GiftAMeal برنده $20,000 به انجام بیشتر چیزهای خوب

برای بزرگنمایی کلیک کنید Andrew Glantz, founder of GiftAMeal. - MICHAEL THOMAS FOR THESTL

  • مایکل توماس برای theSTL
  • اندرو Glantz بنیانگذار GiftAMeal.

اندرو Glantz تاسیس GiftAMeal در سال 2015 تاثیر را در جامعه خود و فراتر از آن. در حال حاضر با تشکر از $20,000 جایزه از Skandalaris مرکز میان رشته ای نوآوری و کارآفرینی خود را اجتماعی آگاهانه شرکت قادر به گسترش رسیدن به آن.

در آوریل 23, GiftAMeal برنده جایزه برتر در Skandalaris مرکز جهانی تاثیر جوایز سالانه nod داده شده به دانشجویان دانشگاه واشنگتن پست-محققان دکترا و فارغ التحصیلان اخیر. $20,000 جایزه است که به منظور کمک به GiftAMeal مقیاس کسب و کار خود — چیزی که Glantz و تیم او کار کرده اند نسبت به پنج سال گذشته.

“ما شده است کاوش توسعه با احتیاط به خصوص به دلیل COVID-19 و می خواهید به گسترش شریک ما رستوران ها” Glantz توضیح می دهد. “ما همچنین به دنبال به استخدام و بیشتر در حال رشد برای کمک به گسترش به شهرهای جدید است. بیشتر رستوران ها که درگیر بیشتر وعده های غذایی ما می تواند کمک و بزرگتر ما تاثیر می تواند داشته باشد.”

اهل لس آنجلس Glantz تاسیس GiftAMeal در حالی که او در مقطع کارشناسی دانشجو در دانشگاه واشنگتن. این ایده آمد به او در طول تابستان کارآموزی پس از صحبت با شریک مدیریت از شرکت که در آن او مشغول به کار بود در مورد مفهوم سود-با-یک-هدف مدل کسب و کار. ایده این بود که یک انتفاعی مدل کسب و کار و اجتماعی آگاهانه ماموریت بودند متقابلا منحصر به فرد نیست و در واقع می تواند خوراک دیگر برای رسیدن به نتیجه. آن روز در حالی که در ناهار خود را, او تا به حال یک گفتگو با یک دوست در مورد چگونه هزاره کارآفرینان در حال پیدا کردن راه هایی برای به عقب; پس از گفتگو زیرفشار بر روی این موضوع از رستوران ها او lightbulb لحظه.

ایده GiftAMeal ساده است. رستوران های پرداخت هزینه اشتراک ماهانه به شرکت به بخشی از این برنامه و شام پیدا کردن رستوران های شرکت کننده از طریق GiftAMeal برنامه. هر بار که یک کسی که شام میخورد طول می کشد یک عکس از غذا GiftAMeal اهدا مقدار یک وعده غذایی به عملیات جستجوی غذا. اگر کسی که شام میخورد نوشته های عکس به رسانه های اجتماعی این شرکت اهدا تا بیشتر از وعده های غذایی.

به عنوان Glantz توضیح می دهد GiftAMeal درخواست تجدید نظر به تاثیر جهانی جایزه قضات بود که آن را روشن سود برای همه درگیر. برای شام وجود دارد رضایت از دانستن است که عمل ساده از گرفتن عکس آنها را به احتمال زیاد در حال حاضر نگاهی به نتایج در یک وعده غذایی برای کسی که گرسنه است. برای عملیات جستجوی غذا کمک مالی به معنی آن می تواند گسترش رسیدن به آن و ارائه وعده های غذایی بیشتر به کسانی که نیاز دارند.

جالب ترین بخش از این برنامه این است که تاثیر مثبت آن را در رستوران شرکت. هر چند COVID-19 همه گیر شده متوقف انتشار نتایج Glantz و هم تیمی های خود انجام هفده ماه بررسی با شکوفه کافه که به وضوح نشان داد که شریک رستوران دیدن یک سود مالی از شرکت. مهمانان که با استفاده از GiftAMeal برنامه صرف به طور متوسط 25 درصد بیشتر از غیر کاربران نکته بیشتر و بازگشت در یک نرخ بالاتر.

“این فوق العاده آسان برای کاربران و آن را به یک ضربه بزرگ برای رستوران ها و بهره برداری مواد غذایی جستجو” Glantz می گوید.

برای کمک به رستوران ها در طول COVID-19 بحران GiftAMeal است به حالت تعلیق در پرداخت هزینه اشتراک ماهانه و شام اجازه می دهد برای گرفتن عکس از مواد غذایی خود را در خارج از رستوران به طور معمول شام مورد نیاز برای عکاسی در داخل کسب و کار. Glantz امیدوار است که تاثیر اجتماعی ناهار خوری در یک GiftAMeal شریک خواهد شد درایو کسب و کار به رستوران که خود را دیده اند فروش دهانه در ماه های اخیر. این شرکت همچنین متعهد 5000 دلار به عنوان بخشی از کمپین بین المللی حقوق تطبیق; تلاش مطرح $20,000 برای عملیات جستجوی غذا بودجه است که به شدت مورد نیاز به سازمان دیده است یک افزایش در نیاز.

به عنوان Glantz توضیح می دهد که او قصد دارد به استفاده از $20,000 تاثیر جهانی پول جایزه برای گسترش کسب و کار استخدام افراد بیشتر و شرکت در بیشتر شهرستانها در سراسر کشور. اما در حال حاضر بودجه اجازه داده اند او را به پاسخ فوری نیاز به حق در اینجا در به تصویب رسید خانه.

“این سخت بوده است و ما می خواهیم به صورت بسیار دقیق و با گسترش” Glantz می گوید. “اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما مراقبت از ما شریک رستوران.”

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر