خورشید صحرا می خواهد به داستان مراقبت های بهداشتی کارگران که در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

ما می خواهیم به صحبت با پرستاران و پزشکان و درمانگران تنفسی اورژانس پاسخ و بیشتر — هر کسی که در صنعت مراقبت های بهداشتی است که همچنان به نشان می دهد تا کار را به صرفه جویی در زندگی می کند و حتی به عنوان تهدیدی برای زندگی خود را رشد می کند.

ما می دانیم که روز خود را طولانی هستند. ما می دانیم که در هفته های آینده خواهد شد با هر دو غمگین و زیان و پیروز بهبود. ما می خواهیم به شنیدن در مورد تجارب خود را.

افزایش برنامه های: Riverside County بیمارستان انتظار می رود به آمار ظرفیت در اواسط ماه آوریل

‘من فقط تا بیمار من نمی توانستم حرکت’: کالیفرنیا coronavirus لیست بیمار ‘پرچم قرمز’

ما همچنین می خواهند بدانند: آیا شما احساس امن در محل کار ؟ آیا شما از این محافظ تجهیزات شما نیاز دارید ؟ آیا شما دیده می شود چیزی است که مشکلات شما ؟ آیا چیزی وجود دارد که شما احساس می کنید ما باید بررسی کنید ؟

در اینجا چند راه برای تماس با آفتاب صحرا به عنوان امن و ناشناس به عنوان امکان پذیر است:

اگر شما نکته است حساس

  • ساده ترین و مستقیم ترین راه برای تماس با ما توسط ایمیل آفتاب صحرا خبرنگار بهداشت نیکول هیدن در Nicole.Hayden@desertsun.com. شما همچنین می توانید تماس بگیرید یا متن خود را در (810) 210-1561.
  • شما می توانید با پر کردن یکی از نکته ما اشکال از طریق گوگل. ما باید یک نکته فرم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و یکی از اعضای جامعه. نیکول مدیریت ارسالی عبور می کند و بر نکات مربوط به خبرنگاران و سردبیران.

اگر شما نکته حساس است

  • WhatsApp: شما می توانید رسیدن به نیکول در واتساپ در +1 (810) 210-1561. واتساپ رایگان برنامه پیام رسانی است که اجازه می دهد تا به صورت end-to-end encryption. تنها فرستنده و گیرنده می تواند پیام های خوانده شده. در حالی که کاربران می توانند با محدود کردن برخی از اطلاعات حساب مشترک با Facebook (که دارای برنامه) WhatsApp ثبت شماره تلفن و فراداده از جمله پیام مهر.
  • سیگنال: نیکول را می توان از طریق سیگنال در +1 (810) 210-1561. سیگنال رایگان برنامه پیام رسانی است که اجازه می دهد تا به صورت end-to-end encryption. این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا برای یک پیام به حذف از گیرنده و فرستنده همراه, پس از آن خوانده شده است, پس از یک مقدار مجموعه ای از زمان. برای حفظ حریم شخصی ما توصیه قرار دادن نیکول شماره تلفن به طور مستقیم به نرم افزار جای خود را به کتاب آدرس تلفن. علاوه بر این برنامه اجازه می دهد تا ما را به دیدن شماره تلفن خود را; اگر شما نمی خواهید ما را به دریافت خواهید کرد که اطلاعات ما نشان می دهد با استفاده از گوشی های مختلف.

اگر شما نکته بسیار حساس

آفتاب صحرا کارکنان به طور معمول کار خارج از اتاق خبر در 750 N. Gene autry نوین در پالم اسپرینگز که در آن ما می توانید دریافت راهنمایی از طریق پست.

اما از آنجا که بسیاری از کارکنان ما این است که کار از خانه در طول همه گیر وجود خواهد داشت طولانی تر از حد طبیعی تاخیر در دریافت هر گونه راهنمایی و یا سوالات طریق پست فرستاده می شود. اگر شما نکته ضروری است, لطفا در نظر بگیرید یکی از گزینه های بالا.

آنچه ما به دنبال راهنمایی

  • این نکته باید اسناد و مدارک یا شواهد حمایت از ادعای خود را. این می تواند شامل مستندات, ایمیل, نامه, عکس, متن, گزارش, et cetera.
  • این نکته باید به ما بگویید که اگر این حادثه جدا و یا بخشی از یک روند بزرگتر; اگر دومی لطفا کمک به ما در درک متن بزرگتر از این مسئله است.
  • این نکته به وضوح باید غیر روحانی کردن یک جدول زمانی وقایع اگر شما بر این باورند کسی که باید پاسخگو باشند و که در آن ما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر.
  • این نکته باید خاص و مختصر است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de