نهایت شکست خورده, رضا گفت: دانش آموزان در زمان امتحان آنلاین بدون Proctorio را نظارت. با توجه به آموزش از راه دور مورد نیاز Covid-19 بحران دانشگاه واشنگتن را امضا کرده بود در شش ماه قرارداد با Proctorio تنها چند هفته قبل از این امتحان بیوشیمی. دانشگاه واشنگتن سخنگوی ویکتور بالتا گفت Recode نرم افزار شده است به طور گسترده ای توسط اساتید.

هنوز هم این تجارب دانشجويان در حال نشانه دیگری است که در میان همه گیر که با عجله حرکت را دوباره ایجاد کلاس های حضوری آنلاین بوده است دور از صاف به خصوص وقتی که می آید به تست. به عنوان اساتید سعی کرده اند به تعادل تمایل به نگه داشتن دانش آموزان در یادگیری برخی از موسسات به طول های بزرگ رفته برای گرفتن دانش آموزان تقلب در تنظیم سریع به آموزش از راه دور.

بسیاری از این تاکتیک ها راه حل های کوتاه مدت, اما آنها نشان می دهد که پر از دست انداز حرکت به آموزش آنلاین — انتقال آغاز شده است که قبل از همه گیر آمار — نیاز به افزایش نظارت دیجیتال از دانش آموزان به تکرار پیر تست هنجارهای. که یا مدارس را به آمد تا با راه های مختلف برای اندازه گیری یادگیری است.

در هفته های اخیر معلمان در تمام سطوح تحصیلی شده اند در تلاش برای کشف کردن که چگونه به کلاس دانش آموزان خود را. از اساتيد دانشگاه در خصوص نقل مکان کرد بزرگ کلاس های آنلاین گاهی اوقات برای رسیدن به یک صد و یا بیشتر دانش آموزان در سراسر کشور و یا حتی جهان است. برخی از اساتید می گویند آنها به کاهش انتظارات خود را برای دانش آموزان خود را’ کار می کنند و بسیاری از آنها تغییر به تصویب شکست نمرات و یا تنظیم خود را امتحان فرآیندهای.

سوئیچ به آموزش آنلاین است و همچنین در سمت چپ بسیاری از دانشگاه ها با تکیه بیشتر به شدت موجود در مدیریت آموزش, سیستم عامل, مانند تخته سیاه و بوم که در آن آنها می توانند ارسال تکالیف آنلاین بحث و منابع است. مدرسان باید تبدیل به ویدئو کنفرانس به میزبان کلاس ها و سخنرانی ها. در همین حال برخی از دانش آموزان و حتی برخی از مربیان به سادگی نمی باید مناسب دستگاه و یا اتصال به اینترنت برای ایجاد دوره های آنلاین کار می کنند.

هنوز هم به عنوان بیشتر جنبه های آموزش و پرورش منتقل شده اند حاضر برخی از اساتید باقی مانده اند متعهد به یک درس اصلی: بهنگام بسته-کتاب امتحان. اما قادر به معلم دستیار قدم زدن در اطراف یک کلاس درس را به مطمئن شوید که دانش آموزان نمی, فریب داد, مدرسان در حال تبدیل به کنترل از راه دور proctoring خدمات مانند Proctorio به عنوان به خوبی به عنوان رقبای Examity, Honorlock و ProctorU.

برخی از این ابزار عبارتند از: انسان جزء. Examity موضوع اخیر در آستانه بررسی اتحاد از راه دور proctors که دانش آموزان از طریق وب کم در حالی که آنها را از امتحانات و به دنبال نشانه هایی از تقلب. این بشر proctors همچنین ممکن است بپرسید که دانش آموزان نشان دادن ID و یا قرار دادن دور تلفن های خود را. برخی از دانش آموزان سریع به لاف زدن در مورد راه هایی برای فریب این proctors در این حالات. (بیشتر در مورد که در یک ثانیه است.)

اما وجود دارد سطوح مختلف اتوماسیون و همچنین. مثلا Examity همچنین با استفاده از هوش مصنوعی به منظور بررسی دانشجويان هویت تجزیه و تحلیل خود را از keystrokes و البته اطمینان حاصل شود آنها را فریب داد. Proctorio با استفاده از هوش مصنوعی برای انجام زل زل نگاه کردن تشخیص کدام آهنگ آیا یک دانشجو است که به دنبال به دور از صفحه نمایش خود را. این شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مایک اولسن ظاهرا صعودی مورد خدمات خودکار طبیعت گفت Recode در یک ایمیل که این شرکت کمتر از 100 نفر از کارکنان و نیاز ندارد “انسان در مراکز تماس.”

