بهترین پمپ سمپاش شارژی را چگونه انتخاب کنیم

با مزیت های بهترین پمپ سمپاش شارژی  قدرت باتری یک سمپاش علف‌های هرز که با باتری کار می‌کند، ف

توسط NEWSOULS در 26 فروردین 1401

با مزیت های بهترین پمپ سمپاش شارژی 

قدرت باتری

یک سمپاش علف‌های هرز که با باتری کار می‌کند، فشار پمپ را با یک موتور الکتریکی متصل به یک باتری لیتیوم یونی قابل شارژ ایجاد می‌کند. این سمپاش های بی سیم علف های هرز قدرتمند و قابل حمل هستند، اما سنگین تر و گران تر از سمپاش های پمپ دستی خواهند بود و بهترین پمپ سمپاش شارژی را می توانید برای انواع کار استفاده کنید

سمپاش های علف های هرز با باتری نیز سبک تر و ارزان تر از سمپاش های گازسوز هستند. سمپاش‌های علف‌های هرز که با باتری کار می‌کنند نیز نسبت به نمونه‌های گازی سازگارتر با محیط زیست هستند.اگر بتوانید بهترین پمپ سمپاش شارژی پیدا کنید برای شما به صرفه تر خواهد بود

بزرگترین عیب پمپ سمپاش با باتری این است که برای شارژ باتری باید آن را به برق متصل کنید. اگر فراموش کردید شارژ نگه دارید، ممکن است مجبور شوید سمپاشی علف های هرز را برای چند ساعت به تعویق بیندازید.اما این باعث نمی شود که بهترین پمپ سمپاش شارژی نباشد و کارایی آن کم باشد

مرحله 1

بررسی اتصالات سیم

مطمئن شوید که مخزن خالی است و تحت فشار نیست

پیچ جلوی سمپاش را باز کنید

محفظه سوئیچ را به آرامی پایین بکشید

هنگامی که سیم ها قابل مشاهده هستند، مطمئن شوید که آنها در نزدیکی پمپ و در سوئیچ وصل شده اند

پس از اطمینان از اتصال صحیح سیم ها، محفظه را دوباره به مخزن وصل کنید به همان روشی که محفظه جدا شده است.

گام 2

تمیز کردن فیلترهای خود

دو (2) فیلتر وجود دارد که باید مرتباً تمیز شوند. اولین فیلتر در بدنه مجموعه خاموش کننده قرار دارد. مجموعه خاموش کننده دسته ای با دستگیره و ماشه قرمز است که برای ایجاد اسپری فشرده می شود. فیلتر دوم در مخزن، کنار پمپ است.

https://shakeribigshop.com/product-tag/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%be%d9%85%d9%be-%d8%b3%d9%85%d9%be%d8%a7%d8%b4-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%da%98%db%8c/

فیلتر مونتاژ را خاموش کنید

مجموعه خاموش کننده را از شیلنگ جدا کنید

در بدنه دسته یک فیلتر سفید رنگ قرار دارد

فیلتر را بردارید و در آب گرم و صابون خیس کنید تا هرگونه زباله یا باقیمانده شیمیایی پاک شود

پس از تمیز کردن، این فیلتر دوباره دسته را به شلنگ متصل می کند

در فیلتر مخزن

با نگاه کردن به داخل مخزن از بالا، یک چوب سیاه رنگ با سوراخ انگشت وجود دارد

این چوب را مستقیماً به سمت بالا بکشید

فیلتر را در آب گرم و صابون خیس کنید تا هر گونه زباله یا باقیمانده شیمیایی پاک شود

پس از تمیز کردن، فیلتر را به جای خود در کنار پمپ بلغزانید

مرحله 3

پمپ خود را بتونه کاری کنید

مخزن را حداقل سه چهارم (¾) پر از آب کنید

اطمینان حاصل کنید که سیلندر پمپ کاملاً در آب فرو رفته است

بگذارید آب برای چند ساعت (2 تا 3 ساعت) در مخزن بماند.

