کیپ ژراردو آتش سوزی مشکوک در حال حاضر چهره های تغذیه اتهامات در مرکز اسلامی آتش

برای بزرگنمایی کلیک کنید Investigators say Nicholas Proffitt is the man recorded in this surveillance video still photo. - COURTESY CAPE GIRARDEAU POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد کیپ ژراردو پلیس
  • محققان می گویند نیکلاس Proffitt است ثبت شده در این نظارت تصویری هنوز هم عکس.

مظنون در کیپ ژراردو مسجد آتش سوزی است که در حال حاضر رو به فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

یک روز پس از 42 سال سن نیکلاس Proffitt شد متهم در شهرستان جکسون, دادگاه با آتش سوزی سرقت و صدمه به اموال انگیزه تبعیض ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق میسوری اعلام کرد ex-con نیز صورت فدرال آتش سوزی شارژ.

با توجه به فدرال دادستان Proffitt ثبت شد در 4:50 صبح توسط مرکز اسلامی کیپ ژراردو را دوربین های مدار بسته به عنوان او شکست یک پنجره رفت داخل پخش برخی از مرتب کردن بر اساس سرعت بخشیدن به اطراف و روشن آن را به آتش کشیدند.

این آتش سوزی باعث خسارت عمده به ورود و گسترش به داستان دوم. این مرکز به خانه چندین خانواده که مجبور به فرار از صبح زود آتش. همه فرار با خیال راحت.

به عنوان Riverfront Times گزارش Proffitt بازداشت شده است دو بار قبل از اینکه برای حمله به مراکز اسلامی: یک بار در سال 2005 در دیربورن میشیگان و یک بار در سال 2009 برای متلاشیکننده ویندوز در همان مرکز در کیپ ژراردو. او محکوم به سه سال زندان برای 2009.

دولت اتهامات اخیر آتش سوزی ادعا Proffitt شد انگیزه تعصب علیه مسلمانان است. آتش آمد و در اولین روز از ماه مبارک رمضان و اف بی آی و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره پیوست محلی پلیس در تحقیقات.

“واقعیت این آتش سوزی آسیب دیده و محل عبادت در ماه رمضان است به خصوص مضر” نماینده ویژه مسئول ریچارد کویین از FBI سنت لوئیس بخش در بیانیه ای گفت. “حفاظت از حقوق مدنی از همه آمریکایی ها صرف نظر از رنگ و یا creed یکی از اولویت های اصلی از اف بی آی است.”

Proffitt منتقل شده به زندان فدرال با توجه به سوابق دادگاه.

آنلاین جمع آوری کمک برای مرکز اسلامی کیپ ژراردو مطرح کرده بود بیش از $128,000 با شب چهارشنبه.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر