جایپال از جدا شدن از استراتژی مترقی دفاع می کند

[ad_1] شروع شد به عنوان شجاعت تصادفی در حالی که رهبران مجلس نمایندگان در 5 نوامبر در تلاش برای دستیابی به تو

توسط NEWSOULS در 30 آذر 1400
[ad_1]

شروع شد به عنوان شجاعت تصادفی در حالی که رهبران مجلس نمایندگان در 5 نوامبر در تلاش برای دستیابی به توافق نهایی در مورد قانون بهبود بهتر و لایحه زیرساخت‌های دو حزبی تشکیل جلسه دادند، ویپ اکثریت مجلس نمایندگان، جیمز کلیبرن، DS.C، پیشنهاد کرد که گروه سیاه پوست در کنگره ممکن است برای شکستن بن بست بین گروهی از حامیان به رهبری جاش گاتهیمر نماینده مجلس و گروه مترقی کنگره به رهبری جمهوری پرامیلا جایاپال مفید است.

این پیشنهاد خارج از کنترل توسط خدمه گوتهیمر رد شد، کلیبرن بعداً به متحدانش گفت و Black Caucus در یک کنگره در حال تغییر به عنوان نامناسب حذف شد. قفقاز که قبلاً به عنوان وجدان کنگره شناخته می شد، در سال 1971 توسط 13 عضو تأسیس شد و قدرت خود را از میراث جنبش حقوق مدنی و توانایی آن برای صحبت با یک صدا و رای دادن به عنوان یک بلوک می گیرد. این وحدت در دو دوره انتخابات اخیر و در بحبوحه مبارزات نسلی و ایدئولوژیک در انتخابات مقدماتی حزب شکسته شده است.

Clayburn دیسا را ​​به عنوان یک چالش در نظر گرفت. پس از جلسه، کلیبرن خشمگین با رهبری CBC تماس گرفت و به جویس بیتی، نماینده ماکسین واترز و دیگران درباره بی احترامی به نمایندگی از گروه گفت. او گفت که آنها باید ثابت می کردند که مظنونان اشتباه می کنند. اینکه چقدر این بی احترامی واقعی بود و چقدر آن را برای ایجاد انگیزه در CBC ایجاد کرد، موضوع بحث است، اما تأثیر آن واضح است. بیتی قول داد که گروه به سرعت ادامه خواهد یافت. کمی قبل از ساعت 2 بعدازظهر، او به نمایندگی از استفن هورسفورد، D-Nev. شیلا جکسون لی، دی-تگزاس؛ و دیگران دفتر کلیبرن را ترک کردند و به خبرنگاران گفتند که گروه از تلاش‌ها برای تقسیم این دو لایحه حمایت خواهد کرد، اگرچه گروه هنوز در مورد این موضوع گرد هم نیامده است.

بیتی به سرعت جلسه گروه را برنامه ریزی کرد و از گروه خواست از استراتژی رهبری حمایت کند و به اعضا گفت که اعتماد به Clyburn و CBC در خطر است. این نشست با گردهمایی دیگری از کنگره قفقاز مترقی همپوشانی دارد، که در آن همان موضوعاتی را مورد بحث قرار می دهد که برخی از اعضایی که در هر دو قفقاز خدمت کرده اند در حال حرکت به جلو و عقب هستند.

نماینده امانوئل کلیور، D.M. پیشنهاد کرد که قفقاز پشت سر کلیبورن و رهبری متحد شود و هورسفورد که در جلسه کلیبورن نیز حضور داشت از او حمایت کرد. نمایندگان کوری بوش، آیاانا پریسلی، بانی واتسون کلمن و ایلهان عمر با این استراتژی مخالفت کردند و خواستار پس گرفتن این پیشنهاد شدند، که در نهایت انجام شد. هیچ رأیی گرفته نشد. یکی از اعضای CBC گفت: "ما قاطعانه بودیم که توافقی وجود ندارد، اما آنها همچنان بیانیه ای صادر کردند."

بیتی از جلسه CBC به جلسه CPC سفر کرد، جایی که مجمع مترقی هنوز در آنجا جلسه داشت. او در خارج از راهرو به خبرنگاران گفت که به ابتکار خود عمل کرده است، اما ظاهراً توسط یک دستیار ارشد نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، همراهی شده است.

او به طرز ناخوشایندی بیرون ایستاد، زیرا از ورود او به این دلیل که فقط اعضای CPC می توانند در جلسه شرکت کنند، منع شد. "من فکر می کنم این اشتباه بود که CPC گفت و گوی بهتری با CBC و یک استراتژی مشترک نداشت. یکی از اعضای CPC گفت: «وادار کردن جویس بیتی در بیرون منتظر ماندن برای روی آوردن به CPC، مغرور و اشتباه بود.

با این حال، یک غیرعضو اجازه داشت از طریق یک سخنران به عضویت بپیوندد: جو بایدن. یک هفته قبل، پس از گفتگوهای طولانی با سناتور دموکرات جو منچین، و به دنبال آن تلاش موفقیت آمیز CPC برای حفظ خط و حفظ این دو لایحه، دولت بایدن چارچوب جدیدی را منتشر کرد که مانچین آن را تحسین کرد.

در طول جلسه CPC، بایدن از گروه التماس کرد که او را در لایحه زیرساخت پیروز کنند و از آنها خواست باور کنند که او تعهدی از طرف مانچین برای بهبود ساختن مجدد دارد. روز قبل، مانچین در برنامه Morning Joe MSNBC ظاهر شد و گفت که با سقف 1.75 تریلیون دلاری موافق است.

یک مقام مترقی مجلس که خواست نامش فاش نشود تا آزادانه با The Intercept صحبت کند، گفت که مترقی‌ها همچنین با فشار دموکرات‌ها مواجه شدند که باخت در انتخابات نوامبر را عامل به تاخیر انداختن لایحه زیرساخت‌ها می‌دانستند. سنسورهای دموکرات مارک وارنر و تیم کین از ویرجینیا می گویند که تری مک آلیف، نامزد حزب، می توانست در رقابت فرمانداری پیروز شود، اگر چارچوب قبلاً به قانون امضا شده بود.

این منبع گفت: «پس از انتخابات نوامبر، زمانی که دموکرات‌ها در تشکیلات با صدای بلند ترقی‌خواهان را مسئول ضررهای خود می‌دانستند، هر یک از جناح‌های دستگاه حزب با حزب کمونیست چین مخالفت کردند و مصمم بودند که لایحه زیرساخت‌های دو حزبی را خود تصویب کنند.»

حتی پس از فراخوان بایدن، به گفته مردم مجلس، بیش از دوجین دموکرات همچنان بدون اعتماد به سخنان مانچین آماده رأی مخالف بودند. با این حال، جایپال گفت که CPC هر کاری که ممکن است انجام داده است و به جمع حاضران گفت که از بازی رئیس جمهور حمایت خواهد کرد. عمر، تازیانه حزب کمونیست چین، همچنان اصرار داشت که قفقاز خط را حفظ کند، اما با رئیس قفقاز که در کنار بایدن بود، مقاومت فروپاشید.

با این حال، این که آیا دموکرات ها در مجلس نمایندگان رای داشتند یا خیر، همچنان یک سوال باز باقی می ماند و پنج عضو این گروه - عمر، بوش، الکساندریا اوکاسیو کورتز، رشیده طلیب و جمال بومن - گفته اند که مخالف خواهند بود. اوکاسیو کورتز در آن شب به The Intercept گفت: «من نیستم. "این بی معنی است."

بدون این پنج نفر، پلوسی به آرای جمهوری‌خواهان نیاز داشت و رهبری جمهوری‌خواه قبلاً گفته بود که دموکرات‌ها را مجبور می‌کند تا قبل از اینکه جمهوری‌خواهان بتوانند کمک کنند، به تنهایی از آستانه اکثریت عبور کنند. اما اندکی پس از شروع رای گیری، چندین جمهوری خواه میانه رو رای مثبت دادند و از تصویب این لایحه اطمینان یافتند. آیاانا پریسلی نماینده در نهایت به هم تیمی هایش در رای مخالف آنها پیوست.

حزب کمونیست چین در ازای آرای خود، از تیم گوتهیمر تعهد گرفت که اگر تحلیل دفتر بودجه کنگره به ارزیابی کاخ سفید نزدیک شود، آنها به انتقال لایحه به سنا رأی خواهند داد. باند گوتهیمر به این وعده عمل کرد و در اواسط نوامبر این لایحه در دست سنا بود. ماه بعد، مانچین با کاخ سفید مذاکره کرد.

