شهرستان کوچلا و Coachella Valley Unified School District خواهد خرید 3,000 شخصی نقاط بی سیم است که در خانه در این شهر و مناطق اطراف آن به اطمینان حاصل شود همه دانش آموزان به اینترنت دسترسی دارند در حالی که مدارس همچنان بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس مسئولان شهرستان روز دوشنبه اعلام کرد.

یعقوب Alvarez, Coachella دستیار به شهر, مدیر گفت: دستگاه ها توزیع خواهد شد به حدود 40 درصد و یا حدود 7000 از منطقه دانش آموزانی که دسترسی به اینترنت ندارد. منطقه فراهم می کند دانش آموزان با رایانه و تبلت برای استفاده در مدرسه اما برخی از دانش آموزان دسترسی به اینترنت ندارد و تلاش کرده اند به اقامت فعلی در حالی که تکالیف مدرسه کار دگرگون شده به آنلاین.

“آموزش و پرورش کلیدی است برای کمک به کودکان ما رسیدن به آینده ای بهتر برای خود گفت:” کوچلا شهردار استیون هرناندز. “این یکی از راه های این شهرستان می تواند پل شکاف دیجیتال و مطمئن شوید که هیچ دانش آموز می افتد پشت به دلیل عدم خدمات اینترنت.”

Coachella Valley Unified School District رئیس جمهور هیئت مدیره سیلویا باز اضافه شده است که دسترسی به اینترنت است “های لوکس است که در خارج از دسترس” برای بسیاری از شرق دره خانواده اما نقاط دسترسی به دانش آموزان به اطمینان حاصل شود آنها می توانند به “مشارکت در آموزش از راه دور برنامه ریزی تعیین شده توسط مدرسه منطقه.”

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور بسته شدن تمام شهرستان ریورساید مدارس و همچنین مهد کودک, منشور, مدارس, مدارس خصوصی و تمام کالج ها و دانشگاههای این شهرستان در مارس 13. در اصل قرار بود برداشته مارس 3, سفارش خود را بعد از آن گسترش از طریق ژوئن 19.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد در 28 آوریل کالیفرنیا که دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس های درس خود را به عنوان به زودی به عنوان در اواخر ماه جولای هر چند به احتمال زیاد با تغییرات Newsom گفت: او به عنوان مشخص شده در برنامه برای کاهش stay-at-home سفارشات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Newsom گفت: هیچ مقام رسمی تصمیم گیری ساخته شده اند اما او اذعان شده اند وجود دارد “یادگیری زیان” به عنوان پدر و مادر به دنبال برای تدریس به کودکان خود را از خانه از آنجا که اکثر مدارس و کلاس های درس بسته در اواسط ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

بیشتر: احتمال مدارس باز در جولای باعث موج اضطراب,’ احساسات مخلوط برای مربیان محلی, پدر و مادر

مدارس و خانواده ها باید تلاش برای انطباق به در خانه آموزش و کسری بودجه شده است و حتی بیشتر در خانه بدون نیاز به فن آوری و یا که در آن پدر و مادر ضروری کارگران که در خانه انجام دهید صفحه اصلی-تحصیل او گفت:.

“که یادگیری از دست دادن بسیار واقعی” Newsom گفت. “اگر ما می توانیم شروع سال تحصیلی, کمی زودتر, شاید ما می تواند کمک کند که شکاف است.”

قبلی گزارش توسط Risa جانسون کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de