کره شمالی و کره جنوبی رد و بدل تیراندازی روز یکشنبه در سراسر منطقه غیرنظامی (DMZ) که به شدت محافظت مرزی میان دو کشور برای اولین بار پس از 2017. وجود دارد هیچ گزارشی از صدمات داشتن پدید آمده از عقب و جلو.

با توجه به کره جنوبی Yonhap News Agency, کره شمالی اخراج اول — معلوم نیست چه چیزی باعث این عکس اما وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در ABC این هفته که “ما فکر می کنیم کسانی که اتفاقی.” یک کره جنوبی دفاع رسمی به اسوشیتد پرس گفت که این کشور نیز معتقد است این عکس به احتمال زیاد نه یک محاسبه و تصمیم گیری است.

کره جنوبی نظامی گزارش داد که گلوله از کره شمالی را لرزاند کره جنوبی گارد پست در مرکز شهر مرزی از Cheorwon در صبح روز یکشنبه. کره جنوبی اخراج برگشت با 20 عکس های هشدار دهنده و سپس با ارسال هشدار, پخش با توجه به کره جنوبی ،

مقامات کره جنوبی بر این باورند که احتمال تلفات در شمال بعید است پس از هشدار روسیه به سرزمین خالی از سکنه. کره جنوبی پرسنل نظامی هستند و آسیبی نرساند.

اسوشیتد پرس نیز گزارش داد که کره شمالی پاسخ داده است و در عین حال به کره جنوبی هشدار در مورد تلاش برای جلوگیری از تشدید. تا کنون وجود دارد هیچ نشانه ای از غیر معمول سربازان جنبش در شمال.

تیراندازی ارز می آید تنها چند روز پس از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, به نظر می رسد عموم برای اولین بار در کشور در 21 روز — یک فقدان قابل توجه از چشم های عمومی است که هم زده شایعات که او مریض بود و یا شاید حتی مرده است. و به عنوان بورسی را Alex Ward توضیح داد: در روز جمعه ممکن است هرگز روشن شود که چرا او از دست رفته بود:

در طول این آخرین ناپدید شدن وجود دارد گزارش های تایید نشده که او می خواهم عمل جراحی قلب قرار گرفته بود و recuperating — و شاید که او به شدت بیمار بود به دلیل عوارض ناشی از عمل جراحی است.

اما آن را برای رفتن به نزدیکی غیر ممکن است برای تایید این اطلاعات به عنوان کیم سلامت یکی از مهمترین و حسد محافظت اسرار در کشور است. به جای کیم تقریبا قطعا می خواهد به تغییر موضوع و نشان دادن در یک کارخانه کود به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است که یک راه برای انجام درست آن.

آیا فعالیت در مرز است و در همه مربوط به این ظهور نیست, روشن,, اما, دوباره, ما و کره جنوبی با هوش به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی نمی شد یک محاسبه حرکت می کند به خصوص با توجه به این که وجود ندارد بسیاری از مبادلات در DMZ — و هیچ مرگبار آنهایی که در سال های اخیر است. آخرین بار تیراندازی شکست در امتداد مرز در سال 2017 بود که کره شمالی به ضرب گلوله در یک صهیونیست در حال فرار به سمت جنوب که جان سالم به در برد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de