چهارشنبه گذشته، کاخ سفید بیانیه‌ای صادر کرد و منچین را مسئول این تاخیر دانست که به گفته استیو کلمنس از The Hill، منچین را عقب راند. او روز یکشنبه وارد فاکس نیوز شد و به دنیا اعلام کرد که "آماده" است.

روز دوشنبه صبح، مانچین برای گفتگو با جیاپال تماس گرفت. بعداً در یک تماس تلفنی با خبرنگاران گفت که با مانچین صادق است. او گفت: «این فقدان یکپارچگی خیره کننده است، به خصوص در شهری که حرف شما همه چیز است.

او گفت که منچین تعهد به بایدن را رد کرده است. او گفت: "من نمی دانم در مورد آن چه کنم." من هنوز معتقدم که رئیس جمهور این تعهد را انجام داده است.»

«یا رئیس جمهور تعهدی نداشت، یا سناتور تعهد کرد و برگشت. و من وقتی رئیس جمهور می گوید که تعهد دارد اعتماد دارم.

من فکر نمی‌کنم که سناتور واقعاً بخواهد به ساختن بهتر بپردازد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا از تصمیم برای شکستن دو قانون و اهرم پشیمان است، گفت که از آن زمان به این موضوع فکر کرده است. او گفت: «این سوالی است که میلیون‌ها بار در ذهن من بوده است. اما در نهایت، او از این تصمیم پشیمان نشد، زیرا به گفته او، هیچ تاکتیک خاصی وجود نداشت که بتواند بر آنچه که اکنون فکر می‌کرد همیشه برنامه مانچین برای ترک بود غلبه کند.

او در طول این مصاحبه گفت: «من فکر نمی‌کنم که سناتور واقعاً بخواهد به «ساخت بهتر» تغییر کند. او استدلال کرد که اگر دموکرات‌ها آن شب دوباره در صف ایستاده بودند و از تصویب لایحه زیرساخت جلوگیری می‌کردند، مانچین از آن لحظه به عنوان بهانه‌ای برای خروج استفاده می‌کرد.

در پایان، بایدن و پلوسی گروه مترقی را تحت فشار قرار دادند تا از استراتژی دو طرفه ای که قبلاً تأیید کرده بودند، بر اساس اعتماد به توانایی خود در انتقال قوانین نهایی در طول دهه ها تجربه سیستم، شکست بخورند - تجربه ای که درک آنها را از نظام منحرف کرد. و بدون اهرم کافی به آنها احساسی متورم از قدرت شخصی خود داد. آنها توانستند با موفقیت به جایاپال فشار بیاورند تا ادامه دهد، در حالی که اعضای جوخه که به بیرون نگاه می کردند، می توانستند خطوط جامد ساختار را بسیار واضح تر ببینند.

غیرممکن است که بدانیم در یک موقعیت تقلبی که در آن مترقیان همچنان لایحه زیرساخت را به عنوان یک اهرم نگه دارند، چه اتفاقی می‌افتد. جایپال استدلال می کند که اهرم روی مانچین کار نمی کند. لایحه زیرساخت برای سناتور کرستن سینما، دی آریز اولویت بسیار بیشتری داشت. با این حال، لایحه دو حزبی واقعاً چیزی بود که مانچین می خواست هم برای کشورش و هم برای انتخاب مجددش. جایپال گفت که این استراتژی به بهترین شکل ممکن جواب داد و او را برای حمایت از چارچوب "جذب" کرد و پس از آن رئیس جمهور مجبور به مداخله شد.

جایپال با اشاره به 19 نوامبر، روزی که لایحه زیرساخت ها توسط اتاق با حمایت اتاق تصویب شد، گفت: "من فکر می کنم او به دنبال راهی بود که این کار را انجام ندهد و آن روزی است که قانون بازسازی بهتر از بین می رود." اکثریت CPC

او افزود: «همچنین روزی خواهد بود که کشور را علیه خود قرار دهیم، بنابراین نه. من پشیمان نیستم."

با این حال، کسانی که به استراتژی بلادرنگ اعتراض داشتند، حرکت مانچین را خطری می دانستند که پیش بینی می کردند. در ایمیلی از اوکاسیو کورتز به خبرنگاران آمده است: «الکساندریا هشدار داده است که ممکن است این اتفاق بیفتد. "این دیروز اتفاق افتاد."


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن