حتی در طول coronavirus همه گیر میچ مک کانل لیزر متمرکز در یکی از اولویت های اصلی: پیشرفت قضات است.

سنا بازگشت به تپه این هفته پس از یک ماه تعطیلی با وجود نگرانی از کاپیتول پزشک مورد آزمایش کمبود و کوروناویروس در DC. در حالی که coronavirus محرک یک دلیل عمده برای قانونگذاران’ بازگشت جاری در دستور کار قانونگذاری همچنین شامل یک تخته سنگ از اولویت های نامربوط از جمله تایید شنوایی برای DC مدار دادگاه مهاجرت.

تایید قضات بعد از همه این است که یک هدف اصلی مک کانل تا به حال پس از شروع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدت — و این یکی که به وضوح تغییر کرده با وجود مداوم جهانی بهداشت عمومی بحران.

“شعار من در سال است, ‘جای خالی پشت,'” مک کانل گفت: در طول یک ظاهر مارس در هیو هویت نشان می دهد. “که تغییر نکرده. همه گیر نمی خواهد ما جلوگیری از دستیابی به این هدف است.”

این تاکید سمبل مک کانل رویکرد به قوه قضائیه در سراسر تهمت تصدی تا کنون: مسلح با اکثریت جمهوریخواه در سنا و توانایی برای منفجر کردن دیرینه قوانین بالا اتاق — مانند مقدار زمان مورد نیاز برای بحث در هر یک از نامزد — کنتاکی مجلس کمک کرده است تا چوپان از طریق قضات در جانشینی سریع.

به عنوان این هفته مجلس نمایندگان آمریکا کمک کرده است تایید 51 مدار قضات دادگاه و 139 منطقه قضات دادگاه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ، که قابل توجه سربازان ارتش در سرعت به خصوص وقتی که می آید به سابق: در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما دو نظر در مجلس سنا تایید 55 مدار قضات دادگاه در مجموع.

پیامدهای مک کانل فشار به بازسازی قضائیه فدرال گسترده: بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد سفید نر و نسبتا جوان — و پس از تایید آنها تنظیم برای طول عمر قرار ملاقات بر روی نیمکت.

مک کانل تصمیم به حرکت به جلو با قضایی نامزد این هفته — از جمله یک رود قضایی مجلس سنا جلسه در DC مدار دادگاه نامزد جاستین واکر — آخرین نشانه ای از چگونه او متعهد است که به این تلاش.

واکر شنوایی است که به دور از تنها چیزی که در این هفته در دستور کار. همچنین برنامه ریزی شده در حال جلسات به بررسی Covid-19 تست و پاسخ coronavirus و تاثیر آن بر صنعت حمل و نقل هوایی هر چند هیچ جلسات و یا رای متمرکز به صراحت در موج بعدی از محرک در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

هنوز هم این واقعیت است که یک قضایی نامزد است و حتی در دفتر ثبت دعاوی حقوقی زمانی که آمریکا و تمرکز کامل می تواند در coronavirus مطرح دموکراتیک خشم.

“سناتور مک کانل باید به تمرکز آمریکا و کار در بحران های ناشی از COVID-19 نه جناح راست قضات و یا انجام خود را “از قبل موجود حزبی آرزو-لیست’ حفاظت از کسب و کار از هر گونه آسیب انجام می شود به مردم آمریکا” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

یک قضایی مجلس سنا تایید شنیدن فقط یکی از آیتم های مختلف گذاشته در مک کانل را توشیح کرد — و این قابل توجه است که قانونگذاران خواهد شد با تمرکز بر این موضوع در تمام با توجه به همه گیر.

به عنوان NBC News در گزارش کمیته شنیدن این هفته انتظار می رود مرکز در تایید واکر — یک کنتاکی قاضی دادگاه منطقه که قبلا clerked برای دیوان عدالت برت Kavanaugh — به DC مدار. این حرکت که به دست آورد پوش بک از پیشرو دموکرات ها از جمله رتبه بندی اعضای کمیته های بالا که میرم سوال که چرا جلسات نامربوط به کروناویروس نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر.

