Coachella Valley-بر اساس کارآفرین و نیکوکار R. D. هوبارد یک Horatio الجزایر دریافت کننده جایزه که باعث شد میلیون ها دلار به Coachella Valley مبتنی بر سازمان های خیریه و دیگران بی شماری در سراسر کشور, درگذشت, شنبه در پالم دزرت خانه در سن 84.

تاجر, که همراه با همسرش جوآن دیل McLain هوبارد شده بود در آینده بیشتر به پالم اسپرینگز از آنجا که 1970s بود و بسیار مورد احترام و ستایش نیکوکار ارائه پشتیبانی به چنین سازمان های محلی به عنوان آیزنهاور سلامت, پالم اسپرینگز, هنر, موزه, دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو مک کالوم تئاتر Mizell مرکز کویر زندگی باغ وحش و باغ باربارا سیناترا کودکان مرکز Marywood کف دره مدرسه خاویر مقدماتی کالج, Coachella Valley مجموعه های شرکت بین سرطان همکاران و بسیاری از بیشتر.

خود بستری خطر-یادداشت برداری هوبارد همچنین بخشی-صاحب برگ, El گردش اولین درمانگاه شاهدانه است که باز در مارس 2019.

“می گویند Bighorn و Coachella Valley را از دست R. D. هوبارد است به یاد ماندنی کتمان حقیقت” گفت: بیانیه ای از Bighorn باشگاه گلف. “او بزرگتر از زندگی است. چشم انداز خود را میراث و تاثیر را به ادامه زندگی در این جامعه شگفت انگیز او ساخته شده است و در بسیاری از زندگی او را لمس کرد.

“در سراسر Coachella Valley, R. D. هوبارد شور و شوق برای ساخت یک زندگی بهتر و جامعه برای همه کسانی که در اطراف او دیده می شود در بسیاری از راه های. او متعهد به هنر و آموزش و پرورش — از الهام بخش فرهنگ کمک به دیگران و یادگیری مهارت ها به دنبال رویاهای خود را — و او یک مدافع پرشور برای بهتر بهداشت و درمان در این دره به طور مستقیم منعکس شده خود را سخاوتمندانه کمک به آیزنهاور مرکز پزشکی. آقای هوبارد معتقد بودند که Coachella Valley بسیار جایگاه ویژه ای نه تنها به دلیل زیبایی های طبیعی آن است اما به دلیل باور نکردنی مردم است.”

متولد اسمیت مرکز کانزاس در ژوئن 13, 1935, Randall دی هوبارد کوچکترین فرزند در بین هشت فرزند در یک خانواده متوسط به این معنی است که متعلق به یک کسب و کار یخ و از سن 11 تا 14 او تحویل 50 پوند بلوک های یخ به مشتریان محلی است. پس از آن آمد انواع مشاغل از جمله نخ کشیدن برگهای توتون وامثال خطوط برق ساختمان, بزرگراه, شستشو بطری و کار به عنوان یک مزرعه دست و یک درب-به-درب فروشنده.

پس از حضور در Butler County Community College در ال دردو کانزاس از 1954-1956, Hubbard مشغول به کار به عنوان یک معلم و در سال 1959 فرود یک کار با یک Safelite شیشه خودرو. نه سال بعد او راه خود را به رئيس جمهور از شرکت تحت رهبری او درآمد خود را افزایش یافت و از 7 میلیون دلار به 100 میلیون دلار. در سال 1978 او به دست آورد و دو شکست شیشه ای, شرکت ها و, تشکیل, خود, AFG صنایع که در ادامه برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده شیشه در آمریکای شمالی است.

در سال 1986 هوبارد که شروع به خرید اسب سه ماهه در سال 1969 تاسیس شده بسیار موفق 235 هکتار کریستال اسپرینگز مزرعه در پاریس, کنتاکی با شریک زندگی ادوارد Sczesny به عنوان یک محل برای بالا بردن و پرورش racehorses. همان سال هوبارد و همسرش تاسیس R. D. and Joan دیل هوبارد, پایه و اساس, است که پشتیبانی از هنر و فرهنگ, علوم انسانی, آموزش و پرورش جوانان و توسعه مراقبت های بهداشتی و دیگر علل مهم به زن و شوهر است. به تاریخ به بنیاد داده است بیش از 30 میلیون دلار به بورسیه های تحصیلی بود که بسیار مهم است به افسردگی دوران مطرح هوبارد که خانواده نمی تواند استطاعت به او را از طریق مدرسه.

هوبارد خریداری شده خود را برای اولین بار مسیر مسابقه رویدوسو داونز در نیومکزیکو در سال 1988 و در دهه 1990 او به عنوان مدیر عامل هالیوود در لس آنجلس پس از خرید بخشی از سهام این شرکت. او القاء شد به American Quarter Horse Hall of Fame در سال 2009 برای دستاوردهای خود را و تاثیر او در این صنعت است.

هوبارد و همسرش شروع به آمدن به Coachella Valley در سال 1970 برای اولین بار حل و فصل در لا کوئینتا. در سال 1992 آنها ساخته شده است یک خانه در Bighorn باشگاه گلف در پالم دزرت. با تشکر از رهبری هوبارد که در یک نقطه به عنوان خدمت این باشگاه و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آن را تبدیل به یکی از کشور های مسکونی خصوصی باشگاه گلف جوامع است. تا زمانی که مرگ او هوبارد خدمت در هیئت Bighorn مراقبت سخاوتمندانه سازمان غیر انتفاعی است که در ماه ژانویه اهدا تقریبا $500,000 در کمک های مالی به 66 محلی و سازمان های غیر انتفاعی.

هنگامی که طوفان کاترینا زده نیواورلئان در سال 2005 هوبارد که در حال حاضر شناخته شده بود برای استعداد خود را برای تبدیل غیر ممکن به این احتمال رسیده به Bighorn اعضای متعهد به مطابقت با کمک های مالی به دلار 500.000. به لطف ترکیب تلاش 1.5 میلیون دلار مطرح شد.

هوبارد نیز خوشحال برای به اشتراک گذاشتن خود را در فلسفه و جمع آوری کمک استعداد با دیگران است. هنگامی که نوعی گوسفند کوهی امریکایی مقیم سلبی Dunham یک بازمانده سرطان پستان می خواستم برای انجام کاری برای دیگر بیماران مبتلا به سرطان او به دنبال کمک از هوبارد. نتیجه این شد Bighorn بم (پشت یک معجزه) یک سازمان Dunham تاسیس است که پس از کمک میلیون ها دلار به آیزنهاور بهداشت لوسی کورچی مرکز سرطان. Dunham بود ممنون هوبارد ورودی.

“او یک مرد رویایی,” او گفت: در آن زمان. “او تا این حد به هیچ کس حتی نمی داند در مورد جمله (ارائه) مشاوره و زمان است.”

هوبارد 2015 زندگینامه “همه شما می توانید نگران فردا” به خوبی دریافت شد و شامل تعدادی از اساتید دانشگاه’ لیست از خواندن اختصاص داده. در این کتاب هوبارد مشترک با الهام از داستان های خود را در مورد تجارب حرفه ای به عنوان یک راه برای حمایت و تشویق کارآفرینان. موضوعات شامل اندازه تا رقبا انگیزه و استعداد به دست آوردن اعتماد مالی تصمیم گیرندگان و ماندن متمرکز بر فردا. خالص درآمد حاصل از طعمه اهدا شد به برنامه بورس تحصیلی برای Bighorn کارکنان و خانواده های آنان است.

هوبارد جان سالم به در با همسر و سه فرزند است.

هیچ اطلاعاتی در یادبود خدمات ارائه شده در این زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de