گزارش: ایالات متحده باز می تواند حرکت به چاه در این سال

BNP Paribas Open عمده بود رویداد ورزشی بین المللی به انصراف از میان گسترش سریع coronavirus در اوایل ماه مارس. در یک بیانیه مدیر مسابقات تامی هاس گفت که سازمان را در نظر تغییر زمان این رویداد برای بعد از آن در سال, در صورت امکان.

به نظر می رسد ممکن است بیش از آن است که در آینده به چاه بعد از این سال.

مایکل میل زدن به تازگی منصوب مدیر اجرایی انجمن تنیس ایالات متحده گفت: در این هفته در مصاحبه ای با داخل تنیس مجله که ممکن است ایالات متحده باز می تواند نقل مکان کرد و به چاه و می تواند در ماه نوامبر.

“هیچ چیز را از روی میز” میل زدن گفت: این مجله در مارس 30 مصاحبه.

میل زدن اضافه شده است که او انتظار دارد به دانستن بیشتر در ماه ژوئن. او گفت: ممکن است هنوز هم به بازی بازی های گرند اسلم رویداد در نیویورک در ماه سپتامبر مانند همیشه اما بدون طرفداران در حال حاضر.

بازی در خالی آرنا ممکن است ایده آل, اما, با توجه به اهمیت ایالات متحده باز یکی از تنیس’ چهار سالانه رشته — داشتن آن اتفاق می افتد چیزی است که مهم است.

اما اگر احتمال وجود دارد که پناهگاه در محل سفارشات به زودی می تواند برداشته شود در کالیفرنیا, ساخت این امکان را برای مردم به حضور در رویدادهای ورزشی دوباره حرکت این رویداد وجود دارد به نظر می رسد به عنوان یک گزینه بهتر است. این Indian Wells Tennis Garden است که خانه را به یک 16,000 صندلی ورزشگاه — دومین تنیس-محل خاص در کشور می تواند جمعیت زیادی که قابل توجه است انگیزه های مالی.

با این وجود “هیچ تصمیم رسمی ساخته شده است در مورد Indian Wells” میل زدن گفت. “هر آنچه که ما انجام خواهیم باید آن را در تراز با صاحبان Indian Wells و ATP و WTA.”

بیشتر: ویمبلدون به دریافت $141 میلیون pandemic پرداخت

بیشتر خواهد تنیس افسانه باب و مایک برایان دریافت sendoff آنها سزاوار است ؟

تور جهانی تنیس برنامه آورده شده است به توقف حداقل تا جولای و Roland Garros و ویمبلدون لغو شده است برای سال. بعدی رویداد بزرگ خواهد بود که ایالات متحده باز کردن و میل زدن گفت: با توجه به گزارش USTA می خواهد به میزبان نهایی رشته تنیس فصل است.

او گفت: USTA جمهور پاتریک Galbraith صحبت با رئیس جمهور تهمت و رهبران چند عمده ایالات متحده ورزشی لیگ این هفته در تلاش برای درک این مراحل است که باید نسبت به re-opening, رویدادهای ورزشی در سراسر کشور است.

“همه ما می خواهیم آمریکا به اتفاق می افتد و ما آماده برای کمک به با افزایش (coronavirus) تست و برای کمک به بازیکنان در داخل و خارج از کشور” گفت: میل زدن.

میل زدن اضافه شده که سه اولویت های USTA سلامت و رفاه از بازیکنان کارکنان و طرفداران; فوتبال; و مالی تاثیر لغو این رویداد است.

با نیویورک تبدیل شدن به کانون کروناویروس در آمریکا و کالیفرنیا با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مجموعه برای بلند کردن یک پناهگاه در محل سفارش در روزهای آینده و یا هفته حرکت آمریکا به هند چاه برای تلفن های موبایل مانند یک طرح عملی.

این امر می تواند یک مزیت برای محلی Coachella Valley اقتصاد را از دست داده است حدود 400 میلیون دلار در درآمد گردشگری که BNP Paribas باز شد و ناگهان به نام خاموش در مارس 8, آستانه شروع آن تاریخ به دلیل نگرانی از گسترش این بیماری همه گیر.

دو برابر بازیکن مصاحبه Krawczyk ، که از رانچو مایراج همراه با چند برجسته حرفه ای تنیس روی چهره زندگی می کنند که در دره قبلا ابراز شک و تردید در مورد ادامه تور در سال 2020 است.

اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که آنها می توانید ببینید یکی از بزرگترین وقایع سال آمد به حیاط خلوت خود.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر