“من به دام افتاده’: کروناویروس در کالیفرنیا خانه های پرستاری

کتی فین تا به حال یک احساس غرق شدن در گودال از معده او به عنوان خانه های پرستاری در سراسر کشور رفت و به lockdown ماه گذشته امید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در میان در حال حاضر جمعیت آسیب پذیر.

فین بزرگ کارول Gowdy که 86 دارای بیماری آلزایمر. او ساکن در افسانه باغ زندگی کمک و مراقبت از حافظه در پالم دزرت و مراقبت در حافظه خود مراقبت های ويژه.

به دلیل اقدامات در محل برای جلوگیری از همه گیر فین که زندگی در لا کوئینتا در حال حاضر منع از ورود به این تاسیسات و مادر بزرگ او مشکل درک چرا او نزدیک نسبی زندگی می کنند نبوده است بازدید.

“او می خواهد من به او,” فین گفت. “هنگامی که من به او توضیح می دهد که من نمی توانم او فقط درک نمی کند. [به او می گویند] ‘آیا شما معنی است که شما نمی توانید آمد ؟ من به آنها بگویید که شما می توانید و شما فقط بیا من.'”

ترس در مورد گسترش COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات آمار زمین تب در اواسط ماه مارس. خانه های پرستاری در کالیفرنیا به سرعت شروع به محدود کردن بازدید کننده و غیر ضروری پرسنل, از زندگی اجتماعی مناطق و انصراف از فعالیت های.

خانه سالمندان جمعیت فدرال مراکز کنترل بیماری هشدار داد که در بالاترین خطر نهفته coronavirus.

هنوز هم با وجود در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه بسیاری از خانه های سالمندان در شهرستان ریورساید شده اند ضربه سخت شیوع کروناویروس در هفته های اخیر.

همانطور که در آوریل 28, عفونت گزارش شده در حدود 20 پرستاری ماهر امکانات در این شهرستان با توجه به ایالتی آمار منتشر شده توسط وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

علاوه بر این بیش از 650 کارکنان و بیماران در این منطقه آزمایش مثبت در سراسر خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان اظهار داشت: در این هفته.

بیش از 220 خانه های پرستاری در سراسر کالیفرنیا تایید کرده اند COVID-19 موارد در حالی که بیش از 500 نفر از ساکنان این امکانات فوت کرده اند.

و برای اعضای خانواده کارکنان و سالمندان زندگی در دراز مدت مراقبت از جوامع به خصوص کسانی که دچار زوال عقل coronavirus وحشت و همچنین فراگیر پذیرش از آنچه نسبت به نرمال بوده است ذهنی چیز ساییده شده.

فین گفت: بزرگترین ترس نبوده است COVID-19 اما که مادر بزرگ او به تنهایی است.

هر چند این دو قادر به FaceTime – با کمک یک خانه سالمندان عضو هیات تلفن همراه – از دست دادن روزانه در فرد بازدید شده است قابل لمس است.

“قلب من شکسته است” فین گفت. “من فقط وحشت زده است که او را برای رفتن به دور در آن وجود دارد به دلیل سن او بدون من قادر به دیدن او. من وحشت زده او را از رفتن به تصویب دور همه به تنهایی.”

هنر در کویر: دیدار با دزرت هات اسپرینگز ‘نخ بمب افکن” که باعث می شود coronavirus هنر قلاب دوزی

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

بیشتر: ایمن ماندن و آگاهانه با ‘کالیفرنیا’ عضویت در خبرنامه

به عنوان عفونت گسترش بازديد خلاق

در ManorCare خدمات بهداشتی و درمانی در همت, 51 کارکنان و بیماران دارای آزمایش مثبت برای coronavirus که این هفته با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

Riverside County شمارش و حتی بالاتر تعداد در ManorCare: 79 مورد تأیید.

استفانی لین را 94 ساله مادر بزرگ مرلین در حال حاضر زندگی در آن مرکز.

Linn گفت: خانه سالمندان به نام ماه گذشته گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19 و سپس دوباره به او می گویند مادر بزرگ بیمار با تب. خوشبختانه او در نهایت آزمایش منفی است.

در حالی که تجربه شده است و نگرانی در یک نقطه روشن شده است در برقراری ارتباط با مادر بزرگ خود را از طریق یک خانه سالمندان پنجره Linn گفت.

در یکی از دیدار اخیر چند کارکنان کمک کرد تا 94 ساله به یک صندلی چرخدار و سپس تحت فشار قرار دادند و او را به پنجره اتاق خواب. یک پرستار با او در آنجا ماند در طول کل بازدید, برگزاری یک تلفن به گوش او.

“شما می توانید بگویید [پرستار] بود واقعا لمس زیرا حتی او اشک چشم تماشای ما را امتحان کنید به ارتباط برقرار کردن” Linn گفت.

هنوز Linn نمی تواند کمک کند اما متوجه یک تغییر ظریف در مادر بزرگ او. او زندگی می کند در یک اتاق آرام با خودش و او به تدریج در حال تبدیل شدن بیشتر اشتباه در مورد محیط اطراف خود را. این مرکز به تازگی به نام به می گویند او از خوردن مقدار یا Linn اضافه شده است.

