به دنبال آزمایش coronavirus?

Riverside County گسترش COVID-19 تست برای تمام ساکنان اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی برای درک بهتر گسترش این بیماری در این شهرستان است.

هر کسی می تواند آزمایش می شود از جمله کودکان و نوجوانان.

“ما می دانیم که کودکان آزمایش نشده تا آنجا که بقیه جمعیت گفت:” بروک فدریکو رودخانه شهرستان سخنگوی. “ما می خواهید برای دریافت یک ایده بهتر از حضور این ویروس در جامعه به ویژه در میان کودکان است.”

اما Federico گفت: این شهرستان دارای نه دستور و یا حتی توصیه می شود که افراد بدون علائم آزمایش می شود.

شهرستان در حال حاضر اجازه می دهد آن, او گفت: چون مردم در جامعه درخواست دسترسی گسترش یافته و مقامات در حال حاضر بر این باورند که آنها باید به اندازه کافی منابع برای انجام این کار است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به آزمایش coronavirus در شهرستان ریورساید.

چگونه به کتاب COVID-19 تست انتصاب

اولین, شما نیاز به تماس به کتاب قرار ملاقات. رزرو آنلاین تنها می تواند ساخته شده توسط ساکنان شهرستان زندگی می کنند که در 50 مایلی از شهر ریورساید در projectbaseline.com/COVID-19.

اگر شما یک Coachella Valley ساکن تماس (800) 945-6171 به کتاب قرار ملاقات.

800-شماره اجازه می دهد تا ساکنان به کتاب یک قرار ملاقات در هر دو Indio, Lake Elsinore, بلیت, پرریس و یا کنار رودخانه تست مکان.

تماس 800-شماره طول می کشد حدود 15 دقیقه در مجموع بین به احتمال زیاد 10 دقیقه نگه دارید و پنج دقیقه مکالمه.

شما باید آماده به ارائه اطلاعات زیر است:

 • نام
 • تاریخ تولد
 • آدرس
 • شماره تلفن
 • شماره امنیت اجتماعی (اطلاعات بیشتر در زیر)
 • آدرس ایمیل (اختیاری اما آن کمک می کند برای دسترسی به سوابق خود را)
 • وضعیت تاهل
 • اولویت های مذهبی
 • نژاد/قومیت
 • کارفرمای خود را اگر شما شاغل هستند و شغل
 • یک تماس اضطراری

شماره امنیت اجتماعی استفاده خواهد شد اجازه می دهد تا این شهرستان به دنبال پرداخت از یک فرد ارائه دهنده بیمه Frederico گفت. اما کسانی که بدون بیمه نخواهد شد و ساکنان بدون شماره امنیت اجتماعی هنوز هم می توانید کتاب یک قرار ملاقات.

در نهایت از شما خواسته خواهد شد که آیا یا نه شما باید علائم.

قرار ملاقات در دسترس است که حدود یک هفته از زمانی که با شما تماس. تاریخ های تعیین شده بر اساس soonest در دسترس بودن ترجیح تست و محل اقامت را در دسترس است.

این ساعت در Indio رانندگی تا محل 6:30 صبح تا 1 بعد از ظهر با توجه به دماهای بالاتر. ساعت در درایو دیگر مکان باقی می ماند 9:30 صبح تا 3 بعد از ظهر

چه اتفاقی می افتد در طول قرار ملاقات خود را?

در روز ملاقات شما خواهد شد درایو خود را به تعیین محل تست در یک زمان برنامه ریزی شده. شما نمی خواهد متهم برای تست.

شما نمی تواند انتظار برای خروج از اتومبیل خود را, اما به رول کردن پنجره زمانی که دستور اجازه می دهد تا مراقبت های بهداشتی کارگران به سواب بینی خود را. گرد و خاک چند ثانیه طول می کشد. روند کلی طول می کشد کمتر از 10 دقیقه Federico گفت.

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کارکنان بخواهید که شما را به نوعی از شناسایی برای انتصاب. اما شما هنوز هم می تواند آزمایش می شود حتی اگر شما لازم نیست که یک فرم شناسایی است.

یک چهره پوشش باید پوشیده شود در حالی که در تعامل و صحبت کردن با تست, کارکنان, Federico گفت. پوشش حذف خواهد شد برای جمع آوری گرد و خاک. با وجود کشف چهره خود افراد هنوز هم از آن محافظت شود به طور بالقوه ابتلا به بیماری به دلیل آزمایش کارکنان فصل کامل دنده محافظ از جمله ماسک و لباس و چهره سپر.

نتایج تست در دسترس هستند در سه تا چهار روز.

در اینجا چیزی است که تست نشان می دهد تا کنون

از سه شنبه 31,928 ساکنان شهرستان بوده و تست شده — فقط بیش از 1 درصد از جمعیت شهرستان.

Riverside County مقامات بهداشت افتتاح شد COVID-19 تست برای همه ساکنان در تاریخ 17 آوریل به عنوان بخشی از تلاش برای دریافت یک تصویر واضح تر از گسترش ویروس در سراسر منطقه است.

“ما در حال آزمایش مردم در حال حاضر زمانی که آنها بیمار, اما ما نیاز به درک چگونه COVID-19 مؤثر است افرادی که ممکن است به طور کلی احساس خوبی از جمله کودکان و نوجوانان گفت:” دکتر کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر. “این را به عنوان یک شاخص کلیدی برای درک چگونه آن را گسترش و دانستن که در آن مناطق ما از نگرانی در حال هنگامی که ما فکر می کنم اگر و چقدر به باز دوباره.”

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت

کروناویروس در Coachella Valley: نحوه گرفتن تست شده; که در آن برای پیدا کردن شهر و شهرستان اطلاعات

Riverside County تست شده است ساکنان در نرخ 1,288 آزمون اداره هر 100 ، 000 نفر است. این بیش از کلی دولت نرخ 760 آزمون در هر 100 ، 000.

این شهرستان را در اولویت تست می تواند به توضیح این واقعیت است که Riverside County نرخ عفونت 111 مورد در هر 100,000 ساکنان بالاتر از دولت رای از 73 تایید مورد در هر 100,000 نفر.

با این حال وخیم تاثیر coronavirus مشابه است. هر دو شهرستان ریورساید کالیفرنیا به طور کلی دیده می شود حدود سه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس عوارض در هر 100 ، 000 نفر است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de