هر چند آنها دیده می شود افزایش طول همه گیر هیچ یک از این شرکت ها است به خصوص جدید است. در حالی که Examity و Proctorio تاسیس شد در سال 2013 ProctorU بوده است از سال 2008. قبل از رمان coronavirus این شرکت ها به بازار عرضه شده خدمات خود را به هر دو آنلاین و سنتی دانشگاه است. و با بزرگ رشد آموزش آنلاین — صنعت است که انتظار می رود به رشد از 4 میلیارد دلار در بازار در سال 2019 به حدود 21 میلیارد دلار در بازار در سال 2023 — آنها موفق بوده است. پس از افزایش 90 میلیون دلار در سال گذشته Examity گزارش شده است که در آن امتحان نظارت بر خدمات مورد استفاده توسط بیش از 500 دانشکده ها و کارفرمایان.

تقاضا افزایش یافت در هفته های اخیر به دلایل آشکار است. Proctorio را اولسن گفت Recode که در ماه گذشته این شرکت با اداره 2.5 میلیون امتحانات — 900 درصد افزایش از همان آخرین دوره سال — و او پیش بینی بسیاری از بیشتر به عنوان فینال فصل روش.

برخی از دانش آموزان به نظر می رسد به نفرت این خدمات و رسانه های اجتماعی مملو از نارضایتی خود از انتقادات از این نرم افزار به اعتراض که ابزار ساده است فقط آزار دهنده است. و برخی مانند رضا را تبدیل به پردیس روزنامه ها به حریم خصوصی خود را بیان کردند. در اوایل این سال دانش آموزان در دانشگاه ایالتی فلوریدا آغاز یک درخواست آنلاین در اعتراض به مدرسه خود را با استفاده از Honorlock و بیش از 5,500 آن را امضا کرده اند تا کنون. دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در حال حاضر ممنوع آزمون آنلاین proctoring با برخی از دانش آموزان گفت: ممکن است آنها با سرعت بالا اتصال به اینترنت و یا وضعیت زندگی را از راه دور امتحانات اتفاق می افتد به طور موثر و عادلانه.

این خدمات کامل نیست و آن را آسان برای پیدا کردن آنلاین راهنمایی و ترفندها برای فریب از راه دور proctoring خدمات. برخی از نشان می دهد پنهان کردن یادداشت ها زیر نظر دوربین و یا راه اندازی یک راز لپ تاپ. آن را نیز آسان برای از راه دور این proctoring خدمات به پیدا کردن در مورد این فریب داد, روش, به طوری که آنها به طور مداوم در آینده با اقدامات متقابل. در وب سایت خود Proctorio حتی یک لیست شغلی برای یک “حرفه ای فریبکار” برای تست سیستم خود را. قرارداد موقعیت پرداخت بین $10 ، 000 و $20 ، 000 سال است.

اما بالقوه برای فریب متوقف نمی شود با کنترل از راه دور proctoring.

“با تغییر سریع به آنلاین ما نمی توانیم تماشای دانش آموزان به عنوان آنها کار خود را در راه همان است که ما ممکن است در گذشته” گفت: فیلیپ Dawson, یک محقق که مطالعات در استرالیا دانشگاه دیکین. “ما دیدن انواع مختلف تقلب.”

در پایان افراطی Dawson نشان می دهد کسی می تواند پرداخت به یک دوره کامل از طرف دیگر دانشجو و استاد هرگز می دانم. یک نسخه از این است که در حال حاضر اتفاق می افتد. پس از اقامت در خانه سفارشات چپ چین قفل در گیر برخی از دانش آموزان پرداخت می شود شرکت های پایان ترم خود را آنلاین برای آنها با توجه به کوارتز.

دانش آموزان به مدت طولانی مورد استفاده از اینترنت برای خرید مقالات آنلاین و این روند ممکن است تکامل در آینده است. به عنوان داوسون توضیح می دهد که فن آوری های جدید اجازه می دهد تا دانش آموزان به صورت خودکار قول افراد دیگر کار می کنند. این ممکن است آن را سخت تر برای یک مربی به نقطه سرقت ادبی. Spinbot برای مثال یک سرویس ساده است که “چرخش” یا بازنویسی تکه از متن است. دانش آموزان همچنین می توانید پلاگین یک پاراگراف از متن انگلیسی به مترجم گوگل ترجمه آن به زبان های دیگر و سپس ترجمه آن را به زبان انگلیسی به یک نسخه که به نظر می رسد متفاوت از نسخه اصلی. دانش آموزان حتی ممکن است سعی کنید با استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر ابزار نوشتن برای کمک به آنها را به پایان برساند متون مانند صحبت کردن ترانسفورماتور ابزار است که ساخته شده در یک زبان مدل از آزمایشگاه تحقیقاتی باز AI.

