سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا - شرکت مهاجرتی

مزایای ثبت شرکت در اروپا همسر رسمی به کسی اطلاق می شود که نام ایشان در شناسنامه زوجه وجود داشته و عقدنامه رسم

توسط NEWSOULS در 8 تیر 1400

مزایای ثبت شرکت در اروپا

همسر رسمی به کسی اطلاق می شود که نام ایشان در شناسنامه زوجه وجود داشته و عقدنامه رسمی موجود باشد. موج های اخیر مهاجرت به دلیل درگیری های موجود در خاورمیانه، شمال آفریقا و همچنین مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت در اروپا سایر ملل فقیر و بی ثبات فشارهای سیاسی و بستر فوقالعاده عالی برای ثبت شرکت در اروپا سبب می گردد که سرمایه گذاران برای ایجاد کسب و کار و ثبت شرکت به کشورهای اروپایی مراجعه نمایند.

ازطرفی موقعیت استراتژیک این کشور در اروپا و همچنین امکان برقراری و توسعه ارتباطات مالی و تجاری با سایر کشورهای جهان از جمله مزایایی است که از ثبت شرکت در اروپا در آلمان نصیب متقاضیان خواهد شد. به صورتی که در زمان و تعدادی محدود برای تکمیل بودجه و یا مسایل مالی اقدام به راه اندازی این سیستم می شود. اگر شما از تمکن مالی خوبی برخوردار هستید میتوانید از طریق سرمایه گذاری در کشورهای مختلف اروپا به اقامت برسید .

اگر فرد دارای ایده ای جدید یا سود آور باشد بسیاری از کشور ها با استفاده از بسته های تشویقی که دارند مقصد خوبی برای فرد میباشند ثبت شرکت در اروپا البته در این میان ایجاد شرکتی که به عنوان زیر مجموعه شرکتی بزرگتر باشد هم هزینه های ثبت را بسیار پایین میآورد و هم هزینه مالیت را به حد قابل قبولی کاهش میدهد.

این موضوع نشان میدهد که شما باید حتما پیشاز هر اقدامی بدانید که قصد راهاندازی چه نوع شرکتی را دارید. این روش ساده ترین و بهترین نوع شرکت در اروپا می باشد. اگرچه ایالت اروپا سیاست های خاصی که توافق نامه شنگن نامیده می شود را در خصوص ثبت شرکت در اروپا مهاجران به کار می گیرد.

مراحل ثبت شرکت در اروپا

  1. برای مهاجرت به اروپا راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی از طریق ثبت شرکت و همچنین ویزای کار در اروپا می باشد.
  2. این قاره با بیش از حدود ۷۳۰ میلیون نفر تشکیل دهنده حدود ۱۱ درصد از جمعیت جهان را دارد.
  3. از تخمینهای متعدد بهنظر میرسد هزینههای عمومی حدود 3 هزار یورو خواهد شد. قاره اروپا بیش از ۱۰ میلیون کیلومتر مساحت دارد و به اندازه ۶٫۸ درصد از مساحت کره زمین را در بر می گیرد.

ثبت شرکت در اتحادیه اروپا

برای ثبت شرکت در کشورهای مختلف قوانین متفاوتی وجود دارد و هر کشوری نیز برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت مناسب نیست. همچنین مخاطبان محترم می توانند از طریق سایت موسسه حقوقی و  ثبت شرکت در اروپا مهاجرتی لگال آر ای ال Legal REL به مطالعه مقالات برتر در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف بپردازند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دریافت اقامت بعد از ازدواج، اقامت اسپانیا و اقامت آلمان (قسمت الحاق به خانواده) را مطالعه کنید.

در این مورد اقامت اتریش و اقامت اسپانیا و اقامت پرتغال را مطالعه نمایید. این شاخص ها کمک می کنند تا بتوان آن کشور را از لحاظ اقتصادی و شرایط سرمایه گذاری برای ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا مورد بررسی دقیق قرار داد. اقتصاد سرمایه گذاری مختلط اسپانیا سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان، پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد بزرگ منطقه یورو می باشد.

تمامی کشورهای اتحادیه اروپا از این طریق، اقامت اروپایی صادر می کنند. اعتبار بالای سیستم بانکی و موقعیت جغرافیایی این کشور که امکان دسترسی به بازارهای اروپا و همچنین تجارت بین المللی را آسان کرده است باعث شده تا سرمایه گذاران جذب این کشور می شوند. 1. معتبر بودن مدارکی که شخص ارائه کرده است . پساز تعیین و دریافت تأییدیه نام شرکت، باید به فکر افتتاح حساب در یکی از  ثبت شرکت در اروپا بانکهای رسمی این کشور باشید؛ سپس نوبت به ارائه طرح تجاری شما میرسد.

ثبت شرکت در اروپا و اخذ اقامت

در این سایت کشورهایی که در مورد آن ها خدماتی توسط این موسسه ارائه می شود در دسته بندی هایی مشخص شده اند. همچنین تماس و دریافت مشاوره رایگان با موسسات مهاجرتی نیز روش دیگری برای کسب اطلاعات مورد نیاز درباره کشور مقصد می باشد. برای کسب ثبت شرکت در اروپا اطلاعات بیشتر از مهاجرت به اروپا کافیست با موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal RELت ماس بگیرید یا سوالات خود را در زیر همین مقاله یادداشت نمایید. 

 

این دسته بندی های مهاجرتی و اقامتی شامل: مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق ثبت شرکت، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اقامت از طریق ازدواج و تابعیت از طریق تولد می باشد. از جمله استانداردهای سرمایه گذاری که باید در هنگام بررسی شرایط اقتصادی یک کشور مورد توجه قرار داد شامل؛ثبت شرکت در اروپا نرخ مصادره اموال، نرخ کنترل فساد و … این شاخص نشانگر این است که چند درصد از مبلغ درآمد شرکت ثبت شده را باید به عنوان مالیات به دولت آن کشور پرداخت کرد. میزان مالیات در کشور گرجستان بسیار کم تر است. هدف از تاسیس این شرکت باید مشخص و به تایید کشور موردنظر برسد . در این روش شما در ابتدا باید اقامت موقت کشور مقصد را دریافت نمایید. یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مورد کشور ثبت شرکت در اروپا مقصد باید بررسی شود، استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور است. بعد از ۵ سال از اخذ اقامت موقت شما کارت اقامت دائم اروپا را دریافت نموده و می توانید بعد از ۳ سال به شرط آشنایی نسبی به زبان، تاریخ و تمدن کشور مقصد و همچنین قوانین اجتماعی، نسبت به دریافت پاسپورت اقدام نمایید. شرط ثبت شرکت در برخی از کشورهای اروپایی ثبت شرکت در اروپا به این صورت است که باید یک سال اول شرکت به نام یک فرد مقیم آن کشور باشد و سپس به نام فرد دیگری منتقل شود .