برای بزرگنمایی کلیک کنید Finally, some good news. - VIA FLICKR/BLAZENHOFF

در این میان فرماندار مایک پارسونز COVID-19 جلسه بعد از ظهر امروز آمد پاسخ به یک سوال است که در ذهن همه را از بحران آغاز شد.

به طور خاص: هنگامی که جهنم را از ماری جوانا پزشکی امکانات باز ؟

به عنوان ما همه گیر شده است در خانه های ما با توجه به مستندات با هدف کاهش گسترش coronavirus چشم انداز قانونی ماری جوانا نگاه بیشتر و جذاب تر به حوصله مردم پناه در محل در سراسر کشور.

ماری جوانا پزشکی است و از لحاظ فنی شده قانونی در ایالت میسوری پس از ژانویه 1, اما درمانگاه ها شده اند قادر به باز کردن تا زمانی که آنها در دیدار با دانه برای فروش مورد نیاز است که دستور است که ماری جوانا فروخته شده در میسوری رشد باید از دانه شروع از زمانی که ماری جوانا پزشکی به طور رسمی و قانونی است.

و با کروناویروس مستندات موثر, خوب, همه چیز, از آن شده است معلوم نیست که این درمانگاه ها خواهد بود قادر به باز کردن و یا حتی زمانی که بازرسان قادر خواهد بود به یک نگاه در سایت های که در آن ماری جوانا فروخته خواهد شد به منظور آنها را OK.

دکتر راندال W. Williams, مدیر میسوری را وزارت بهداشت و خدمات سالمندان برگ ریزان برخی از نور در این موضوع بعد از ظهر امروز در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در امروز coronavirus جلسه.

در حالی که او اذعان می کند که ماری جوانا پزشکی شده است و تنها بخش کوچکی از نگرانی خود را از این بیماری همه گیر (قابل فهم موقعیت) او می گوید که بازرسان قادر خواهد بود به سر به داروخانه سایت شروع در مارس 4, زمانی که دولت stay-at-home منظور برداشته شده است. او در ادامه می گوید که این درمانگاه در حال حاضر به دنبال در باز اواسط تابستان که او پس از آن روشن خواهد معنی “اواخر ماه جولای و اوایل آگوست.”

معلوم نیست که آیا این تاریخ به بعد خواهد بود و در سنت لوئیس شهر و شهرستان که مستند سفارشات باقی خواهد ماند و در اثر فراتر از زمانی که دولت در حال برداشته — حداقل تا زمانی که ممکن است 15. اما واقعیت این است که درمانگاه ماری جوانا در حال درمان به عنوان “ضروری” در کشورهای دیگر که در آن علف های هرز قانونی است — از جمله ایلینوی — بدان معنی است که آنها می تواند معاف از کسانی که محدودیت.

به عبارت دیگر وجود نور در پایان این خاص تونل حتی اگر بزرگتر, بیشتر ویروس های مربوط به تونل و ما همه در باقی می ماند بسیار تاریک در حال حاضر.

اما خبر خوب دیگر این است که زمانی که شما یک کارت ماری جوانا پزشکی, مهم نیست که اگر شما خود را از علف های هرز از یک منبع غیرقانونی.

بنابراین smoke ’em if you got ’em!

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de