هنگامی که دستگاه برای این مدت زمان نشست، سوئیچ را در موقعیت "روشن" قرار دهید

"l" موقعیت روشن را نشان می دهد

"0" موقعیت خاموش را نشان می دهد

در حالی که سوئیچ روشن است، یک نوار لاستیکی را در اطراف ماشه مجموعه خاموش کننده قرار دهید تا ماشه را باز نگه دارد (مثل اینکه در حال پاشیدن است)

اجازه دهید دستگاه به مدت 12-15 دقیقه کار کند

توجه: ممکن است اسپری فوراً خارج نشود زیرا ممکن است پمپ کار کند اما ممکن است فشار ایجاد نکند. این قابل قبول است و بخشی از مراحل پرایمینگ است.

یک جریان قوی باید در دقیقه 12-15 منتشر شود

دستگاه اکنون تمیز و آماده شده و آماده استفاده است

سمپاش های کشاورزی با باتری دارای قطعاتی مانند باتری های قابل شارژ، پمپ های سمپاش، نازل ها، مخازن ذخیره مایعات، دریچه ها، لوله های سیال و تنظیم کننده فشار هستند. این سمپاش ها دارای مشخصات عملکردی، طرح ها و اندازه های متنوعی هستند که به پوشش زمین های کوچک تا بزرگ کمک می کند.

سمپاش وسیله ای است که برای سمپاشی مایعاتی مانند حشره کش ها، حشره کش ها، قارچ کش ها، علف کش ها و غیره در کشاورزی برای محافظت از محصولات در برابر آفات و تامین مواد مغذی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. این سمپاش ها در کشاورزی، مزارع، باغات، باغبانی و ... کاربرد فراوانی دارند و کاربردهای متعددی دارند، کمترین کار را می طلبند و فشار بالایی ایجاد می کنند.

با رشد مداوم عملکرد محصولات، تغذیه محصول و مدیریت آفات به جنبه های ضروری برای کشاورزان در کشاورزی امروز تبدیل شده است. از این رو سمپاش های کشاورزی با باتری به یکی از تجهیزات مهم کشاورزی تبدیل شده اند که روشی مناسب و مقرون به صرفه برای مدیریت این جنبه ها می باشد.

بهترین پمپ سمپاش شارژی چقدر کارآمد است؟

سمپاش با باتری:

این سمپاش برای بهره گیری از فناوری و کاهش استرس برای کشاورزان، به جای سیستم دسته سنتی از باتری قابل شارژ استفاده می کند. این نبولایزرها دارای چندین نوع باتری مختلف هستند که سبک تر و مقرون به صرفه هستند. برخی از سمپاش های کشاورزی با باتری دارای باتری های قابل جابجایی هستند، بنابراین می توانید به راحتی بدون حمل سمپاش، باتری را شارژ کنید. سمپاش های کشاورزی با باتری نیز مجهز به سیستم باتری دوتایی هستند که کارایی آنها را نسبت به سایر سمپاش ها افزایش می دهد.

آسان برای استفاده:

سمپاش های کشاورزی با باتری به نیروی انسانی کمتری نیاز دارند زیرا این مدل دارای عملکرد کنترل پمپ است، بنابراین استفاده از آن آسان است، بنابراین می توانید سرعت خروجی پمپ را بر اساس نیاز اسپری خود کنترل کنید. برخی از مدل ها فقط دارای یک کلید روشن/خاموش هستند، در حالی که برخی دیگر دارای عملکرد کنترل کننده فشار هستند که شامل یک تنظیم کننده/کنترل کننده سرعت است که می توانید تخلیه مایع را در نازل تنظیم کنید. این ویژگی سمپاش برقی کشاورزی باعث سهولت استفاده از آن می شود.

مقرون به صرفه بودن:

سمپاش های شارژی با باتری مجهز به پمپ های قابل اعتماد، عملکرد سیستم باتری قابل شارژ هستند که می توانند در دراز مدت در هزینه و زمان صرفه جویی کنند و استفاده آسان و مقرون به صرفه هستند.بهترین پمپ سمپاش شارژی برای شما بهترین گزینه است

 

آخرین مطالب