به شمال یوکا ولی در جانسون دره چندین صخره نشستن در کنار بزرگراه 247 محبوب تفریح نقطه برای کوهنوردان.

اما سنگ ها نیز یک هدف برای گرافیتی خرابکاری. ترین نقاشی های دیواری مراجع صلیب-جاده های کشور در سفرهای با تاریخ از سال 2014 تا سال 2020 است. سایر برچسب ها عبارتند از نماد گروه هیپ هاپ Wu-Tang Clan صلیب های شکسته (که بسیاری از آنها نقاشی شده است بیش از و یا عبور کردن) بی حرمتی پیام و چنگ زدن به کیسه ای از شعار.

چه تغییر اخیرا در مورد گرافیتی پیام و افزایش شیوع در زمین فدرال.

یکی از سنگ بود به تازگی با برچسب “COVID-19 2020” و چهره غمگین از emoji.

میشل Van Der Linden, روابط عمومی افسر کالیفرنیا کویر منطقه از اداره مدیریت زمین گفت: جانسون دره منطقه می بیند یک مقدار عادلانه از گرافیتی اما دیده نشده و افزایش.

“(دفتر مدیریت زمین) اجرای قانون رنجرز بررسی و سند جدید ظهور و پل کارکنان نیز کار به حذف نقاشی های دیواری که ممکن است خفیف حذف رنگ می کند که تنزل سنگ خود” Van Der Linden گفت.

در سال های اخیر پارک ملی را تبدیل به هدف برای نقاشی های دیواری. در سال 2016 سن دیگو زن کیسی Nocket شد و محکوم به دو سال آزادی مشروط پس از خرابکاری تشکل های راک در هفت پارک های ملی از جمله پارک ملی دره مرگ.

بیش از یک دوره چهار ساله از 2010-14 بتن چهره بارکر سد در جاشوا تره ملی بنای تاریخی تخریب شد با نام اچ به بتن و رنگ اسپری بر روی سنگ.

جاشوا درخت پارک ملی نیز تخریب شده با نقاشی های دیواری در فوریه. هانا Schwalbe پارک رسانه های اجتماعی متخصص گفت: این پارک دارای نه به هر حال گزارش های اخیر از گرافیتی پس از آن به روی عموم بسته شده در تاریخ 1 آوریل.

‘استیو و بند دار بودند در اینجا’

پارک ملی دره مرگ مقامات در مارس خواست عمومی برای کمک به شناسایی یک خرابکاری و خواسته هر کسی که با آگاهی از اعمال غیر قانونی به تماس نوک خط. از بریتیش کلمبیا به نام عطف خود را در.

شناخته شده به عنوان “استیو” مرد سفر به پارک با سگ خود را بند دار در ماه ژانویه 2019 و ژانویه 2020 نوشتن “استیو و بند دار شد اینجا” بر روی سنگ به خوبی و سازه های تاریخی در دره اکو, Butte, دره Homestake خشک اردوگاه و محل اتصال میل لنگ.

“دلخراش است برای دیدن گنجینه های مانند دره مرگ پارک ملی آسیب دیده اعمال عمدی مانند این” سرپرست مایک رینولدز در بیانیه ای گفت.

این پارک به طور موقت بسته شده در مارس 4 با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. از طریق ترافیک مجاز در بزرگراه 190 و روز عبور جاده از بیتی و پارک رنجرز هنوز در حال گشت زنی در پارک.

اتهامات این حال باید در برابر استیو اما این مجازات می تواند شامل جریمه و/یا جبران اتهامات عنوان شده علیه.

بسیاری از مردم در حال محاکمه و مجرم از طریق پژوهش در عمل یا اعتراف Van Der Linden گفت: تاپیک خوب تا 1000 $و/یا حبس تا 12 ماه برای خرابکاری. اگر پل prosecutes عاملان به حد کمال از قانون است.

رهایی سنگ از برچسب ها

خرابکاری در هر ساختار با گرافیتی مزاحمت عمومی اما هنگامی که آن را انجام شده بر روی صخره یا چشم انداز صحرا روند به حذف آن دشوار است. آن نیاز به آموزش تایید تمیز کردن مواد و حمل تجهیزات سنگین به سایت های از راه دور. این نوع از تمیز کردن بیشتر انجام شده توسط داوطلبان است.

در برخی موارد, نقاشی های دیواری را می توان با کمک آب و فشار نازل اسپری. اما این روش خسارت گچ و آجر و آن را همیشه حذف رنگ کردن سنگ.

یک گروه از دانش آموزان از دانشگاه نیومکزیکو آمد به Joshua Tree National Park در سال 2014 برای بازگرداندن بارکر سد سد و حذف نقاشی های دیواری.

“پس بارکر سد ملی ثبت اماکن تاریخی ذکر شده ساختار ما نمی تواند با استفاده از قدرت شستن abrading, و یا دیگر روش های تهاجمی است که می تواند آسیب به سطح تاریخی ساختار” Schwalbe گفت.

زیست تخریب پذیر ژل به نام فیل دماغ شده است موفق تر است.

“حتی اگر ان دماغ فیل می تواند شگفتی انجام دهد, آن را هنوز هم نیاز به مقدار زیادی از گریس آرنج و صبر به حذف نقاشی های دیواری” Schwalbe گفت.

روش دیگر این است که dabbing رنگ اکریلیک در نقاشی های دیواری همسان تن از سنگ به پنهان کردن آن, اما آن را یک فرایند پیچیده است که نیاز به مهارت های فنی. Schwalbe گفت: آن را تنها انجام شده در این پارک در طول پارکر سد مرمت.

“ما می خواهیم برای تمیز کردن این’

صحرای موهاوی زمین اعتماد حفاظت از محیط زیست در جاشوا تره که با این نسخهها کار با اعضای جامعه محلی و ایالتی و فدرال سازمان هماهنگ است با داوطلبان به حذف نقاشی های دیواری در تعجب دره Landers و دره اپل. مایکل مورا مدیر توسعه و داوطلب خدمات گفت: MDLT انجام نداده است و تلاش های پاکسازی در جانسون دره.

“مردم به عنوان یک جامعه و یک کوهنورد گروه و یا یک سنگ نوردی گروه می گویند: “ما می خواهیم برای تمیز کردن این'” مرا گفت. “آنها به ما ارائه (حذف گرافیتی) محصول دستورالعمل در مورد نحوه درخواست یک محصول است که سازگار با محیط زیست است و ما به داوطلبان ما به کار همراه با این گروه به پاکسازی. ما به دنبال همراه با ارائه خدمات ما نیز انجام Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی و ارتقاء آن است.”

بهترین روش برای مبارزه با خرابکاری به نظر می رسد تمیز کردن تلاش. مرا گفت که هنگامی که یک سایت تمیز شده است تا آن را اغلب به سرعت پلید دوباره. اما دهانه توجه افول و در نهایت سایت خواهد ماند روشن است.

“آنچه که ما آموخته است که هنگامی که ما از بیرون رفتن و انجام پاکسازی است و نه دلسرد توسط مردم رفتن اما برای رفتن به عقب و پاک کردن دوباره. که به نظر می رسد ساخت یک تفاوت در مکان های مختلف” مرا گفت.

آسیب به محیط زیست

زیست محیطی تلفات از خرابکاری نیز طاقت فرسا و آن را نه فقط در نقاشی های دیواری داوطلبان در حال تمیز کردن.

“(خرابکاری) در حال stomping از طریق پوشش گیاهی بومی و آنها وجود دارد برای مدتی ساخت آتش در شب و آنها را ترک زباله خود را مانند قوطی های خالی و بطری.”

باستان شناسی خستگي و pictographs جا مانده از اجداد مادری آمریکایی ها در برخی از کویر تشکل نیز تخریب شده است.

“در مکان های خاصی است که یک بار مناطق مقدس به بومیان آمریکا و دیگر تحت مدیریتی اقتدار گاهی اوقات آن را پل زمین و یا آن را زیر آبشار دیگر سازمان های دولتی آنها محافظت نمی,” مرا گفت. “استفاده از مردم (کسانی که زمین) برای رفتن چسبیدن به نوشیدن و حزب. در آن زمان آنها را محو کردن آثار هنری بومی.”

با توجه به مرا بسته به نوع رنگ استفاده می شود مانند حلال و روغن یا لاک الکل بر اساس رنگ ان دماغ فیل نمی کند و همیشه در حال انجام این کار است.

برای ظریف کویر اکو سیستم فرایند تمیز کردن کار خرابکاری همچنین برگ های زیست محیطی و باید با دقت انجام شود.

“گاهی اوقات این چیزها انجام می شود که در آن ما در حال گرفتن نردبان و تلاش برای ترک تاثیر. ما تمرین ‘ترک هیچ اثری’ روزمره ما در حفاظت از محیط زیست کار می کنند اما در آن طول می کشد بسیاری از دست به حذف نقاشی های دیواری” مرا گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار Ian James استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net