“به موجب تصمیم خود را برای تشکیل مجلس سنا در طول هفته از آوریل 4th, با وجود اضطراری برای بهداشت عمومی در واشنگتن دی سی ما با احترام از شما می خواهم به سنا تمرکز بر COVID-19 امور مرتبط و نظارت از تمام COVID مربوط به قانون تصویب شده توسط کنگره,” رتبه بندی اعضای نوشت در مارس 28, نامه ای به مک کانل.

واکر — که تلقی شد “واجد شرایط” برای دادگاه منطقه مقام قضاوت توسط کانون وکلای آمریکا در سال گذشته خواهد بود — در نظر گرفتن یکی از دو باقی مانده در مدار دادگاه خالی اگر او را تایید کرد, NBC News اشاره کرد.

این جلسه این است که در میان انبوهی از موارد در دستور کار سنا. نیز وجود دارد یک تایید رای گیری برنامه ریزی شده برای بازرس کل کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای و همچنین تایید جلسات برای بازرس کل برای همه گیر بازیابی در وزارت خزانه داری و مدیر اطلاعات ملی, در میان دیگران.

علاوه بر این, بهداشت و درمان و آموزش کمیته را برگزاری یک جلسه با مدیر موسسه ملی بهداشت به بررسی وضعیت Covid-19 تست در ما; تجارت کمیته برنامه ریزی شده است برای صحبت با صنعت هواپیمایی نمایندگان در مورد اثرات اقتصادی از coronavirus.

نگرانی در مورد در نظر گرفتن قضایی نامزد در این لحظه نبوده است محدود به دموکرات ها. به گفته نیویورک تایمز دیابت لیزا Murkowski (R-AK) مطرح شده و این مسئله بسیار در طول های اخیر اوباما در کنفرانس تماس بگیرید. “تا آنجا که قضات مهم است آنچه که مردم می خواهند ما را به تمرکز بر است Covid,” او گفت:.

سنا در حال آمدن است به کنگره به قانونگذاران به ادامه کار در آینده coronavirus بسته محرک. خانه, در ضمن تصمیم گرفتند به بازگشت فقط رتبهدهی نشده است با توجه به راهنمایی از کاپیتول پزشک در مورد افزایش خطر اعضا و کارکنان می تواند وقتی که می آید به پیمانکاری coronavirus.

در حال حاضر دموکرات ها و جمهوری خواه رهبری گذاشته اند خیلی روش های مختلف برای آینده محرک. به عنوان بورسی را الا Nilsen گزارش دموکرات ها مشتاق هستند به تمرکز بر روی کمک های اضافی برای ایالات و شهرستانها و مجلس نانسی پلوسی گفت: لایحه “احتمالا [شامل] تعدادی معادل آنچه که ما انجام داده اند برای کسب و کارهای کوچک.” که می تواند قابل توجه: تا کنون نمایندگان مجلس تصویب کرده اند بیش از 700 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک برنامه های وام.

جمهوری خواهان در ضمن باید chafed در انجام دیگر گسترده بسته محرک با استناد به نگرانی در مورد بدهی های ملی در میان استدلال های خود را برای مقاومت در برابر این پیشنهاد است. مک کانل است اخیرا اذعان کرد که دولت بودجه خواهد شد به احتمال زیاد لازم خواهد بود هر چند اولیه خود را فشار محور در مسئولیت برای حمایت از کسب و کار است که می تواند به صورت پرونده های حقوقی به دلیل تاثیر بالقوه بر کارگران و مشتریان در طول بیماری همه گیر.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال انتظار برای ادامه مذاکرات در این قانون در هفته های آینده. بیش از 30 میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری در شش هفته گذشته نشانه آن است که کارگران و کسب و کار هنوز هم به شدت نیاز به یک مطلب جامع قوه مقننه پاسخ.

اما در ابتدا قضات است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de