همه این خیانت نوآوری به احتمال زیاد به این معنی است که تقاضا برای حتی بهتر از نرم افزار برای گرفتن این دانش آموزان است. این برنامه ها شامل خدمات مانند قفل, مرورگر است که به جلوگیری از دانشجویان با استفاده از برنامه های کاربردی دیگر در یک آزمون یا کلاس و همچنین به عنوان ضد-سرقت ادبی ابزار مانند Turnitin.

“ما هرگز قادر به جلوگیری از تقلب در آموزش آنلاین درست مثل ما هرگز قادر به جلوگیری از تقلب در آفلاین آموزش” داوسون اذعان می کند توضیح داد که مدارس فقط ممکن است سرمایه گذاری در یک نوع از آموزش و پرورش “امنیت تئاتر است.”

احتمالا بسیاری از دانش آموزان و معلمان در مقدمه اول به آموزش آنلاین عجله شده است و به اندازه کافی آماده شده است. برخی از دانش آموزان در حال حاضر بر دوش اضطراب و ترس از زندگی از طریق یک بیماری همه گیر دچار شکاف دیجیتال. معلمان بسیاری ندیده در آموزش آنلاین در حال مبارزه برای مدیریت کلاس ها در صفحه اصلی در حالی که آنها حقه بازی خود را به مسئولیت خود و خانواده. اما کارشناسان می گویند که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر احتمالا نمی کند نشان دهنده آینده آموزش آنلاین.

“جدید ما عادی ممکن است که همه چیز را آنلاین می گوید:” رایان بیکر یک استاد آموزش در دانشگاه پنسیلوانیا است. “اما ممکن است که یک سوم از چیزهایی که در حال حاضر و که ممکن است مانند یک چیز طبیعی پس از یک سال.”

مریم رضا, دانشگاه واشنگتن, دانش آموز گفت: هر نوع از وب مبتنی بر نظارت باعث می شود او ناراحت کننده است. حرکت رو به جلو, او ترجیح می دهند که مدارس باید کمی بیشتر اعتماد در دانش آموزان است.

“دانش آموزان باید قادر به رضایت به استفاده و یا عدم استفاده از یک نرم افزار بدون داشتن آن تاثیر خود را تجربه آموزشی” رضا استدلال می کند. “اما بیش از آن که من فکر می کنم کل فرایند باید دموکراتیک کمی و دانش آموزان باید درگیر در تصمیم گیری است.”

تغییر به آموزش آنلاین است که به ناچار تغییر دیدگاه نه فقط در فریب داد بلکه در آنچه در آن واقعا به معنای به آزمون دانش. برخی از اساتید به دنبال راه های دیگر برای اندازه گیری یادگیری و استدلال می کند که ارزیابی آنلاین لزوما نیاز به سنتی امتحانات.

حتی قبل از همه گیر برخی از استادان این استدلال که “تلاش برای تکرار در فرد آموزش آنلاین” با آنلاین proctoring نمی کند در واقع کار می کنند. به عنوان داگلاس هریسون معاون رئیس جمهور و دین در دانشگاه مریلند جهانی پردیس به تازگی استدلال همه گیر باید فشار مدرسان نسبت به تکالیف است که ممکن است خیانت به احتمال زیاد کمتر و تکالیف بیشتر معنی دار شاید از طریق مطالعات موردی و یا سناریو مبتنی بر یادگیری است.

بیکر مدافع یادگیری تطبیقی است که می توانید با استفاده از الگوریتم های انطباق درس به فردی دانش آموزان نیز از دیگر برنامه های مبتنی بر کامپیوتر ابزار یادگیری. برای مثال او در حال حاضر تنظیم یکی از سقوط دوره که ممکن است حاضر به استفاده از ریاضیات پلت فرم به نام Assistments که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دریافت خودکار پیشنهادات و انتقادات خود را پاسخ می دهد و معلمان تجزیه و تحلیل در مورد چه نوع از اشتباهات دانش آموزان در حال ساخت است.

در نهایت او می گوید: در دوره فعلی به ما اجازه خواهد به یاد بگیرند که چه نوع از آموزش با این نسخهها کار آنلاین و چه چیزی نیست.

“وجود دارد تجربه که بهتر به انجام زندگی می کنند و با وجود تجربه که بهتر است برای انجام آنلاین می گوید:” بیکر. “من هرگز یک فن از 700 نفر سخنرانی.”

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر