برای بزرگنمایی کلیک کنید Mask up. - SCREEN GRAB FROM GOOGLE MAPS

درست همانطور که بسیاری از میسوری شروع بازگشایی زیر “من قوی بازیابی” طرح, عمده فروشی لوله Costco در حال برنامه ریزی به گام تا خود را برای محافظت از مشتریان و کارکنان.

توسط فرماندار مایک کشیش بخش خود پذیرش این ویروس هنوز هم در کمین, در فضاهای عمومی, اما متوقف نشده خطرناک خود را به طرح بازگشایی دولت است. برخی از مناطق محلی زیر کت و شلوار و ساکنان خود را خواهد شد در صورت قرار گرفتن در معرض به عنوان یک نتیجه بیش از حد از جمله تمام کسانی که مردم فقیر در سنت چارلز زندگی می کنند و بی پروا رهبری St. Charles County اجرایی استیو Ehlmann.

Costco کارکنان “ضروری” کارکنان به طوری که آنها مشغول به کار در کل همه گیر شجاعانه خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 بنابراین شما می توانید ذخیره کردن کاغذ توالت. بسیاری از آنها شده اند با پوشیدن ماسک و شروع مارس 4, آنها نیاز شما را به پوشیدن ماسک ،

مشتریان در هر سه سنت لوئیس منطقه محل از جمله سایت در کنکورد (4200 فرسوده Rd, St. Louis, MO 63128; 314-894-7950), منچستر (301 ارتفاعات بلوار Dr, منچستر, MO 63011; 636-686-7400) و سنت پیترز (200 Costco راه سنت پیترز 63376; 636-970-4004), باید نشان می دهد تا با ایمنی مناسب دنده شروع در روز دوشنبه.

از Costco.com وب سایت:

در صورت پوشش مورد نیاز

برای محافظت از اعضای ما و کارمندان موثر در مارس 4, همه Costco اعضا و مهمانان باید از پوشیدن چهره و پوشش است که پوشش خود را به دهان و بینی در تمام اوقات در حالی که در Costco. این شرط صدق نمی کند و برای کودکان با سن کمتر از 2 یا به افرادی که قادر به پوشیدن چهره و پوشش با توجه به وضعیت پزشکی.

استفاده از یک پوشش چهره دیده نمی شود باید به عنوان یک جایگزین برای اجتماعی فاصله. لطفا ادامه به رعایت قوانین در مورد فاصله مناسب در حالی که در Costco در محل. با تشکر از شما برای درک خود را و همکاری است.”

چند تغییرات اخیر اجرا شده اند در Costco مکان در سراسر کشور از جمله اجازه می دهد دسترسی ویژه برای ما سختکوش اولین پاسخ دهندگان.

دوباره از سایت:

اولویت دسترسی به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ

Costco است به طور موقت اجازه می دهد اولویت دسترسی به انبارهای ما در طول تمام ساعت باز برای Costco است که اعضای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان مانند افسران پلیس EMTs و آتش نشان. بهداشت و درمان کارگران (که شامل داروسازان و همه کارکنان بیمارستان با بیمارستان ID) و اولین پاسخ دهندگان که در حال حاضر یک Costco کارت عضویت و شناسایی رسمی از نقش خود اجازه خواهد داشت برای حرکت به جلو از هر خط برای ورود به انبار. فقط اعضا که با این معیار خواهد بود اجازه دسترسی اولویت.”

بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید و یا بعد از روز جنگ ستارگان فراموش نکنید که برای انجام بهترین خود را Darth Vader تصور و پوشیدن ماسک خود را. شستن دست های خود را ایمن ماندن و ممکن است نیروی با شما.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de