تا اوایل ماه مارس زمانی که Linn مادر بزرگ افتاد شکست ران او و برای اولین بار نقل مکان کرد و به خانه سالمندان زندگی با خانواده.

“او همیشه می گفت چه نگه داشته و او را برای سال های بسیاری است که او را در یک خانه با خانواده اش, همه بچه های من” Linn گفت. “این سخت است برای توضیح به کسی که سن و سال چرا هیچ کس از دیدن آنها.”

پرستاری ماهر و مراکز نوتوانی

گسترش coronavirus نیز پیچیده آنچه در نظر گرفته شده بود کوتاه تر باقی می ماند در پرستاری ماهر امکانات.

دارین Spencer, 55 ساکن در کالیفرنیا و پرستاری در مرکز توانبخشی در پالم اسپرینگز دچار سکته مغزی ژانویه گذشته که فلج سمت چپ بدن خود را.

هفته در مرکز توانبخشی تبدیل به یک سال و در حال حاضر COVID-19 ساخته شده است آن را در کنار غیر ممکن است برای او به ترک. اسپنسر گفت که او نیاز به یک تخت بیمارستان در آپارتمان خود و پیدا کردن یک خانه بهداشت کارگری.

“من شک دارم که نمی خواهد بیش از حد آسان در حال حاضر هر دو. قبل از این من برنامه ریزی برای ترک به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” اسپنسر گفت. “این مستند به نوعی متوقف شد که همه در آهنگ های خود را.”

در پرستاری مرکز اسپنسر سهام یک اتاق با دو نفر دیگر. خود اختصاص داده بخش از فضای کوچک 8-توسط-8 پا گسترده ای گفت و کارکنان به طور مستمر فیلتر در داخل و خارج.

او خود تنزل به تخت خود را برای بیشتر از روز است. “شما کهنه در تنگ آن را سخت به عملکرد” او گفت:.

اسپنسر به فهرست لباس های شسته شده از شکایات در مورد امکانات بسیاری که او را در مورد نوشته شده در Facebook – غفلت مدیریت ضعیف مراقبت از پاکیزگی مسائل – اما اعتبار می دهد به برخی از کارکنان اختصاص داده شده.

“تقریبا همه آنها واقعا خوب مردم; مراقبت از آنها, آنها, مفید,” او گفت:. “من آنها را درک. آنها در حال کار بر دم خود را خاموش است.”

حتی در میان coronavirus مستندات برخی از ساکنان قبلی ماهر پرستاری امکانات را در بر داشت راه برای بازگشت به خانه.

یکی از آنها مرلین markovich را بررسی و به رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی در مارس 5 پس از تعویض مفصل ران. چند روز بعد او خود را جشن 70 تولد با دوستان و خانواده در اتاق خود در تاسیسات.

درست یک هفته بعد یکی دیگر ساکن در مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان بستری شد. Markovich را گفت: این تسهیلات گفت: هرگز ساکنان که 73 سال بعد درگذشت.

“شما واقعا تا به حال به درخواست, ‘چه خبر؟'” Markovich را گفت. “آنها گفتند: او آزمایش مثبت اما من تا به حال به صبر کنید تا زمانی که من مرخص شده بود برای پیدا کردن که او تا به حال در نهایت درگذشت.”

هر کس که باقی مانده در تاسیسات آزمایش ویروس.

Markovich را گفت که در ادامه به دریافت آنتی بیوتیک تزریق هنگامی که او در نهایت در سمت چپ مرکز او بیماری عفونی پزشک مورد نیاز نوشته شده تایید که او تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19.

“این ویروس در آمد در زمانی که من در تلاش بود به ترک مرکز. و من و یک زن و شوهر از ساکنان نیمه به دام افتاده” او گفت:. “من یک فرد بسیار مثبت و من از ترس ترین چیز است. اما من فکر کردم من واقعا می خواهید به از اینجا دریافت کنید.'”

او در نهایت تخلیه در پایان ماه مارس.

بر خلاف markovich را هزاران نفر دیگر همچنان به صبر کردن ویروس از داخل مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کالیفرنیا.

در هفته های اخیر رودخانه شهرستان اقدام به کمک به شدت ضربه پرستاری امکانات با استقرار تخصصی “SOS” (یا پرستاری ماهر امکانات + پشتیبانی از توسعه) تیم. کسانی SOS تیم در حال حاضر بازدید بیش از 140 امکانات و انجام 10 پیگیری بازدیدکننده داشته است در این شهرستان گفت.

اما به عنوان کتی فین که مادر بزرگ به آلزایمر اشاره کرد بسیاری از خانه سالمندان و بیماران لازم نیست که زمان را در کنار خود.

“هنگامی که این افراد به سن معینی و آنها در این امکانات آنها در پایان زندگی خود را,” او گفت:. “و در را قفل شده و تنها در این وضعیت است – من فقط فکر می کنم وقتی مردم به یک سن خاص آنها سزاوار بهتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر