پس از خالی برای ماه سابق Kmart در دزرت هات اسپرینگز در حال حاضر خواهد شد به سازمان پژوهش های علمی, شهرستان, مقامات گفت.

سلطنتی زمرد, دارو, است که مدیریت تیم است که در سن دیگو یک امضا اجاره نامه با گزینه برای خرید ساختمان در گوشه ای از نخل درایو و دو دسته کف دست, دنباله, با توجه به شهر. این شرکت نیز به دست آورد این سایت در نزدیکی ساختمان است و با بودجه 15 میلیون دلار برای ساخت یک دفتر مرکزی شرکت وجود دارد.

آنها برنامه سابق Kmart ساختمان تحقیق و توسعه سایت است که خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد nonaddictive داروها برای انواع بیماریها مانند درد و مخدر اعتیاد به آپنه خواب و اختلال استرس پس از سانحه, شهرستان, مقامات گفت.

علامت Crozier, یک پاسخ اول و جانباز تاسیس سلطنتی زمرد داروسازی در سال 2017.

“این ماموریت ما این است برای کاهش اثرات PTSD و سلامت دیگر عواقب جانبازان و اولین پاسخ دهندگان تجربه با ایجاد بی خطر و موثر, داروهای” Crozier در بیانیه ای گفت.

این شرکت در حال حاضر قرارداد با دولت فدرال است و تنها شرکت تجاری با یک کانابینوئید های مرتبط با GSA مجوز با توجه به شهر. کانابینوئیدهای هستند مواد شیمیایی منحصر به فرد به گیاه شاهدانه با توجه به دانشگاه واشنگتن است.

کسب و کار امیدوار به استخدام بیش از 50 نفر در اواخر تابستان برای تحقیق و توسعه کار قبل از رشد به 90 کارکنان. این شرکت همچنین مایل به استخدام دفتر مرکزی شرکت کارکنان است که می تواند در حدود 100 نفر است.

برای شروع عملیات جدید مدیریت تیم نقل مکان از سن دیگو.

Crozier در بیانیه ای گفت که او را از اولویت استخدام به صورت محلی.

“ما اذعان Coachella Valley و به خصوص ساکنان کویر چشمه های آب گرم به عنوان نوع استعداد مورد نیاز برای موفقیت در ماموریت شرکت,” او گفت:. “ما هیجان زده برای تسهیل رشد جامعه محلی است.”

هنر: آیا شما دیده می شود coronavirus قلاب دوزی هنر در صحرا ؟ دیدار با دزرت هات اسپرینگز ‘نخ بمب افکن” که باعث می شود آن را

پناهگاه: کلیسا برای ساخت سرپناه بی خانمان در نزدیکی چشمه های آب گرم کویر; نیاز به جمع آوری پول $500,000

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de